Kategoria Aplikacja

Aplikacje bukmacherskie: jak wybrać najlepszą

Legalni bukmacherzy, w serwisach których warto pobierać aplikacje bukmacherskie, posiadają licencji ministerstwa finansów. Takie zezwolenie służy gwarancją, że strony bukmachera to bezpieczne miejsce, gdzie można legalnie typować wyniki ulubionych meczów. Ponadto aplikacja bukmacherska umożliwia zestawianie różnorodnych zakładów na żywo w dowolnym miejscu i porze. Wśród atrakcyjnej oferty takich aplikacji warto wyróżnić możliwość szybkiego logowania się do serwisu.

Poniżej w tym artykule znajdziemy odpowiedź na pytanie, jakie polskie najlepsze aplikacje bukmacherskie w 2023 są na rynku typerskim. Opierając się na opinie profesjonalnych graczy, doszliśmy do wniosku, że zakłady mobilne to najlepsze rozwiązanie dla nowicjuszy. Po pierwsze, możliwość rozwijania swoich umiejętności typerskich za pomocą aplikacji umożliwia szybką reakcję i polepsza koncentrację. Po drugie obstawianie przez urządzenia mobilne daje poczucie swobody, ponieważ typer może trenować się w obstawianiu gier karcianych, sportów wirtualnych lub innych popularnych zakładów na wyciągnięcie ręki.

Na co zwrócić szczególną uwagę przy wyborze aplikacji?

Wiadomo, że typowanie za pomocą strony mobilnej bukmachera to też dobre rozwiązanie. Wystarczy otworzyć serwis bukmacherski w przeglądarce komputera i już masz do wyboru najlepsze oferty promocyjne dla typerów. Jednak według opinii większości graczy, którzy aktywnie uczestniczą na rynku bukmacherskim, aplikacja mobilna to zdecydowanie lepsze rozwiązanie dla wszystkich graczy. Przy pobraniu aplikacji warto wziąć pod uwagę poniższe czynniki:

Jakie systemy operacyjne pozwalają na pobieranie aplikacji.

W Apple Store znajduje się wielka lista legalnych aplikacji bukmacherskich dostępnych do instalacji już teraz. A czy mogą pobrać apkę użytkownicy smartfonów z systemem android? Tak, posiadacze takich urządzeń mają możliwość pobrania aplikacji w Google Play. Przed wyborem należy zwrócić uwagę na system operacyjny urządzenia mobilnego, na które planuje się pobrania aplikacji.

Z reguły legalni podmioty mają na swoich stronach zakładkę Aplikacja mobilna, gdzie można pobrać aplikacje zakłady bukmacherskie za pomocą kilka kliknięć. Jest to świetne rozwiązanie dla graczy, którzy chcą zaoszczędzić swój czas oraz mieć nieograniczony dostęp do oferty promocji. Ponadto w wyżej wspomnianej sekcji bukmacherzy zamieszczają krótką instrukcję, jak zainstalować aplikację.

Aplikacja bukmacherska ios czy w systemie android?

Bukmacherzy mogą wybrać, czy chcą pobrać aplikacje bukmacherskie na swój telefon lub tablet ze strony oficjalnej bukmacherów lub za pośrednictwem Google Play i App Store w zależności od tego, jaki system operacyjny obsługuje urządzenie. Większości graczy udostępniają obie wersji aplikacji, dlatego zwolennicy iPhone, zarówno jak i posiadacze smartfonów na bazie Android, mogą cieszyć się z zalet, które przedstawia wersja mobilna wybranych firm bukmacherskich. Aby pobrać aplikację bukmacherską, należy też upewnić się, że na urządzeniu mobilnym jest miejsce na nową aplikację.

Ile czasu jest potrzeba na instalację aplikacji

Warto zwrócić uwagę, że aplikacje bukmacherską firmę zaczęły promować już od dawna. Średnio instalacja aplikacji zabiera mniej niż minutę. Z reguły najlepsza aplikacja bukmacherska udostępnia ciekawe możliwości na rynku bukmacherskim.

Co wpływa na naszą ocenę? Jak powstał ranking — najlepsza aplikacja mobilna?

Aplikacja bukmacherska to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala znaleźć wszystkie niezbędne informacje o zakładach w telefonie. W wyniku tego, że teraz na polskim rynku liczba takich aplikacji dynamicznie się rozwija, postanowiliśmy ułatwić graczom proces wybierania aplikacji bukmacherskiej i stworzyć ranking najlepszych aplikacji. Również w poniższej tabeli można zapoznać się z tym, jak został stworzony nasz ranking aplikacji sportowych.

Czynnik, na który warto zwrócić uwagę Opis Czy zalicza się podczas tworzenia rankingu bukmacherskiego
Opinie graczy Tworząc ranking bukmacherski, specjaliści zwracają szczególną uwagę na opinie użytkowników, które mają doświadczenie w typowaniu wyniku meczu u danego bukmachera. Tak
Aplikacja bukmacherska Podczas tworzenia różnorodnych rankingów bukmacherskich aplikacje bukmacherskie dostępne do pobrania na stronie oficjalnej też zaliczają się do listy ważnych czynników. Tak
Strona internetowa bukmachera Dla oceny bukmachera bierze się pod uwagę strona mobilna: jej wygląd, ocena panelu nawigacyjnego oraz przyjazność serwisu użytkownikom. Tak
Metody płatności Możliwość błyskawicznych wpłat i wypłat to zaleta, którą mogą pochwalić się nie wszyscy bukmacherzy. Najpopularniejsze sposoby płatności na stronie polskich bukmacherów to BLIK, przelew bankowy, karta kredytowa/debetowa i portfele elektroniczne. Tak
Oferta promocyjna bukmacherska Na stronach internetowych spółek zajmujących się prowadzeniem działalności online znajduje się lista dyscyplin sportowych, które można obstawiać po założeniu konta. Większość legalnych podmiotów dba o to, aby zarówno nowi, jak i stali użytkownicy serwisu mogli znaleźć dla siebie odpowiedni bonus lub promocję, która zwiększa możliwość wygranej. Tak
Sponsoring Wśród polskich bukmacherów spora część firm aktywnie bierze udział w sponsorowaniu drużyn sportowych w kraju. Sponsoring wydarzeń sportowych to trafny sposób reklamowania swoich usług oraz możliwość poszerzenia grona zwolenników gier wirtualnych i rozrywki sportowej na żywo. Tak
Lista zakładów bukmacherskich Przy wyborze najlepszej aplikacji jest przeanalizowana oferta bukmacherska dyscyplin sportowych, kuponów oraz kursy do obstawiania. Zakłady bukmacherskie to niemal główny czynnik, na który zwraca się uwaga podczas tworzenia rankingu takiego typu. Tak

Najlepsze aplikacje od bukmacherów – ranking

Na często zadawane przez graczy pytanie, która z aplikacji jest najlepsza, możemy odpowiedzieć wprost: taka, która ma najwięcej mocnych stron. Aplikacja bukmacherska to miejsce, gdzie można dobrze się pobawić, typując różnorodne kupony i oglądając transmisje live. Poniższa lista przedstawia ranking firm bukmacherskich oferujących pobranie aplikacji mobilnej:

 1. Superbet.
 2. GGbet.
 3. Totolotek.
 4. Fortuna.
 5. Forbet.
 6. 22bet.
 7. Betfan.
 8. STS.
 9. 20bet.
 10. PZBuk.

Aplikacja czy strona mobilna?

Strona internetowa bukmachera to portal, gdzie są zamieszczone najważniejsze informacje o działaniu firmy bukmacherskiej, pełna lista oferty promocyjnej oraz jest dostęp do aktualnych i nadchodzących imprez sportowych. W przypadku aplikacji mobilnej powyżej opisana oferta bukmacherska jest dostępna w urządzeniu mobilnym. Dzięki temu proces obstawiania zakładów sportowych przebiega w sposób prosty i zrozumiały.

Jak obstawiać na telefonie: najlepsze aplikacje bukmacherskie?

Aplikacja bukmacherska oferuje nie tylko sporty wirtualne i e-sporty. Typowanie wyników wydarzeń sportowych na telefonie jest możliwe u większości polskich bukmacherów. Z reguły aplikacja bukmacherska pozwala mieć stały dostęp do konta gracza. Instrukcję, jak obstawiać zakłady na telefonie, można znaleźć na stronie oficjalnej wybranego bukmachera.

Jak obstawiać na tablecie: aplikacje mobilne?

Aby móc wybrać atrakcyjne zakłady do obstawiania na tablecie, najpierw zainstaluj aplikację. Jeśli proces instalacji trwa zbyt długo, należy sprawdzić ustawienia urządzenia. Obstawianie zakładów sportowych na tablecie zasadniczo niczym się nie różni od gry na smartfonie.

Jak pobrać i zainstalować aplikację do obstawiania na Androidzie?

Aby orientować się w zakładach mobilnych, należy zainwestować swój czas w typowaniu wyników meczów u legalnego bukmachera. Użytkownicy Android mogą pobrać aplikację mobilną na portalu internetowym wybranych bukmacherów. Instalacja takiej aplikacji zajmuje dokładnie minutę. Więcej na temat tego, jak bezpiecznie pobrać aplikację na iOS znajdziesz poniżej.

Jak pobrać i zainstalować aplikację do obstawiania na iOS?

Zakłady bukmacherskie aplikacja bukmacherska udostępnia dla zarejestrowanych graczy. Też warto pamiętać, że wszystkie legalne firmy bukmacherskie kierują się zasadą odpowiedzialnej gry, co w praktyce oznacza, że dostęp do zakładów mają wyłącznie gracze, którzy mają ukończone 18 lat. Aplikacja bukmacherska na iOS jest dostępna w Apple Store lub w serwisie internetowym wybranych bukmacherów.

Promocje w aplikacji mobilnej bukmachera: aplikacja bukmacherska

Idealnym miejscem dla typerów, którzy chcą zawsze być na bieżąco jest aplikacja bukmacherska. W aplikacji można znaleźć listę aktualnych promocji i bonusów, na przykład kod powitalny, zakład bez ryzyka, cashout oraz możliwość otrzymania cashbacku z pierwszego depozytu. Poniżej przygotowaliśmy listę popularnych w Polsce bukmacherów, którzy oferują nowoczesną aplikację mobilną do pobrania już zaraz.

Fuksiarz aplikacja bukmacherska

Fuksiarz app

Fuksiarz to bukmacher oferujący jedną z najlepszych wersji mobilnej strony. W serwisie Fuksiarz można znaleźć mnóstwo przydatnych informacji dla nowych i stałych graczy. Aby pobrać aplikację, należy postępować zgodnie z poniższą instrukcją:

 1. Wejść na stronę oficjalną Fuksiarz oraz kliknąć przycisk Pobierz aplikację.
 2. Proces pobierania aplikacji rozpocznie się automatycznie.
 3. Po pobraniu aplikacja pojawi się w smartofonie.

Aby szybko zainstalować aplikację, należy w ustawieniach smartfonu znaleźć zakładkę Zabezpieczenia oraz zaznaczyć «Zezwól na instalację aplikacji z nieznanych źródeł». Z reguły instalowanie aplikacji zajmuje tylko kilka minut. Wśród zalet aplikacji Fuksiarz warto wyróżnić:

 • błyskawiczne płatności;
 • duża liczba zakładów na żywo;
 • zakłady przedmeczowe;
 • zrozumiała nawigacja;
 • dodatkowe promocje i liczne bonusy;
 • transmisje live.

Betclic zakłady bukmacherskie aplikacje

Betclic app

Pobrać aplikację bukmacherską Betclic na ios i android można na oficjalnej stronie bukmachera. Pomimo tradycyjnych zakładów sportowych Betclic oferuje godne uwagi promocje dla nowych typerów oraz nowe kursy typerskie. Wracając do zalet aplikacji Betclic, warto by było wyróżnić:

 1. Szybkość.
 2. Nowoczesność.
 3. Wygodne korzystanie.
 4. Automatyczne logowanie.
 5. Więcej zakładów sportowych.

Dokonując płatności przez aplikację mobilną, warto pamiętać, że minimalna kwota wpłaty wynosi 1 PLN, a limit maksymalny depozytu to 100 000 PLN. Aby dokonać wypłaty wygranych środków w aplikacjach mobilnych, należy zalogować się do konta gracza i nacisnąć przycisk «Wypłać». Na stronie Betclic można dokonać wypłaty za pomocą przelewu bankowego lub Przelewy24. Z reguły akceptacja zlecenia nie powinna zajmować więcej niż 48 godzin. Zweryfikować konto gracza można w zakładce Moje konto w sekcji Moje dokumenty, gdzie należy przesłać ważny dokument tożsamości (dowód osobisty, paszport) i wprowadzić dane konta bankowego.

Obstawianie meczy aplikacja STS: aplikacja bukmacherska

STS aplikacja mobilna

Bukmacher STS to zaufany gracz na rynku typerskim, który już od dawna cieszy się dużym zainteresowaniem i ogromną popularnością w gronie polskich graczy. STS aplikacja proponuje pełną ofertę zakładów przedmeczowych. Mocne strony aplikacji STS to przede wszystkim:

 • pomoc online 24/7;
 • bezpieczne i szybkie płatności;
 • best booster;
 • promocje specjalne dla posiadaczy aplikacji mobilnych;
 • cash out;
 • powiadomienia o statusie kuponu;
 • ekspresowe obstawianie meczów i zakładów bukmacherskich;
 • dostęp do rozbudowanych statystyk.

Betfan pobranie aplikacji bukmacherskiej

Betfan app

Bukmacher Betfan zdaje sobie sprawę z tego, że aplikacja mobilna jest jednym z najważniejszych czynników, które biorą pod uwagę podczas tworzenia rankingów bukmacherskich. Aplikacja Betfan to wygodny serwis online dostępny na smartfonach. Głównymi zaletami aplikacji mobilnej Betfan jest:

 • możliwość z korzystania w dowolnym miejscu na świecie;
 • zakłady przedmeczowe i live;
 • wysoka jakość grafiki;
 • powiadomienia push;
 • logowanie w aplikacji za pomocą odcisku palca;
 • bonusy w aplikacji bukmacherskiej;
 • szybkie i bezpieczne płatności;

Superbet aplikacja do obstawiania meczy

Superbet app

Superbet aplikacja pozwala typowanie wyników różnorodnych meczów w dowolnym miejscu i czasie. Ponadto zarejestrowani gracze mają do dyspozycji profesjonalne zakłady przedmeczowe i zakłady live, które też można obstawiać w aplikacji mobilnej Superbet dostępnej do pobrania użytkownikom smartfonów z systemem ios lub Android na stronie oficjalnej bukmacherów.

 • kluczowe wydarzenia e-sportowe;
 • różnorodne zakłady na gry karciane;
 • błyskawiczne wypłaty w 10 minut;
 • możliwość oglądania transmisji na żywo bezpłatnie;
 • dynamiczne rozrywki wirtualne;
 • czat na żywo z Działem obsługi klienta.

Bukmacher Superbet ma do zaoferowania ciekawą ofertę promocyjną, a jego aplikacja mobilna trafiła w ranking najlepszych stron internetowych wśród polskich bukmacherów. Superbet proponuje nie tylko wygodne warunki uczestnictwa, ale również zrozumiały interfejs strony internetowej. Poniższa tabela przedstawia rodzaje systemów płatności, które można znaleźć w aplikacji mobilnej Superbet.

Typ płatności online Minimalny depozyt Maksymalny depozyt Prowizja Superbet Czas przetwarzania transakcji
BLIK 1 PLN Brak limitu 0 PLN Natychmiast
Przelewy 24 1 PLN Brak limitu 0 PLN Natychmiast
Tradycyjny przelew bankowy Brak limitu Brak limitu 0 PLN Godziny księgowań banków
paysafecard 1 PLN Brak limitu 0 PLN Natychmiast
Skrill 1 PLN Brak limitu 0 PLN Natychmiast
Tpay 1 PLN Brak limitu 0 PLN Natychmiast
Karta płatnicza VISA/Mastercard 1 PLN Brak limitu 0 PLN Natychmiast
Neteller 1 PLN Brak limitu 0 PLN Natychmiast
Open Banking 1 PLN Brak limitu 0 PLN Natychmiast

Forbet aplikacja bukmacherska

Forbet mobilna aplikacja

Firma bukmacherska Forbet oferuje liczne promocje oraz bonusy dla swoich klientów. Skorzystać z zalet aplikacji Forbet mogą wyłącznie zarejestrowani gracze. Mocne strony aplikacji Forbet to:

 1. Najlepsze zakłady na żywo na polskim rynku.
 2. Szeroka oferta bukmacherska przedmeczowa.
 3. Nowoczesna wyszukiwarka kursów.
 4. Możliwość oglądania bezpłatnych transmisji live.
 5. Zawieranie szybkich zakładów.
 6. Szybka instalacja aplikacji mobilnej.

PZBuk aplikacja do obstawiania meczy

pzbuk aplikacja app

Bukmacher PZBuk oferuje zrozumiałą instrukcję, jak zainstalować aplikację bukmacherską, z którą można zapoznać się na stronie oficjalnej bukmachera. Aplikacja PZBuk jest dostępna do pobrania w app store oraz google play. Wśród zalet obstawiania meczy za pomocą aplikacji bukmacherskiej warto wyróżnić:

 • wygodne obstawianie wydarzeń sportowych live i zakładów przedmeczowych;
 • szybkie wypłaty wygranych środków;
 • zakłady Kardio;
 • możliwość wcześniejszego wycofania zakładu w cash out;
 • dostęp do sportów wirtualnych 24/7;
 • specjalne promocje dla użytkowników aplikacji.

Fortuna: aplikacja bukmacherska

Fortuna app

Fortuna wchodzi w ranking aplikacji bukmacherskich, które cieszą się dużym zaufaniem wśród polskich graczy. Aplikacja Fortuna oferuje automatyczne logowanie w serwisie oraz możliwość szybkiego obstawiania kuponów. Po zainstalowaniu aplikacji typerzy mogą liczyć na:

 • Fortuna TV;
 • nowoczesna wyszukiwarka kuponów;
 • historia obstawianych zakładów;
 • bogaty wybór metod płatności;
 • skaner kuponów;
 • dostęp do wysokich kursów;
 • szybki zakład;
 • transmisje live;
 • możliwość potwierdzenia tożsamości za pomocą moje ID.

22bet: zakłady w aplikacji bukmacherskiej

22Bet aplikacja mobilna

Aplikacja bukmacherska 22bet to miejsce, gdzie typerzy mogą zacząć swoją przygodę, obstawiając najlepsze kupony. Na stronie oficjalnej 22bet zarejestrowani użytkownicy mogą pobrać aplikację na Android i iOS w ciągu kilka sekund. Aplikacja bukmacherska daje dostęp do swojego konta gracza i oferuje liczne zalety w postaci promocji bukmacherskich.

Ponadto gracze 22bet mogą liczyć na wysoką jakość grafiki i nieograniczone możliwości związane z typowaniem zakładów. Aplikacja bukmacherska 22bet jest dostępna dla smartfonów na bazie Android i iOS. Dlatego posiadacze urządzeń mobilnych mogą pobrać taką aplikację i obstawiać zakłady sportowe w smartfonie 24/7. Również warto wspomnieć o tym, że na stronie 22bet użytkownicy mogą założyć konto stałe, które umożliwia dostęp do aktualnych statystyk bukmacherskich w Polsce i za granicą.

Aplikacja bukmacherska GGbet — jak pobrać aplikację mobilną

GGBet Aplikacja Mobilna

Bukmacher GGbet to godna zaufania firma bukmacherska, która daje możliwość wygodnego obstawiania zakładów online lub wydarzeń przedmeczowych. Aplikacja bukmacherska GGbet również oferuje szeroką ofertę e-sportową. Miłośnicy gier wirtualnych znajdą tutaj:

 • League of Legends;
 • Dota 2;
 • Smite;
 • Heroes of the Storm;
 • StarCraft 2;
 • Overwatch;
 • Hearthstone;
 • CS:GO;
 • NBA 2K18;
 • Call of Duty;
 • Halo;
 • Battlegrounds.

Aplikacja bukmacherska 20bet

20Bet Aplikacja Mobilna

Bukmacher internetowy 20bet to miejsce, gdzie spełniają się marzenia początkujących graczy. Jest to również miejsce przyjazne dla profesjonalnych typerów, ponieważ tutaj znajduje się jedna z najlepszych ofert dyscyplin sportowych w Polsce. Aplikacja bukmacherska 20bet może zaoferować graczom, którzy posiadają aktywne konto bukmacherskie:

 • rozbudowane statystyki na zakłady przedmeczowe i live;
 • sporty wirtualne;
 • promocje i bonusy dla aktywnych użytkowników aplikacji;
 • błyskawiczne metody wpłat i wypłat.

Jak widać na poniższym zdjęciu aplikacja bukmacherska 20bet oferuje naprawdę rewelacyjną ofertę zakładów sportowych. W ofercie tego bukmachera nie zabraknie klasycznych zakładów na mecze piłki ręcznej, koszykówki czy turniejów hokejowych. Ogromną popularnością też cieszą się zakłady z poniższych dyscyplin sportowych:

 • soccer;
 • badminton;
 • dart;
 • MMA;
 • sztuki walk;
 • wyścigi psów;
 • gry karciane;
 • tenis stołowy;
 • hokej na lodzie;
 • boks;
 • futbol australijski.

Totolotek najlepsze aplikacje sportowe

Totolotek aplikacja mobilna

Legalny polski bukmacher Totolotek cieszy się ogromną popularnością wśród profesjonalnych typerów. Pomimo nowoczesnej strony internetowej jedną z głównych zalet Totolotek jest aplikacja bukmacherska, która wyróżnia się atrakcyjnym interfejsem oraz jakościową grafiką. W poniższej tabeli można zapoznać się z różnymi typami zakładów, które przedstawia aplikacja bukmacherska Totolotek.

Rodzaj zakładu na Totolotek Opis oferty bukmachera
Zakład prosty pojedynczy
 • obstawianie wyniku jednego wybranego zdarzenia na remis, wygraną lub zwycięstwo;
 • kilka zdarzeń na kuponie są traktowane jako singiel;
 • wysokość wygranej zależy od kwoty wpłaconej stawki.
Zakłady live Typowanie wyników na aktualne wydarzenie sportowe w tej chwili. Kursy są aktualizowane na bieżąco, a wygrana jest obliczana automatycznie.
Zakład wielozdarzeniowy Zakład kombinacyjny pozwala na obstawianie zakładów o 2 do 30 zdarzeń. W ramach oferty można wpisać kilka meczów na jednym kuponie.
Zakład wielosystemowy (pewniak) Pewniaki to wydarzenia sportowe, co do przebiegu których wyniku masz 100% pewność. W przypadku uznania wydarzenia w kombinacji za pewniaka jedynie kombinacje zawierające to wydarzenie zostaną postawione u bukmachera Totolotek.
Multiway (zakład wielokrotny) Multiway cechuje się tym, że na jedno zdarzenie gracz może oddać kilka typów w ramach jednego kuponu.

Najlepsze aplikacje na telefon

Co daje graczom aplikacja mobilna? Po pierwsze jest to wygodne zawieranie zakładów wzajemnych i możliwość oglądanie transmisji ulubionych zdarzeń sportowych. Po drugie aplikacja bukmacherska otwiera drzwi w świat nieograniczonych możliwości dla początkujących i profesjonalnych typerów. Poniżej zamieszczamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytanie o tym, jaka aplikacja bukmacherska jest godna pobrania.

FAQ

Który bukmacher ma najlepsze aplikacje?

Miłośnicy sportu wiedzą, że stronę mobilną bukmachera można znaleźć za pomocą kilku kliknięć w przeglądarce internetowej swojego smartfona. Jednak warto też zwrócić uwagę, że pobierać aplikację najlepiej ze sprawdzonego źródła. Nie wszystkie firmy bukmacherskie mogą zaoferować pobranie aplikacji. Z reguły najlepsze aplikacje mobilne mają poniższe firmy bukmacherskie: 20bet, STS, Forbet, GGbet, Totolotek, Fortuna, PZBuk, 22 bet, Betfan, Forbet i Superbet.

Czy na zakłady bukmacherskie aplikacja mobilna jest dostępna u każdego bukmachera?

Jak ja znajdę najlepsze aplikacje bukmacherskie, biorąc pod uwagę to, że na rynku przedstawiona duża ilość aplikacji przez różnych bukmacherów? W takim razie warto pamiętać, że pobrać aplikację bukmacherską najlepiej u sprawdzonego bukmachera, który wyróżnia się licencją Ministerstwa Finansów RP oraz dobrą oceną użytkowników. Nie wszystkie firmy bukmacherskie udostępniają nowoczesne aplikacje bukmacherskie, dlatego warto zwrócić na to uwagę przed rejestracją.

Którzy bukmacherzy oferują aplikację na Apple iOS?

Najczęściej aplikacje bukmacherskie na Androida oraz iOSa są dostępne na portalach oficjalnych poszczególnych bukmacherów. Aplikację na iOS mogą pobrać zwolennicy smartfonów Apple, którzy chcą ułatwić i przyspieszyć proces obstawiania. Nie oznacza to, że na stronie internetowej nie da się obstawiać zakłady przez telefon. Przede wszystkim tutaj chodzi o to, że aplikacja bukmacherska pozwala obstawiać zakłady w dowolnej porze i miejscu.

Którzy bukmacherzy oferują aplikację na Android?

Aplikacja mobilna na Android to świetne rozwiązanie dla tych, którzy korzystają ze smartfonów na bazie Android. Taka aplikacja od legalnych bukmacherów umożliwia ciekawe obstawianie zakładów oraz oferuje liczne kody promocyjne i atrakcyjne system powitalny dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z typowaniem meczów. W ranking najlepszych aplikacji bukmacherskich wchodzą GGbet, STS, PZBuk, Totolotek, 20bet, Forbet, Superbet, Betfan, 22bet, Fortuna.

Jak Pobrać Aplikację CampeonBet?

Ranking zakładów bukmacherskich 2022 60 złotych we freebecie i cashback 600 Całodobowe wsparcie klienta Konta w PLN / EURO Szybka procedura rejestracji konta Graj legalnie Odbierz do 500 zł bez obrotu! Wysoki bonus startowy Dostępnych jest ponad 28 sportów Przyjazna…

BamBet Aplikacja – Udane Obstawianie

Ranking zakładów bukmacherskich 2022 60 złotych we freebecie i cashback 600 Całodobowe wsparcie klienta Konta w PLN / EURO Szybka procedura rejestracji konta Graj legalnie Odbierz do 500 zł bez obrotu! Wysoki bonus startowy Dostępnych jest ponad 28 sportów Przyjazna…

BetFan Aplikacja: Rejestracja

Polska z pewnością staje się siłą na europejskim rynku zakładów sportowych, a duża liczba wysokiej jakości serwisów bukmacherskich poprawiła tę reputację w ostatnich latach. Podczas gdy większość graczy z tego kraju uważa TotalBet.pl lub eWinner.pl za najlepszych bukmacherów, nasza kompleksowa…

Etoto Aplikacja

Ranking zakładów bukmacherskich 2022 60 złotych we freebecie i cashback 600 Całodobowe wsparcie klienta Konta w PLN / EURO Szybka procedura rejestracji konta Graj legalnie Odbierz do 500 zł bez obrotu! Wysoki bonus startowy Dostępnych jest ponad 28 sportów Przyjazna…