Zaktualizowano: 2 maja, 2022 | Author: Feliks Kaźmierczak

Ranking zakładów bukmacherskich 2022

60 złotych we freebecie i cashback 600

 • Szeroka oferta zakładów live
 • Przejrzysta strona i łatwy do zrozumienia interfejs
 • Szybka procedura rejestracji konta
Graj legalnie

Odbierz do 500 zł bez obrotu!

 • Wysoki bonus startowy
 • Dostępnych jest ponad 28 sportów
 • Przyjazna aplikacja
Graj legalnie

Klasyczny pakiet powitalny 3333PLN

 • Szeroka oferta metod płatnośc
 • Możliwość gry bez podatku
 • Ciekawy program lojalnościowy
Graj legalnie

Zakład bez ryzyka do 200 ZŁ

 • Transmisja meczów na żywo
 • Przyjazna aplikacja
 • Słabo rozbudowana oferta powitalna
Graj legalnie

1050 PLN Na Start

 • Zakład bez ryzyka 1000 zł
 • Szeroka oferta zakładów live
 • Wysokie limity wypłaty wygranych.
Graj legalnie

Warto zauważyć, że operator hazardowy STS jest całkowicie legalny i prowadzi działalność hazardowa w Polsce na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów. Prawie 50% graczy serwisów hazardowych nie słyszało o tym, że niektórzy buki nie mają odpowiednich zezwoleń. Bukmacher może przyjmować zakłady wzajemne od 2016 roku. Po założeniu profilu w serwisie buka możemy liczyć na hojne nagrody. STS rejestracja odbywa się przy zachowaniu minimum formalności. W celu rejestracji konta typera należy przygotować numer telefonu i ważny dowód osobisty.

Etapy otworzenia konta w serwisie STS – łatwa rejestracja

Proces rejestracji w witrynie operatora nie wymaga od graczy specjalnej wiedzy lub umiejętności. Poniżej opiszemy dwa sposoby, za pomocą których można otworzyć konto na stronie operatora:

 1. STS szybka rejestracja przez internet bez konieczności opuszczenia własnych apartamentów. Rejestracja odbyła się przy użyciu komputera.
 2. Założenie konta użytkownika przy użyciu telefonów komórkowych lub tabletów. W tym celu musimy pobrać aplikację na telefon lub załadować witrynę w wersji mobilnej.

Poniżej dokładnie wyjaśnimy, jak długo trwa rejestracja w STS i co należy zrobić, aby uzyskać bezawaryjny dostęp do wszystkich opcji serwisu.

STS strona główna

Podstawowe warunki otworzenia konta w STS – szybka rejestracja

Rejestracja w STS wymaga od graczy spełnienia określonych warunków. Przede wszystkim zalecamy zapoznać się z Polityką Prywatności i Regulaminem portalu. Dodatkowo zachęcamy do zapoznania się z poniższymi warunkami rejestracja profilu w witrynie legalnego bukmachera:

 • każdy użytkownik serwisu podczas rejestracji musi podawać tylko prawdziwe dane;
 • konto na stronie witryny hazardowej może założyć osoba w wieku od 18 lat;
 • gracz może założyć tylko jedno konto w STS;
 • duplikowanie konta osobistego jest zakazane;
 • dla graczy z niektórych krajów rejestracja w serwisie jest zabroniona.

Co ważne, jeśli zmienimy nasze dane osobowe, musimy natychmiastowo poinformować buka o tych zmianach.

Rejestracja w wersji desktopowej w STS

Aby zacząć STS online rejestracja, warto użyć pomarańczowego klawisza Załóż konto, który umieszczony jest na głównej stronie witryny w prawym górnym rogu. Następnym krokiem jest wypełnienie krótkiego formularza rejestracyjnego, gdzie gracz musi podać poniższe dane osobowe i kontaktowe:

 • imię, nazwisko, datę urodzenia gracza;
 • płeć gracza;
 • numer telefonu i adres e-mail;
 • adres zamieszkania;
 • login i hasło do profilu osobistego.

Dalej nowi graczy powinni wybrać walutę konta i zaznaczyć odpowiednie pola wyboru. Nie jest to koniec procesu rejestracji konta w STS. Następnie należy zweryfikować podany podczas rejestracji adres mailowy i potwierdzić osobowość typera.

Konto użytkownika STS – rodzaje

Operator hazardowy ma do zaoferowania dwa rodzaje kont. W poniższej tabeli dokładnie zapoznamy się z informacji o tych kontach i sprawdzimy podstawowe informacje o tym, jak odbywa się rejestracja. Także zapoznamy się z funkcjami, które oferują nam ewentualne konta.

Rejestracja pełnego konta gracza w STS Rejestracja tymczasowego konta gracza w STS
Klienta buka ma dostęp do takich opcji witryny:
 • doładowanie swojego konta;
 • wytypowanie zakładów bukmacherskich;
 • wypłata zdobytych wygnranych.

Typer jest zobowiązany do dostarczenia dokumentów tożsamości na prośbę buka.

STS konto tymczasowe niestety nie może pochwalić się tak dużą ilością opcji:
 • limity na dokonanie wpłaty i zakładów;
 • gracz który nie dokonał weryfikacji konta nie może dokonać wypłaty;
 • niektóre nagrody nie są dostępne dla graczy.

W przypadku tego konta typer nie jest zobowiązany do dostarczenia to wymaganych dokumentów do buka.

Co istotne, wypłata środków bonusowych z konta tymczasowego typera wymaga od graczy potwierdzające tożsamość. STS rejestracja bez dowodu gwarantuje graczy najlepsze zabawy bez formalności i bez potrzeby dostarczenia jakichkolwiek dokumentów.

STS rejestracja

Rejestracja profilu osobistego w wersji mobilnej STS

W dalszych częściach tekstu wyjaśnimy, jak założyć konto w STS przy użyciu telefonu. Do założenia konta w serwisie bukmachera musimy pobrać na swój telefon odpowiednią aplikację, która jest całkiem darmowa. Ponadto gracze serwisu mogą stworzyć profil osobisty w wersji desktopowej po załadowaniu strony www STS w dowolnej przeglądarce. Szybka rejestracja w STS jest bardzo łatwa. Otworzenie konta zaleca się zacząć się od wypełnienia formularza.

Kolejne kroki założenia konta są takie same jak w przypadku rejestracji konta na stacjonarnym komputerze. Ważnymi etapami rejestracji jest potwierdzenie tożsamości gracza i potwierdzenia jego adresu mailowego. Na każdym etapie zabawy hazardowej należy pamiętać o zasadach odpowiedzialnych gry. W celu prowadzenia zabawy hazardowej w uczciwy sposób należy zapoznać się z regulaminem witryny.

 

Jak założyć konto przy wykorzystaniu apki STS – rejestracja przez telefon

STS jak założyć konto użytkownika w apce? Postaramy się wyjaśnić, jak to się odbywa i wyszczególnić konkretne kroki do założenia konta przy wykorzytaniu aplikacji mobilnej.

 1. Najpierw należy pobrać apkę ze strony buka lub App Store.
 2. Następnie należy kliknąć klawisz Otwórz.
 3. Dalej grać musi wypełnić wniosek informacyjny.
 4. Podać promo kod promocyjny w odpowiednim miejscu (w przypadku posiadania).
 5. Zaznaczyć odpowiednie pola, za pomocą którego wyrażamy zgodę na to, aby uzyskać bonus powitalny.
 6. Zaakceptować pola wyboru.

Aplikacja tego operatora hazardowego i rejestracja w serwisie pozwala graczem na dokonanie wpłaty i wypłat, obstawianie zakłady bukmacherskie w STS, wypłacać uzyskane nagrody, śledzić wyniki spotkań sportowych w trybie live.

Jak odbywa się weryfikacja gracza w STS

STS rejestracja konta użytkownika wymaga od typerów przejścia 2 istitnych etapów weryfikacji: potwierdzenia e-mailu i osobowości klienta. W dalszej części wyjaśnimy, jak to się odbywa.

Weryfikacja adresu mailowego

Podczas rejestracji gracz podaje adres mailowy. Bukmacher wymaga od klientów potwierdzenia tego adresu mailowego. W tym celu na podany adres jest wysyłany specjalny link aktywacyjny. Aby potwierdzić ten adres, gracz musi zalogować się do swojego konta mailowego i kliknąć ten link.

Weryfikacja tożsamości

Najpierw należy zaznaczyć, że bez weryfikacji tożsamości gracz nie możemy płacić wygranej. Aby potwierdzić swoją osobowość, należy wysłać do bukmachera skan lub zdjęcie dowodu osobistego. Wykonanie tych czynności (potwierdzeniu adresu mailowego i weryfikacji osobowości) grać może bez problemu logować się do swojego profilu i obstawiać zakłady na ulubione dyscypliny sportowe.

STS aplikacja mobilna

Rejestracja w STS – czy warto otwierać konto użytkownika

Polski bukmacher STS może poszczycić się bardzo dobrymi opiniami prawdziwy klientów. Buk oferuje swoim klientom szybkie metody płatności i szeroką ofertę zakładów na dowolne sporty. Ponadto buk może pochwalić się innymi mocnymi stronami.

Do ważnych atutów witryny można zaliczyć:

 1. Szybka i łatwa rejestracja na portalu. Do dyspozycji typerów są dwa sposoby na otworzenie konta użytkownika: za pomocą komputera i przy użyciu telefonu.
 2. Obstawiając zakłady na stronie operatora, możemy nie martwić się o własne bezpieczeństwo. W celu ochrony naszych danych operator stosuje niezawodne środki szyfrowania wszystkich informacji.
 3. Nowicjusze i stali graczy serwisu mogą liczyć na atrakcyjne profity: premie pieniężne, freebety, kody bonusowe, bonusy bez depozytu, zakłady bez ryzyka, darmowe zakłady.

Nie warto martwić się o to, czy rejestracja w STS jest bezpieczna, ponieważ operator gwarantuje swoim klientom uczciwą zabawę na stronie, a także bezpieczeństwo podczas rejestracji i wypłaty wygranych.

Jakie bonusy oferuje klientom STS – rejestracja a nagrody

Bukmacher STS przyciąga typerów do prowadzenia zabawy hazardowej w serwisie za pomocą atrakcyjnych nagród powitalnych oraz program lojalnościowy dla aktywnych graczy.

Bonus powitalny w STS

Karta startowa zawiera nagrody, które występują w trzech formach: bonusu od pierwszej wpłaty, darmowe zakładu bez ryzyka, freebety. Łączny fundusz nagród powitalnych wynosi 1504 PLN.

Bonus od depozytu a rejestracja

Za doładowanie rachunku bonusowego otrzymamy 100% do 1200 złotych. Aby uzyskać nagrodę, musimy doładować swój rachunek na minimalną kwotę. Ten bonus podlega warunkom obrotu. Warunki uzyskania nagrody i wymagania obrotowe z prawdziwego w regulaminie bonusowym, który jest dostępny na oficjalnej stronie bukmachera.

Bonus na zakład bez ryzyka

Na dokonanie zakładów bez ryzyka operator daje graczom 234 złote na start. Zakład bez ryzyka w sekcji BetGames stanowi 20 złotych. Bonus ten również podlega warunkom obrotu. Przed aktywacją nagrody Zalecamy sprawdzić podstawowe warunki uzyskania i ogrodu wszystkimi nagrodami.

Freebet

Na dokonanie bezpłatnego zakładu otrzymamy bonus bez depozytu, wysokość którego 30 złotych. Jeśli chcemy obstawiać sporty wirtualne, uzyskamy 20 zł. Pieniądze te można przeznaczyć tylko na typowanie cybersportów.

STS promocje

Bonus za zaproszenie znajomego w STS

Ciekawe bonusem jest nagroda pieniężna za zaproszenie kolegi do rejestracji w serwisie. W tym celu należy wysłać do znajomego specjalnej link. Następnie nasz kolega musi wejść pod tym linkiem i założyć konto na stronie operatora. Jednak to jeszcze nie wszystko. Aby uzyskać bonus, zaproszony kolega musi dokonać depozytu w serwisie. Wysokość nagrody za zaproszenia znajomego stanowi 50 zł. Każdy gracz serwisu może zaprosić tylko 6 znajomych.

Kody promocyjne w STS

Największym zainteresowaniem cieszą się kody promocyjne. Buk ma do zaoferowania takie nagrody, które aktywują ekstra bonusy dla nowych i stałych klientów. Kody te można natrafić na portalach tematycznych lub stronę partnerskich bukmachera. Ponadto operator wysyła do jawnych klientów specjalne kody promocyjne i indywidualne oferty za aktywną grę w serwisie. STS rejestracja kodu jest ważna do uzyskania ekstra nagród. Aktualne kody bonusowe sprawdzimy w sekcji Promocje.

Jakie problemy mogą przytrafić się z graczem podczas rejestracja

Jak widzimy, rejestracja w serwisie jest bardzo prosty i nie wymaga od typerów żadnych formalności. Wszystko odbywa się przy zachowaniu ograniczonych komplikacji. Co ważne, firmy hazardowe mają obowiązek chronienia nieletnich przed uzależnieniem od hazardu. Jednak czasami się zdarza, że powstaje problem podczas rejestracji lub aktywacji bonusu. Jakie najczęstsze problemy mogą przytrafić się z graczem podczas rejestracji na stronie legalnego bukmachera?

 1. Gracz nie otrzymał linku aktywacyjnego na podany adres mailowy w celu potwierdzenia skrzynki elektronicznej.
 2. Grać podał kod bonusowy podczas rejestracji, jednak nagrody nie zostały aktywowane i nie zostały naliczone na jego konto.
 3. Podczas weryfikacji tożsamości graczy wysłał na prośbę operatora niezbędne dokumenty, jednak kilka dni czeka na weryfikację i nie otrzymał żadnej informacji o tym.

Warto zauważyć, że te problemy nie często pojawiają się w serwisie. Zwykłe rejestracja przebiega bardzo łatwo. Jednak jeśli się zdarzyło, że mamy jakiekolwiek kłopoty z rejestracją, weryfikacją, aktywacją bonusów należy skontaktować się z supportem operatora i wyjaśnić pozostałe kwestie. Pomocna obsługa natychmiastowo udziela odpowiedzi na wszystkie zapytania graczy. Ponadto do dyspozycji użytkowników serwisu jest obszerna sekcja, gdzie znajdziemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.