TOTALbet kod promocyjny

Ranking zakładów bukmacherskich 2022

Spis Treści Pokazywać
60 złotych we freebecie i cashback 600
 • Całodobowe wsparcie klienta
 • Konta w PLN / EURO
 • Szybka procedura rejestracji konta
Graj legalnie
Odbierz do 500 zł bez obrotu!
 • Wysoki bonus startowy
 • Dostępnych jest ponad 28 sportów
 • Przyjazna aplikacja
Graj legalnie
Klasyczny pakiet powitalny 3333PLN
 • Szeroka oferta metod płatnośc
 • Możliwość gry bez podatku
 • Ciekawy program lojalnościowy
Graj legalnie
1500 PLN W PAKIECIE DLA CIEBIE
 • Darmowa aplikacja na telefony
 • Wysokie kursy bukmacherskie
 • Możliwość sprawdzenia wyników na żyw
Graj legalnie
360 zł bonus od depozytu
 • Niski minimalny depozyt
 • Szeroka paleta zakładów na sporty
 • Dobre opinie użytkowników witryny
Graj legalnie
500 zł bonus od wpłaty
 • Intuicyjny i przyjazny interfejs
 • Niskie limity wypłat
 • Profesjonalna obsługa klienta 24/7
Graj legalnie
Zakład bez ryzyka do 200 ZŁ
 • Transmisja meczów na żywo
 • Przyjazna aplikacja
 • Duży bonus dla nowych graczy
 • Słabo rozbudowana oferta powitalna
Play Now
1050 PLN Na Start
 • Zakład bez ryzyka 1000 zł
 • Szeroka oferta zakładów live
 • Całodobowa obsługa klienta
 • Wysokie limity wypłaty wygranych.
Play Now

Dziś przyjrzymy się bliżej portalu do typowania zakładów sportowych TOTALbet. W tym serwisie TOTALbet kod promocyjny pozwala na otrzymanie nagrody startowej w trakcie zakładania nowego profilu. Typerzy, którzy otworzą u tego buka z promo kodem, mogą dostać pakiet profitów startowych w wysokości nawet do 5239 PLN. 

TOTALbet bonusy hazardowe wiele nagród: darmowe zakłady (TOTALbet freebet), stawkę bez ryzykowania (cashback) oraz premia od depozytu. Jak dokładnie wyglądają nagrody dla nowych i stałych typerów? O tym dowiesz się w poniższym tekście. Opisujemy również jak otworzyć profil klienta i skorzystać z propozycji startowej. TOTALbet opinie są dość pozytywne.

kod promocyjny totalbet

TOTALbet kod promocyjny — podstawowe informacje 

Buk TOTALbet pojawił się w 2017 roku, a oficjalnie rozpoczął działalność w 2018 r. TOTALbet nie jest dostępny w wielu krajach, gdyż skupia się głównie na krajowym rynku. Strona główna dostępna jest tylko w języku polskim. Bukmacher jest odpowiedni dla miłośników hazardu, ponieważ minimalny zakład i minimalny depozyt to 1 zł. Strona www.totalbet jest dostosowana do urządzeń mobilnych. Dodatkowo posiadają one własne aplikacje mobilne.

Platforma internetowa umożliwia obstawianie szerokiej gamy Totalbet zakłady bukmacherskie (piłka nożna, tenis, koszykówka, siatkówka, boks itp.), sportów, które nie są tak często reprezentowane przez bukmacherów (kickboxing, baseball, rzutki, e-sporty, futbol amerykański, sporty motorowe itp.) oraz gier kasynowych (poker, wojna, blackjack). Ponadto marka jest sponsorem federacji FEM.

Jaki jest najlepszy TOTALbet kod promocyjny 2023

aktualny kod promocyjny totalbet

Najlepszy i, co najważniejsze, aktualny TOTAL Bet kod promocyjny daje typerom rewelacyjne nagrody na start. Klikając w odpowiedni przycisk i zakładając profil typera w serwisie buka TOTALbet pl, warto użyć specjalnego kodu bonusowego, który aktywuje nagrody startowe. Oznacza to, że dołączysz do listy typerów z ekskluzywnymi nagrodami powitalnymi.

Jeśli kod bonusowy TOTALlbet nie zostanie wpisany w trakcie wypełnienia wniosku, gracz nie dostatnie nagród po otworzeniu profilu. W tym przypadku aktywacja profitów będzie już niedostępna. Nie wolno zakładać duplikatów konta na portalu.

TOTALbet bonus bez depozytu

Pierwsze nagrody, które można zgarnąć za założenia profilu w TOTALbet to 3 bonusy bezdepozytowe:

 1. Standardowa oferta daje typerom 20 zł za otworzenie profilu.
 2. Dodatkowe 10 zł można zdobyć za rejestrację, podając kod promocyjny TOTALbet.
 3. Darmowe 10 zł w postaci freebetu zgarniemy za udostępnienie zgody marketingowej w trakcie zakładania profilu.

Poniżej wyjaśnimy, jak korzystać z bezpłatnych zakładów. Zacznijmy od darmowych stawek o wartości 20 zł oraz 10 zł za założenie konta.

TOTALbet bonus freebet bez depozytu 20 zł oraz 10 PLN zł

Jak zdobyć 20 zł i 10 zł za założenie profilu gracza:

 1. Załóż profil na portalu, podając kod promocyjny do TOTALbet.
 2. Aktywuj swój stały profil.
 3. Po aktywacji profilu, w zakładce „Moje konto” pojawią się 2 darmowe stawki (20 +10 PLN).
 4. Wykorzystaj kupony bonusowe ze współczynnikiem 2,00.

Przypominamy, że standardowa propozycja bezdepozytowego freebeta za otworzenie konta stanowi 20 zł. Zakładając konto za pomocą specjalnego linku, otrzymasz dodatkowy TOTALbet bonus bez depozytu w wysokości 10 zł. Warto również zaznaczyć, że aby aktywować freebet podczas stawiania zakładu na kuponie, należy wybrać pole oznaczone „BONUS FREE BET”. Jeżeli postawisz na kupon z min. kursem 2.0, możesz natychmiast wypłacić środki. Bezpłatny freebet TOTALbet jest ważny w ciągu 7 dni.

TOTALbet bonus powitalny w pigułce

W asortymencie TOTALbet znajdziemy mnóstwo innych rewelacyjnych nagród. Oto najpopularniejsze z nich:

 1. Bezpłatna stawka 39 zl.
 2. Stawka bez ryzykowania 200 zł.
 3. Premia reload 5000 zł.

Każdy bonus powitalny TOTALbet podlega warunkom obrotu. Przykładowo nagroda od doładowania musi być obrócona z takimi warunkami: 4x, min. cztery imorezy, kurs min. stanowi 1.30. Zanim aktywujemy te profity i zaczniemy korzystać z nagród bukmacherskich, warto dokładnie przeczytać regulamin promocyjny.

Kod promocyjny – bonus TOTALbet na start

Totalbet kod promocyjny opinie

Nowi typerzy, którzy podczas wypełnienia wniosku informacyjnego podają TOTALbet kod promocyjny 2023, mogą zgarnąć bonusy startowe o łącznej wysokości nawet 5239 zł. Dla typerów buk przygotował bezpłatne stawki (freebet), stawki bez ryzyka (zwrot) oraz bonus reload. Warunkom zdobycia tych profitów przyjrzymy się bliżej w dalszej części tekstu.

Totalbet kod promocyjny na freebet 3x

Bezpłatna stawka w TOTAL bet to aż 3 darmowe zakłady na łączną kwotę 39 zł. Nagroda została podzielona na kilka etapów. Na starcie, przy założeniu konta, jeżeli typer użyje kod promocyjny, buk przyzna mu 2 bonus freebet o wartości 20 złotych i 9 złotych. Gracz może wygrać kolejne 10 PLN na bezpłatnych zakład za wykonanie określonego zadania w trakcie zakładania konta. Freebety zostaną przyznane, jeżeli typer zaakceptuje umowę marketingową i zaznaczy pole „Freebet Bonus” podczas procedury zakładania konta. 

TOTALbet oferta jest dostępna dla typerów, którzy posiadają w pełni zweryfikowany profil w Totalbet. Premie muszą być wykorzystane w ciągu siedmiu dni od daty naliczenia. Każda darmowa stawka jest ważna na 1 zakład, co oznacza, że nagroda za darmową stawkę o wartości 20 PLN powinien być w pełni wykorzystany na 1 kuponie. Do aktywacji z promocji trzeba wpisać kod promocyjny TOTALbet w trakcie zakładania konta.

Totalbet kod promocyjny na zakład bez ryzyka

Kolejną nagrodą z TOTALbet kod bonusowy jest stawka bez ryzykowania, czyli zwrot zakładu. Obecnie zwrot u tego buka wynosi 200 zł. Jest to jednocześnie maksymalny zakład na kuponie (gra na wyższy zakład oznacza resetowanie nagrody). Czym jest zwrot, czyli cashback? Ten rodzaj nagrody pozwala typerom na zwrot postawionego zakładu, jeśli kupon zostanie uznany za przegrany.

Trzeba wiedzieć, że istnieją pewne wymagania, aby otrzymać profity. W przypadku cashbacku w tym serwisie są one następujące:

 1. Nagroda jest ważna na pierwszym kuponie obstawionym przez typera.
 2. Nagroda musi być obstawiona ze kosztów własnych gracza;
 3. Na kuponie cashback mogą znajdować się maksymalnie 3 wytypowane imprezy.
 4. TOTALbet oferta maksymalna zwrotu wynosi 200 PLN.
 5. Gra na zakład wyższy niż 200 PLN oznacza, że nagroda zostanie anulowana.

Kody promocyjne TOTALbet na nagrodę od depozytu 5000 zł

Ostatni element w ofercie powitalnej w Totalbet to nagroda reload, czyli premia od depozytu. Buk podwoi pierwsze doładowania konta do kwoty 5 000 PLN. Tak więc, jeżeli typer wpłaci na swój rachunek 100 PLN, to otrzyma od operatora dodatkowe 100 PLN. 

Przy złożeniu depozytu w wysokości od 5 tys. zł można dostać maksymalnie 5 tys. zł. Większy doładowanie nie oznacza większej sumy premii. Minimalna kwota wpłaty stanowi 10 zł. Co ważne, TOTALbet oferta powitalna jest odstępna tylko dla tych typerów, którzy podają aktualny kod promocyjny TOTALbet w trakcie wypełnienia wniosku rejestracyjnego.

10 PLN za zgody marketingowe na strony TOTALbet

Już wiemy, że bezpłatna stawka w TOTAL bet to aż 3 darmowe zakłady na łączną kwotę 39 zł. Nagroda została podzielona na kilka etapów. Ostatnim etapem jest wyrażenie zgody marketingowej. Otrzymamy za to 10 PLN. Freebety zostaną przyznane, jeżeli typer zaakceptuje umowę marketingową i zaznaczy pole „Freebet Bonus” podczas procedury zakładania konta. 

Freebet urodzinowy

Totalbet kod promocyjny na freebet

Nagroda dla wszystkich typerów, która nie wymaga kodu promocyjnego to urodzinowa bezpłatna stawka, czyli TOTLAbet freebet. Profit jest udostępniony dla typerów, którzy dokonali weryfikacji swojego konta i tym zweryfikowali swój wiek. Z tej okazji firma daje typerom bezpłatny zakład w wysokości 10 PLN.

Darmowa stawka może być wydana na kuponie o łącznym kursie co najmniej 2.00. Można wykorzystać kupony z zakładami pojedynczymi lub wielokrotnymi. Promocja obejmuje zakłady prematch i live z kod TOTALbet. Jednocześnie nie są brane pod uwagę zdarzenia z propozycji sportów elektronicznych oraz stawki systemowe. Nagroda jest aktywna przez siedem dni od chwili jego naliczenia.

TOTALbet kod promocyjny dla stałych klientów

W serwisie jest też dostępna wyjątkowa oferta dla najbardziej regularnych typerów. Ona opera się na zwrocie części kosztów wpłacanych w każdy poniedziałek na główne saldo. Pod uwagę brane są tylko koszty, saldo nie ma znaczenia. 20 najlepszych typerów zwiększają swój cashback do 20%. Co ważne, TOTALbet kod promocyjny dla stałych klientów nie jest wymagany w celu aktywacji tego typu nagrody. Wystarczy prowadzić aktywną grę na portalu i typować zakłady.

Inne promocje i kod promocyjny u bukmachera TOTALbet

W ofercie buka znajdziemy też inne promocje.

 1. Typowanie bez podatku. Największą różnicą pomiędzy bukmacherem a legalną konkurencją jest to, że tylko trzy zdarzenia na jednym kuponie (z kursem od 1.20) pozwalają typerom na zwiększenie wygranej o 14%.
 2. TotalBonus. Na każde zdarzenie więcej niż 3 z kursami minimalnym od 1.30, do wygranej doliczany jest dodatkowy procent, który wzrasta wraz z liczbą trafień na kuponie.
 3. TotalHIt. Jest to TOTLAbet bonus, który daje graczom zwiększenie kursów na najciekawsze imprezy. W TotalHIt margines dla konkretnego meczu jest usuwany.
 4. TotalbetTV. Obecnie w serwisie TOTALbet można cieszyć się coraz większą ilością imprez w opcji transmisji live. Buk transmituje spotkania nawet z tak popularnych wydarzeń jak np. NBA lub Bundesliga, co z pewnością jest sporym atutem.

W ofercie buka można też natrafić okresowe nagrody, z okazji specjalnych wydarzeń. 

Jak obrócić bonus z kodem promocyjnym TOTALbet? 

W poniższym zestawieniu można sprawdzić, jak obrócić bonus TOTALlbet i jakie warunki i wymagania musi spełnić gracz, aby wypłacić swoje wygrane.

BonusWysokośćKuponWagerKurs min.
Free bety za założenie profilu20 + 10 PLNAKO/SOLOx12.00
Freebety za wyrażenie zgody10 PLNAKO/SOLOx12.00
Stawka bez ryzykowania200 PLNn/an/an/a
Bonus reload5000 PLNAKO/SOLOx141.30

Jak wpłacić i wypłacić koszty z konta?

Jak wpłacić i wypłacić koszty z konta?

Po zarejestrowaniu się w serwisie buka i zakończeniu weryfikacji nowy typer ma możliwość zlecenia depozytu. W menu strony Total Bet może być oznaczony jako „Depozyt”. Dokonanie wpłaty nie nastręcza większych trudności: każdemu etapowi tradycyjnie towarzyszą instrukcje na stronie internetowej, których przestrzeganie pozwala na dokonanie wpłaty w ciągu kilku sekund. 

Po przejściu na stronę z depozytem, gracz jest proszony o wybór systemu płatności. Bukmacherzy starają się oferować jak najwięcej metod płatności, wygodnych dla rosyjskiego gracza. Można też podać kod promocyjny w trakcie dokonania wpłaty. Co daje kod promocyjny TOTALbet? Składając depozytu z kodem, gracz może kilkokrotnie zwiększyć swoją wpłatę. Chcemy przedstawić najbardziej znane metody płatności za zakłady bukmacherskie w TOTALBet:

 • karty kredytowe;
 • przelewy na konto bankowe;
 • portfele wirtualne;
 • karty prepaid.

Zakłady bukmacherskie TOTALbet — gdzie podać kod promocyjny?

Kod promocyjny można podać na dwa sposoby. Podczas zakładania profilu u buka. W tej sytuacji typer musi wpisać kod w odpowiedniej komórce podczas wypełniania wniosku rejestracyjnego. W trakcie doładowywania rachunku typera w serwisie buka. Dzięki temu typer będzie mógł otrzymać zwiększony depozyt.

TOTALbet wypłaty i wypłaty

Bukmacher TOTALbet przyjmuje jedną walutę do zawierania zakładów — PLN (zł). Istnieje limit maksymalnej kwoty wypłaty, który został ustalony na 5 000 zł dziennie. Możesz wpłacić lub wypłacić środki za pomocą kilku systemów płatności: Visa, MasterCard, Przelevy24, Blik, PaySafeCard, Dotpay i PayU.

Są dwa powody, dla których warto zachować ostrożność przy wyborze systemu płatności. Po pierwsze, nie wszystkie są darmowe i może się okazać, że będziesz musiał uiścić opłatę (operator, nie bukmacher). Po drugie, buk ma zasadę, że można wypłacić bonus i pieniądze z konta tylko tą samą metodą, którą się je wpłaciło przynajmniej raz.

Rejestracja z kodem promocyjnym TOTALbet — krok po kroku

Rejestracja z kodem promocyjnym TOTALbet — krok po kroku

Na założenie konta gracza mamy dwa sposoby: za pomocą bankowości elektronicznej i przy wypełnieniu formularza rejestracyjnego. Poniżej wyjaśnimy krok po kroku jak założyć konto gracza, a także zastanowimy się gdzie wpisać kody promocyjne, aby aktywować dostępne bonusy:

Krok 1. Kliknij zielony przycisk „Zarejestruj się”.

Krok 2. Wpisz swój e-mail i hasło, aby zalogować się do profilu typera.

Krok 3. Wpisz TOTALbet kod promocyjny bonus w odpowiednie pole.

Krok 4. Wprowadź swoje dane osobowe i kontaktowe.

Krok 5. Wybierz walutę swojego konta.

Krok 6. Zaakceptuj Warunki korzystania z serwisu i Politykę prywatności.

Totalbet logowanie odbywa się na podstawie podania danych: hasła i loginu.

Jak wypełnić formularz rejestracyjny?

Po kliknięciu przycisku Zarejestruj się przed typerem otwiera się formularz infromycjny. W tym formularzu należy podać poniższe dane:

 • dane osobowe (imię, datę urodzenia, nazwisko, pleć typera, kraj)
 • hasło i login;
 • numer telefonu;
 • podać kod TOTALbet;
 • zaakceptować niezbędne pola wyboru.

Klient portalu zobowiązany jest do przesłania niezbędnych dokumentów na prośbę serwisu. W przypadku niedostarczenia niezbędnych dokumentów buk ma prawo zawiesić konto gracza na platformie. 

Bukmacher TOTALbet zabrania założenie duplikatu konta. Na portalu możemy założyć tylko jeden profil. Podczas wypełniania wniosku należy podać tylko dokładne i aktualne informacje. Jeśli zmienimy swoje dane, będziemy musieli natychmiast wprowadzić nowe informacje do naszego profilu w serwisie. Jeżeli okaże się, że klient podczas rejestracji podał fałszywe dane, jego konto zostanie zablokowane bez zwrotu pieniędzy.

Aktualny kod promocyjny TOTALbet i gra bez podatku

Aktualny kod promocyjny TOTALbet i gra bez podatku

Bukmacher bez podatku TOTAL bet jako jeden z niewielu firm na rynku RP nadal proponuje typerom promocję w postaci typowania bez odprowadzenia podatku. Gra bez podatku jest udostępniana dla tych typerów, którzy podali Totalbet kod promocyjny na freebet podczas założenia konta. U tego buka możesz grać zakłady w trybie przedmeczowym i na żywo — akumulowane bez pobierania 12%. W promocji może wziąć udział dowolny voucher z minimum 3 imprezami o kursie od 1.20. 

Zakłady live i streamingi na żywo

Stawki na żywo to zakłady, które użytkownicy wnoszą bezpośrednio podczas meczu. Statystyki bukmacherskie twierdzą, że około dziewięćdziesiąt procent obstawiających przynajmniej raz spróbowało zakładów na żywo.

Zakłady na żywo pozwalają obstawiać wybrany wynik po najwyższych kursach. Gracz ogląda mecz w telewizji lub transmisję w witrynie, ocenia sytuację, wybiera moment, w którym kursy są na wysokim poziomie i spodziewa się upadku, podejmuje decyzję i stawia zakład.

Przy typowaniu na żywo możemy też oglądać spotkania na żywo. TOTALbet oferuje darmowe streamingi. Transmisję z meczu można obejrzeć na stronie zakładów bukmacherskich TOTALBet w następujący sposób:

 1. Przejdź do strony głównej lub do sekcji Live.
 2. Wybierz wydarzenie z transmisją.
 3. Kliknij ikonę, a film otworzy się w prawym górnym rogu.

Możesz przenieść okno mini odtwarzacza w dowolne miejsce na ekranie i dostosować głośność dźwięku. Każdy zawodnik ma swój ulubiony sport. Jedni wczuwają się we wszystkie zawiłości piłki nożnej czy hokeja, inni trafnie przewidują w tenisie czy koszykówce. Wielu doświadczonych hazardzistów specjalizuje się w jednym sporcie, rzadziej zdarzają się obstawiający, którzy z równym powodzeniem uprawiają dwie dyscypliny sportowe.

Aktywuj TOTALbet kod promocyjny na zakład bez ryzyka i wytypuj stawki na żywo z dodatkowymi nagrodami. Typerzy, którzy obstawiają wszystkie dyscypliny sportowe, to zazwyczaj początkujący gracze. Albo obstawiający, którzy stosują jedną ze strategii zakładów finansowych i skupiają się na kursach. Zrozumienie zawiłości kilkunastu dyscyplin sportowych jest trudne.

TOTALbet aplikacja

TOTALbet aplikacja

Według socjologów, ludzie do poruszania się po internecie używają obecnie smartfonów znacznie częściej niż komputerów stacjonarnych. Nie dziwi więc fakt, że bukmacherzy aktywnie rozwijają i wdrażają aplikacje. TOTALbet aplikacja pobierz za darmo i bez formalności. Nowy bukmacher TOTALbet posiadający aplikacje na Androida i iOS można śmiało powiedzieć, że nadążają za duchem czasu. Po prostu dlatego, że bardzo ułatwiają życie graczowi, który teraz może obstawiać i korzystać z zasobów w pełni, z dowolnego miejsca.

Aplikacja mobilna posiada wszystkie te same funkcje co wersja komputerowa. TOTALbet rejestracja i aktywacja bonusów na telefonie z poziomu apki jest bardzo prosta. Ponadto można też skorzystać z wersji mobilnej tej witryny.

Wersja mobilna TOTALbet

Wersja mobilna i aplikacja mobilna, choć służą temu samemu celowi (zapewnienie graczowi dostępu do gry bez komputera), różnią się zasadniczo w swojej charakterystyce i istocie. Wersja mobilna została zmodyfikowana zgodnie z wersją witryny głównej, skonfigurowana tak, aby można było z niej łatwo korzystać na małych ekranach gadżetów. Nie trzeba jej pobierać. Jest on albo pobierany automatycznie. I różni się od strony internetowej, najczęściej tylko designem.

Kursy TOTALbet

Buk TOTALbet oferuje graczom wysokie kursy i niskie marze. Marże firmy dla różnych sportów i różnych poziomów rywalizacji są często różne. Konwencjonalnie bukmacher może ustalić niską marżę na piłkę nożną i wysoką na tenis. Prowizja może się zmieniać w czasie. Nie wystarczy raz sporządzić operat szacunkowy. Musi być ona okresowo aktualizowana. Kursy zależą nie tylko od marginesu, ale także od prawdopodobieństwa zdarzenia. Te ostatnie szacunki odzwierciedlają opinię analityków bukmachera i mogą się również różnić w zależności od spółki. 

Obsługa klienta

Na rynku zakładów bukmacherskich TOTALbet jest jedną z tych marek, która zapewnia największą liczbę sposobów kontaktu. Dostępność infolinii, czatu live oraz formularza sprawia, że buk jest bardzo przydatny i co ważniejsze dostępna dla każdego typera. Jeżeli masz problemy z tym operatorem, zapraszamy do kontaktu z nimi. Obsługa graczy jest dostępna 24/7. TOTALbet gracze mogą kontaktować się z supportem za pomocą poniższych kanałów komunikacji:

 • infolinia;
 • czat live;
 • adres mailowy;
 • formularz kontaktowy.

Kod promocyjny TOTALbet bez depozytu — opinie graczy

Freebet bez depozytu to chyba najbardziej lukratywna oferta u bukmachera. Bezpłatny zakład to darmowy zakład. A no deposit oznacza, że możesz je zdobyć bez wpłacania własnych pieniędzy. Okazuje się, że użytkownicy nie ryzykują własnych pieniędzy podczas zawierania zakładu. Co ciekawe, marka TOTALbet jest sponsorem spotkania 1/2 fazy playoff PlusLigi.

Darmowy zakład, który nie wymaga ryzykowania pieniędzy. Jeśli Twój zakład będzie udany, będziesz mógł wypłacić pieniądze z konta. Okazuje się, że klient otrzymuje wygraną bez konieczności wydawania własnych pieniędzy. Czasami, aby wypłacić pieniądze, trzeba wpłacić na konto przynajmniej minimalną kwotę. Aktywuj kod promocyjny TOTALlbet bez depozytu i ciesz rewelacyjnymi nagrodami bez koniecznoci złożenia wpłaty.

Jak mogę wypłacić freebet bez depozytu

Zanim będzie można wypłacić pieniądze na konto, trzeba założyć freebet na warunkach promocji. W wielu przypadkach istnieje ograniczenie minimalnego i maksymalnego kursu zakładu. Oznacza to, że nie będziesz mógł zawrzeć zakładu freebet na zdarzenie o kursie niższym lub wyższym od tego. 

Jeśli wszystkie warunki promocji zostaną spełnione i zakład zostanie rozegrany, wygrana netto (pomniejszona o kwotę darmowego zakładu) przychodzi na konto na prawdziwe pieniądze — pieniądze można postawić dalej lub wypłacić.

Stawki na sporty wirtualne, esport i gry karciane

BukTotalbet w swoim asortymencie zawarł najważniejsze linie sportowe oraz oferty stawek z innych rodzajów. Typerzy mogą wybierać spośród ogromnej liczy dyscyplin sportowych, w tym stawek, które marka proponuje jako jedyny buk na rynku. 

W TOTALbet można typować zakłady bukmacherskie nie tylko na tradycyjne sporty, ale także na sporty wirtualne i e-sporty. Jeśli chodzi o sporty wirtualne, to typerzy mogą obstawiać piłkę nożną, tenis czy wyścig. Największą popularnością cieszą się zakłady wirtualne na piłkę nożną. Cyber football, czyli wirtualna piłka nożna, istnieje już od jakiegoś czasu. Termin ten odnosi się do komputerowej symulacji meczów piłkarskich. Podpowiemy Ci, gdzie i jak obstawiać cybernetyczny futbol.

Specjalny program u bukmachera sprawia, że wirtualni piłkarze wykonują różne akcje w grze. Zasadniczo gracz obstawia kopie znanych drużyn piłkarskich. Nie da się w żaden sposób wpłynąć na grę z zewnątrz. Mecze cybernetyczne są bardzo szybkie, średnio trwają 10 minut, co jest wygodne zarówno dla typerów, jak i bukmachera. 

Większość cybernetycznych graczy piłkarskich uważa, że nie istnieje żadna konkretna strategia, która pozwala im osiągać stały zysk z tego rodzaju zakładów. Występuje tu element losowości, czyli przypadek. Pod tym kątem cyber zakłady sportowe są podobne do automatów do gry. Z drugiej strony, doświadczeni gracze analizują statystyki i znajdują pewne wzorce.

Zakłady na e-sporty

Bukmacher TOTALbet przyjmuje zakłady na cyber sporty w 3 dyscyplinach, w tym Counter Strike, Dota 2, LoL. Pewni siebie gracze mogą dokonywać długoterminowych przewidywań i próbować wyłonić zwycięzcę głównych mistrzostw sezonu gier cybernetycznych. Pierwsze i najważniejsze wrażenie u bukmachera jest takie, że każde biuro bukmacherskie daje graczom możliwość obstawiania eSportów.

 1. To wszystko wystarczy, aby postawić na eSporty i wygrać pieniądze.
 2. SL wprowadza nowe dyscypliny, które zaczynają cieszyć się popularnością i eliminuje te, które stają się przestarzałe.
 3. Każdy PLNl postawiony nierozważnie to stracony zysk.
 4. Prawdopodobieństwo odwołania imprez cybernetycznych, które przeszły na format online jest bardzo małe.

Turnieje cybersportowe odbywają się niemal każdego dnia, co odróżnia je od tradycyjnych dyscyplin sportowych. Odwołanie imprez cybersportowych ma tendencję do zerowego poziomu. Na przykład w 2020 roku większość regularnych imprez sportowych została przerwana lub odwołana z powodu pandemii koronawirusa. Jednak turnieje cybersportu odbywały się na całym świecie.

Kolejna korzyść z zakładów na eSports wynika z faktu, że nie jest to główny rynek dla bukmachera. Owszem, marże są wysokie, ale biuro poświęca mniej wysiłku na formowanie linii. Jeśli więc jesteś koneserem danej dyscypliny, możesz złapać kursy na underdogów po zawyżonej stawce i zgarnąć pokaźny zysk.

Zakłady na gry karciane

Zakłady na gry karciane

Gry karciane zawsze były popularne wśród obstawiających, a bukmacherzy, w tym TOTALbet, postanowili to wykorzystać. TOTALbet oferuje swoim klientom zakłady na żywo oraz stawki na gry karciane. W dziale gry karciane znajdziesz szereg gier, które możesz obstawiać na portalu: 

 • poker;
 • jackpot;
 • wojna;
 • blackjack.

TotalBoost – podwyższone kursy TOTALbet

Licencjonowany bukmacher internetowy TOTALbet posiada promocję bonusową, która codziennie podnosi kursy TOTAL Boost. Do tego, buk w ramach tej promocji podnosi kursy na kilka typowań, więc typer nie musi ograniczać się tylko do jednego meczu tego dnia.

Promocja ta jest dostępna dla typerów korzystających ze wszystkich opcji dostępu do promocji tego bukmachera. Możesz z niego korzystać w trakcie stawiania stawek sportowych w serwisie totalbet.pl, jak i z poziomu aplikacji lub wersji mobilnej. 

Obstawiaj na żywo z TOTALbet TV

Obstawiaj na żywo z TOTALbet TV

Aby oglądać mecze na żywo w TOTALbet, trzeba się najpierw zarejestrować, nie trzeba się przy tym identyfikować. Na stronie można obejrzeć mnóstwo meczów sportowych: piłka nożna, hokej, cybernetyka, tenis stołowy, koszykówka, tenis itp.

Jest funkcja rozłożenia na cały ekran, ale nie ma możliwości oglądania kilku audycji jednocześnie. Na początek przejdź na stronę TOTALbet i zarejestruj się u tego bukmachera, następnie zaloguj się na swoje konto, wybierz „Live” -> streaming online i konkretny mecz, który chcesz obejrzeć. Przekaz telewizyjny (dowolny, udostępniony przez bukmachera) jest dostępny zarówno na komputerze, jak i na telefonie komórkowym.

Program TOTAL VIP i darmowe zakłady

Program TOTAL VIP i darmowe zakłady

Typowanie bez konieczności spłaty podatku to nie wszystko i w tej chwili prezentujemy kolejną nagrodę od tego buka. Firma posiada również TOTALbet kod promocyjny VIP, czyli programu dla aktywnych typerów i dla najaktywniejszych typerów.

Program VIP u bukmachera TOTALbet, o którym mowa, również można zaliczyć do stałej oferty buka. Otworzenie konta gracz się z kodem gwarantuje, że już na samym początku otrzymasz nagrody VIP. Typerzy, którzy będą regularnie obstawiać u tego buka przez dłuższy okres, mogą skorzystać także z innych promocji, takich jak np. Total VIP. Możesz otrzymać 10 zł nagrodę w firmie freebetu, aby rozpocząć pracę z tym programem.

Kod Promocyjny – podsumowanie

Profity wymagające, aby gracz podał kod promocyjny w serwisie to duży plus dla typerów, bo daje przewagę. TOTALbet kod promocyjny opinie są bardzo pozytywne. Legalny bukmacher TOTALbet oferuje: ekskluzywny bezpłatne zakłady 10 zł za założenie konta, 10 zł free bet za dopuszczenie do obrotu, stawka bez ryzyka o wartości 200 zł, standardowy darmowy zakład o wartości 20 zł, bonus reload w wysokości 5 000 zł. Zwiększony free bet i stawki bez ryzyka, a także inne świetne profity z pewnością przyciągną graczy i sprawią, że warto rozpocząć przygodę z TOTALbet. Co ciekawe, TOTALbet jest sponsorem strategicznym ogranizacji Warty Poznań.

FAQ 

Gdzie podać kod promocyjny TOTALbet?

Kod promocyjny można podać na dwa sposoby: podczas zakładania konta u buka i podczas doładowywania konta typera na stronie bukmachera. W tej sytuacji typer musi wpisać kod w odpowiedniej komórce podczas wypełniania wniosku rejestracyjnego lub doładowywania konta.

Jak korzystać z freebet na TOTALbet?

Premie muszą być wykorzystane w ciągu siedmiu dni od daty naliczenia. Każda darmowa stawka jest ważna na 1 zakład, co oznacza, że bonus za bezpłatną stawkę o wartości 20 PLN powinien być w pełni wykorzystany na jednym kuponie.

Czy firma TOTALbet jest legalna?

Buk TOTALbet pojawił się w 2017 r., a oficjalnie rozpoczął działalność w 2018 r. Marka jest legalna na rynku bukmacherskim RP i posiada zezwolenie Ministra Finansów RP na zakłady sportowe.

Czy kod promocyjny od TOTALbet da typerom więcej niż w standardzie?

Tak, z kodem bonusowym od TOTALbet gracz może liczyć na extra nagrody: freebety, stawki bez ryzyka, nagrody reload. Zanim aktywujemy bonus w tym serwisie, warto zajrzeć do sekcji promocje i sprawdzić warunku aktywacji i obrotu bonusami.

Jaki jest kod promocyjny w serwisie TOTALbet?

Kod promocyjny w serwisie TOTALbet który daje graczom bezpłatne nagrody bez konieczności dokonania wpłaty. Należy kod podać podczas wypełnienia wniosku rejestracyjnego lub doładowani konta. Aktualny kod sprawdzimy na stronie bukmachera.

Author

 • Feliks Kaźmierczak

  Mam na imię Feliks i jestem analitykiem sportowym. Od zawsze uwielbiam sport i piszę o nim, odkąd pamiętam. Założyłem swój blog, aby dzielić się swoją wiedzą i spostrzeżeniami z innymi, którzy kochają sport tak samo jak ja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *