F1 zakłady bukmacherskie online – co warto wiedzieć

Formuła 1 należy do najlepszej serii wyścigowa na całym globu. Właśnie tam rywalizują doświadczeniu kierowcy, zarabiają ogromne pieniędzy w tym sporcie. Jak i w każdym innym sporcie na tę dyscyplinę obstawia się bardzo często i dużo. Trudno jest dziś znaleźć bukmachera, który nie przyjmuje F1 zaklady bukmacherskie online. W recenzji poniżej przyglądamy się istotnym aspektom, które warto wiedzieć, zanim postawimy F1 zakłady bukmacherskie online w internecie.

Standardowy sezon Formuły 1 i klasyfikacji generalnej trwa dość długo: od marca do listopada. Turniej składa się z około dwudziestu rund, których liczba i skład zmieniają się każdego roku. Pojawiają się zupełnie nowe tory do wyścigu, a stare tory często opuszczają kalendarz. Jest kilka klasycznych torów Grand Prix, które są nie do usunięcia. Wygranie wyścigu w Monako, Włoszech, Belgii, GP Austrii, GP Emilii Romanii jest dość ważne, a tamtejsze wyścigi, przykładowo Red Bull racing, zawsze są oryginalne i cieszą się ogromną popularnością w ostatnich latach.

F1 zakłady bukmacherskie online

Początki wyścigów Formuły 1 sięgają aż 1950 r., a pierwszy turniej odbył się w Wielkiej Brytanii na Silverstone 13 maja 1950 r. Pierwszym zwycięzcą na początku sezonu stał się Nino Farina — nowa gwiazda turnieju. Nino, krótko po sukcesie w pierwszym wyścigu, otrzymał tytuł mistrza świata turnieju Formuły 1 i przez długi czas cieszył się dużą popularnością.

Podstawowe cechy stawek na Formułę 1

Popularny turniej samochodowy, czyli Formuła 1, nie są prostym sportem na obstawianie. Jak w każdym sporcie mnóstwo aspektów ma wpływ zarówno na rezultat turnieju, jak i na zakłady bukmacherskie F1 u wiarygodnych bukmacherów. Warto brać pod uwagę takie czynniki:

 • stan samochodu;
 • czy dany zawodnik ma dobre samopoczucie;
 • pogoda podczas wyścigu;
 • stan danego toru;
 • kalendarz pierwszego wyścigu;
 • liczba sesji treningowych;
 • kary w danym wyścigu;
 • taktyka drużyny na danym turnieju.

O wynikach klasyfikacji generalnej decyduje nie tylko kalendarz wyścigów, dlatego hazardziści uważają zakłady na Formułę 1 na bardzo niskich kursach za niezbyt opłacalne. Musimy wybrać opcje, gdzie kursy bukmacherskie stanowią od 2 i wyżej. Typować zakłady na wyścigi F1 na wyższe kursy, typer będzie miał możliwość ubezpieczenia się.

Cechy toru

Wyścigi Formuły 1 odbywają się w różnych krajach (obecnie 22 kraje) na pięciu kontynentach. Szanse kierowców na sukces zmieniają się w zależności od prędkości na torze, możliwości wyprzedzania i zwrotności, ze względu na szerokość toru. Wszystko to należy wziąć pod uwagę, stawiając na kierowcę i samochód, którym jeździ, w zależności od mocy silnika, aerodynamiki samochodu i warunków pogodowych.

Pogoda podczas wyścigu

Warunki pogodowe wprowadzają korekty do każdego scenariusza wyścigu Formułę 1, ponieważ wpływają na przyczepność, prędkość turnieju, ilość pit stopów itp. Nie na darmo w regulaminie jest zapis, że jeśli po pięciominutowym sygnale do wyścigu zacznie padać, to start zostanie przełożony z powodu zmiany opon na deszczowe.

Wyjściowa pozycja kierowcy

Na wąskich torach, w obszarach miejskich, takich jak Grand Prix Monako, pole position jest kluczem do sukcesu safety car.

Wyjściowa pozycja kierowcy

Na niektórych torach wczesna pozycja na konkretny wyścig to tylko połowa sukcesu. Przykładowo na wąskim torze w Grand Prix Monako pole position to olbrzymia przewaga. Z drugiej strony Silverstone to inny tor, bez żadnych ograniczeń w wyprzedzaniu i bez żadnej przewagi z pole position. Przestudiuj dane o torze przed postawieniem zakłady bukmacherskie na F1 na ten wyścig.

Jakie opony ma samochód

Wszystkie samochody są teraz wyposażone w opony firmy Pirelli. W 2019 roku firma zmniejszyła zużycie opon, co spowodowało, że kierowcy niemal dopasowali swoje pozycje startowe do linii mety.

Zmiany w przepisach

Od 2019 roku przepływ nie może przekraczać 100kg/h, co zmieniło strategię wyścigu. Kierowcy albo starają się uzyskać jak najlepszą pozycję na pierwszych okrążeniach wyścigu, albo oszczędzają paliwo na koniec wyścigu.

Ważne zasady Formuły 1

Każda runda mistrzostw Formuły 1 składa się z trzech sesji wolnych wyścigów. W zasadzie są to sesje treningowe, podczas których kierowcy przypominają sobie tor i dostosowują ustawienia do sesji kwalifikacyjnych. W sobotę odbywają się kwalifikacje, w których kierowcy otrzymują pozycje startowe na niedzielny tor.

To jest dzień wyścigu. 10 najlepszych kierowców otrzymuje punkty zgodnie z wynikami wyścigów. Formuła 1 posiada ranking indywidualny, a także ranking drużynowy, znany również jako Puchar Konstruktorów.

Liczba zespołów w F1 nie jest stała; w ostatnich latach wahała się między 9 a 11. Każdy zespół stawia na linii startu 2 samochody. Każdy zespół buduje swój własny bolid, ale dostawców silników jest tylko czterech. Ponadto wiele zespołów kupuje niektóre komponenty od silniejszych konkurentów. Zazwyczaj o wygranej decydują czołowe ekipy, takie jak Mercedes, Red Bull oraz Ferrari. Każda ekipa ma dwóch kierowców.

Weekend wyścigowy wyglądał jak poniżej:

 • w piątek odbywają się 1 i 2 trening;
 • w sobotę 3 trening oraz kwalifikacje;
 • w niedzielę parada kierowców i turniej.

Ze względu na to, że wszystkie maszyny są inne, rola technologii w tych mistrzostwach jest bardzo ważna. Nie jest tak, że umiejętności kierowcy zajmują drugie miejsce, ale znaczą o wiele mniej niż w jednośladach. W F1 jest ograniczona pula faworytów. Najpopularniejsze ekipy warci obstawianie to: Mercedes, Alfa Romeo, Red Bull, Zespół Ferrari, Cherry online polska sp czy Aston Martin.

Jak wytypować Formułę 1

Zanim zaczniemy obstawiać Formuła 1 zakłady, zalecamy porównanie kursów u różnych firm bukmacherskich. Warto też sprawdzić, jaki bonus oferują graczom. W przeciwieństwie do innych sportów kursy na F1 mogą się zmieniać nie o dziesiąte części, jednak o całe liczby. Wiele bukmacherów oferują kursy 2 na konwencjonalne wygraną Hamiltona, podczas gdy inni mogą dawać kursy 2.5 lub nawet 3,0.

Jak obstawiać zakłady bukmacherskie na F1? Formuła 1 to tak naprawdę bardzo trudny sport do obstawiania zakładów na F1. Liczy się nawet nie dziesiąta czy setna część sekundy, ale tysięczna część sekundy. A czynników jest wiele: pogoda, technologia, stan toru, wypadki, strategia pit stopu. Wiele zależy od pilota, ale nie wszystko.

Ważne zasady Formuły 1

Dlatego zalecamy, aby najpierw wyrobić sobie praktykę obstawiania zakładów wzajemnych Formuły 1 na wirtualnym koncie, a dopiero potem przejść na prawdziwe pieniądze. Poza tym lepiej jest grać z kursami wyższymi niż 2,00. Jak pokazuje praktyka, jest to bardziej opłacalne..

Strategia zakładów na F1

Jeśli obstawiamy przed kwalifikacjami, lepiej zwrócić uwagę na dodatki, takie jak pacesetter czy runner-up totals. Stawianie na występ kierowcy w wyścigu w tym momencie jest dużym ryzykiem. Awaria, naruszenie przepisów lub ruchu drogowego może doprowadzić do tego, że będzie musiał startować z niskiej pozycji, gdzie trudno się przebić.

Ale jeśli robisz zakład po kwalifikacjach, to opcja dobrego kierowcy na mocnym samochodzie, który w sobotę miał pecha, jest doskonała. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że kierowca przebije się do czołówki, a po porażce w kwalifikacjach szanse są duże. Zawsze jednak zwracaj uwagę na tor, na którym odbywa się scena. Jeśli to Monako, gdzie wyprzedzanie jest niezwykle trudne, to lepiej nie przyjmować takich zakładów.

Formuła 1 zakłady bukmacherskie w 2023 – rady i wskazówki

Istnieją pewne czynniki, na które zawsze należy zwracać uwagę, a także zasady i wskazówki, którymi zawsze należy się kierować, aby obstawianie F1 było udane. Nie tylko w przypadku zakładów na Formułę 1, ale ogólnie w przypadku wszystkich zakładów sportowych. Zawsze należy pamiętać o następujących zasadach.

 1. Zwróć uwagę na swoje finanse osobiste. Zawsze upewnij się, że masz budżet i obstawiaj w sposób kontrolowany.
 2. Musisz wyznaczyć sobie odpowiednie cele. Poświęć trochę czasu, aby zdecydować, jakie są Twoje cele związane z zakładami. Jaką kwotę masz nadzieję wygrać i co tak naprawdę chcesz osiągnąć dzięki zakładom?
 3. Za każdym razem dobrze przygotować. Zawsze rób badania przed i podczas weekendu wyścigowego, aby pomóc Ci dokonać świadomego wyboru. Jeśli naprawdę chcesz osiągnąć sukces, to nie jest to tylko kwestia szczęścia, ale także obserwacji i odpowiedniego researchu.

Formuła 1 zakłady bukmacherskie w 2023

Typy zakładów na Formułę 1

W porównaniu do innych mistrzostw wyścigowych oferta zakładów na Formułę 1 jest zadziwiająco różnorodna. Dla ułatwienia wszystkie rodzaje zakładów na te mistrzostwa można podzielić na trzy duże grupy: stawki na wyniki sezonu, zakłady na kwalifikacje oraz najpopularniejsze zakłady f1 w 2023 na wyścig. Pierwsza grupa to zakłady długoterminowe na zwycięzcę mistrzostw i zdobywcę Pucharu Konstruktorów. Przyjrzyjmy się bliżej dwóm pozostałym.

Obstawianie kwalifikacji

Najpierw oczywiście można postawić na zwycięzcę kwalifikacji. Czyli osoba, która rozpocznie wyścig z pierwszego miejsca, czyli mówiąc żargonem wyścigowym – pole position. Po drugie, bukmacherzy oferują rynek „kto wyżej”, proponując odgadnięcie, kto z pary kierowców okaże się lepszy w sobotę. I w zdecydowanej większości przypadków pary te są kolegami z drużyny. Czyli jeźdźców, którzy mają mniej więcej taką samą technikę.

Mniej więcej, bo Formuła 1 to sport wyczynowy i nawet z kolegami z zespołu mogą być różne ustawienia bolidów. Każdy najlepszy kierowca ma swój własny zespół inżynierów. Przy tych samych podstawowych zasadach, prędkość może być inna. Należy jednak zwrócić większą uwagę na umiejętności pilotów i sukcesy w kwalifikacjach. Jest to odrębna sztuka wyścigów i zakłady bukmacherskie sp.

Obstawianie wyścigów

Linia jest tu szersza. Oczywiście jest też klasyczna opcja — zwycięzca bierze wszystko. Podobnie jak w kwalifikacjach, można postawić na porównanie obu kierowców. Wygrywa ten kierowca, który okaże się wyższy w klasyfikacji końcowej.

I jest tu pewna przebiegłość: jeśli jeden pilot zejdzie z jakiegoś dystansu, to drugi będzie musiał go tylko osiągnąć, aby Twój zakład wygrał. Jeśli jednak obie wypadną, zakład zostanie obliczony jako zwrot.

Inne rodzaje zakładów

Dodatkowo można obstawiać zakłady bukmacherskie sp na miejsce kolarza w klasyfikacji końcowej: zwycięzca wyścigu, miejsce w pierwszej trójce, miejsce w pierwszej szóstce, pierwsza dziesiątka i tak dalej. Niektóre firmy bukmacherskie oferują zakłady na emerytury jeźdźców. Dokładniej mówiąc, czy kierowca dostanie się do klasyfikacji końcowej. Uwaga: jeśli kierowca zjedzie w ostatnich 10% trasy, nadal będzie klasyfikowany po tych pilotach, którzy ją ukończyli.

Inne rodzaje zakładów

Legalni bukmacherzy oferują też egzotyczne opcje: na przykład na temat tego, czy na torze pojawi się samochód bezpieczeństwa, czy nie: samochód bezpieczeństwa. Jeszcze we wczesnych latach nowożytnych był to niemalże zakład o wygraną w klasyfikacji generalnej — prawie każdy wypadek na torze powodował pojawienie się pace cara. Ale technologie nie stoją w miejscu, pojawił się tryb wirtualnego bezpiecznego samochodu (VSC), a teraz widzimy go znacznie rzadziej.

Na wąskich autostradach safety car ten zakład jest jednak nadal atrakcyjny, po prostu nie da się tam szybko ewakuować wraku samochodu lub jego szczątków.

Obstawianie F1 – bonusy bukmacherskie

W naszym serwisie przedstawiamy bonusy, które oferują najlepsi bukmacherzy i które można wykorzystać na zakłady bukmacherskie F1 i dany weekend wyścigowy.

 1. Fortuna. Otrzymamy bonus bezdepozytowy za otworzenie profity 20 PLN, cashback w wysokości do 600 złotych, +14% do wygranych za wytypowanie sportów z kursem od 1.3. Farciarz gwarantuje graczom premię w wysokości 50 PLN. Za typowanie gier karcianych zganimy bonus w wysokości 10 PLN.
 2. STS. Za doładowanie rachunku typer otrzyma bonus startowy 100% do sumy 1200 PLN. Na wytypowanie bez ryzyka operator daje hazardzistom 234 złote. Możemy zdobyć bezpłatny bonus bukmacherski do 50 złotych za zaproszenie do portalu znajomego. Freebet wynosi 40 PLN.
 3. Superbet. Za pierwszą wpłatę w serwisie otrzymamy bonus na start 100% do sumy 50 złotych. W ofercie marki znajdziemy także bonus bezryzykowny w wysokości do 550 złotych, freebet do 35 złotych, promo kody i bonusy 20 PLN za otworzenie profilu w apce.
 4. PZBuk. W ofercie marki znajdziemy kody bonusowe, nagrody reload z kodem do 1525 złotych, rewelacyjne akcje okresowe, bonus w stawkach bukmacherskich o nazwie Szczęśliwe Godzimy, bonus pod nazwąKombo Plus, program VIP dla regularnych typerów.
 5. Totolotek. Bezpłatna stawka to bonus w wysokości 25 złotych, na który mogą liczyć nowi gracze. Bonus powitalny od pierwszego depozytu w wysokości 100% do kwoty 49 PLN na obstawianie zakładów w apk j 100% do kwoty 500 złotych na dowolne sporty. Wcześniejsze rozliczenia zakładu przed zakończeniem spotkania dzięki cash out.

Uważamy, że jest to lista TOP 5 legalni bukmacherzy i najlepsze bonusy dla graczy witryn hazardowych. Zanim założymy konto w wybranym portalu i aktywujemy bonus, warto sprawdzić ofertę startową. Istotne informacje na ten temat sprawdzimy na oficjalnej witrynie bukmachera w zakładce Promocje. Za aktywne obstawianie możemy brać udział w programie dla VIP graczy, otrzymać bonus osobisty, zbierać punkty i wymienić je na dodatkowe nagrody.

F1 zaklady bukmacherskie onlineF1 zaklady bukmacherskie online — gdzie obstawiać w 2023 roku

Niewielu jest bukmacherów, którzy zapewniają szerokie i pełne pokrycie sportów motorowych. Niemniej jednak w naszym rankingu znajdują się nie tylko bukmacherzy zagraniczni z dobrym zasięgiem motorsportu, ale także bukmacherzy krajowi, którzy czasem dają ciekawe opcje na wyścigi, jak Totolotek, STS, LVBet, Betclic. Sport ten jest bardzo popularny, więc nawet polskie legalne firmy praktycznie wszystkie oferują obstawianie F1. Przyjrzyjmy się pokrótce tylko tym godnym uwagi.

Ranking zakładów na Formułę 1

Poniżej prezentujemy w naszym serwisie obiektywny ranking zakładów na Formułę 1.

 1. STS.
 2. BetFan.
 3. Fortuna.
 4. eToto.
 5. Superbet.
 6. Fuksiarz.
 7. Noblebet
 8. PZBuk.
 9. Totalbet.
 10. Betclic.
 11. LVBet.
 12. forBET.
 13. Totolotek.

Obstawiać turniej Formuły 1 w 2023 należy tylko u sprawdzonych i renomowanych operatorów hazardowych. Warto zwracać dogłębną uwagę na posiadanie licencji, typy bukmacherskie, ofertę powitalną, oferty zakładów, kursy bukmacherskie.

Ranking zakładów na Formułę 1

STS zakłady bukmacherskie

Wśród polskich bukmacherów warto wyodrębnić STS. Przodujący bukmacher oferuje wszystkie główne sporty z dobrym spreadem, w tym sporty motorowe i wszystkie słynne grand prix, F1, Indianapolis, wyścig samochodów produkcyjnych GEICO 500, a także bukmacher przyjął zakłady i transmitował Grand Prix Chin w formacie cybersport.

BetFan zakłady bukmacherskie

Marka podbijająca rynek zakładów bukmacherskich. Buduje swój skład i stara się objąć jak najwięcej. W chwili pisania tego tekstu jest jednak tylko Formuła 1 z dość skromnym składem.

Firma bukmacherska Fortuna

Firma bukmacherska sp, który nigdy nie stroni od Formuły 1. Linia zawiera wszystkie tradycyjne rodzaje zakładów, a także na to, czy kierowca zostanie sklasyfikowany w wyścigu oraz „specials” na sporty motorowe.

eToto zakłady bukmacherskie

Kolejna znana marka, która poświęca mnóstwo uwagi motorsportowi. Wszystkie najważniejsze wyścigi, grand prix i mistrzostwa są na linii z dobrym rozrzutem. Często zdarzają się całkiem ciekawe warianty. Oferuje dobre kursy bukmacherskie i zakłady specjalne.

Superbet zakłady bukmacherskie sp

Młody, ale już irytujący, ma jedną z najszerszych linii na sporty motorowe na krajowym rynku. Oprócz tych popularnych są też mniej popularne wyścigi samochodowe i motocyklowe z dobrym rozrzutem. Udostępnia graczom darmowe typy bukmacherskie.

Fuksiarz zakłady bukmacherskie

Fuksiarz to marka hazardowa oferująca rewelacyjną ofertą na zakłady na Formułę 1 i Grand Prix. Oprócz kilkudziesięciu dostępnych dyscyplin typerzy mogą uruchomić funkcję Custom Bet, wypłacić postawione zakłady przed czasem dzięki opcji pod nazwą Cash Out.

Noblebet zakłady bukmacherskie

Noblebet to wiarygodny buk, który sprawia, że zakłady bukmacherskie na F1 są bardzo i oferuje graczom przyjemne doświadczenie. Witryna cechuje się minimalistycznym wyglądem, posiada aplikacje, specjalne promocje i nagrody, oraz duże kursy. Buk ma spore grono fanów w naszym kraju i za granicą.

Zakłady na F1 w PZBuk

PZBuk udostępnia typerom duży wybór rozmaitych rynków zdarzeń, przyjazna i miłą obsługę graczy oraz natychmiastowe płatności. Ponadto operator PZBuk cieszy się bardzo pozytywnymi opiniami graczy.

Totalbet zakłady bukmacherskie sp

Ten bukmacher przyciąga graczy w bardzo zachwycającą ofertą zakładają na F1 i inne sporty. Jest tu wiele rynków zdarzeń na wydarzenia specjalne. Bardzo zachęcającym czynnikiem dla graczy jest oferta promocyjna tego operatora.

Betclic i zakłady na F1

Oprócz najciekawszych wydarzeń i turniejów F1 proponuje ogromną gamę wydarzeń, w tym też GP Włoch, GP Miami, GP Austrii, na które można typować zakłady i jednocześnie obejrzeć streamingi. Na odrębną uwagę zasługuje paleta bonusów startowych i stale w promocji dla nowych graczy i weteranów bukmachera.

Bukmacher LVBet

buk oferuje najlepsze zakłady bukmacherskie Formuły 1. Do dyspozycji graczy jest ogromna oferta zakładów sportowych, stawek na sporty wirtualne oraz wiele rynków zdań. Ten wiarygodny buk F1 proponuję wspaniałą zabawę bez zbędnych formalności. Dlatego ta firma cieszy się tak ogromną popularnością.

Zakłady bukmacherskie ForBet

W ofercie tego buka znajdziemy mnóstwo rynków zdarzeń na zakłady na F1. Ponadto marka na do zaoferowania sporą liczbę innych sportów do obstawiania: piłka nożna, MMA, dart, siatkówka, snooker, koszykówka i wiele innych. Możemy też postawić bezpłatny zakład bez żadnego ryzyka.

Zakłady bukmacherskie Totolotek

Oferta stawek tej marki jest imponująca. Ponadto nowi typerzy mogą liczyć na atrakcyjny bonus startowy i możliwość udziału w programie lojalnościowym. Obstawianie Formuły 1 u tego buka gwarantuje typerom ogromne emocje.

TOP najlepszych apek mobilnych do typowania F1

TOP najlepszych apek mobilnych do typowania F1

Mamy świetną wiadomość dla tych graczy, którzy wolał sprawdzać wyniki obstawiania w czasie rzeczywistym i typować zakłady nawet będąc w pracy, na wakacjach, czy w drodze. Polscy operatorzy oferują graczem wygodne aplikacja na telefony, które dają dostęp do zakładów na Formule 1 i innych dyscyplin sportowych z dowolnego miejsca. Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych aplikacji do stawek sportowych.

 1. STS. Apka mobilna od marki STS ma wszystko, czego potrzebuje nowoczesny typer. Szybkie załadowanie, łatwa konfiguracja i piękny design sprawiają, że typowanie F1 wcale nie są trudne. Aby typować zakłady z poziomu aplikacji, należy zapewnić stały dostęp do internetu.
 2. Fortuna. Aplikacja mobilna tego operatora nie wymaga dodatkowej wiedzy do korzystania, instalacji lub pobrania. Ponadto aplikacja posiada wszystkie funkcje, które udostępnia F1 bukmacher na komputerze. Możemy grać i obstawiać zakłady na F1 z dowolnego miejsca.
 3. LVBet. W kilka sekund możemy pobrać i zainstalować apkę na telefon lub smartfon i zacząć od stawiania F1. Za pośrednictwem apki możemy założyć konto, dokonać depozytu i postawić zakład. Korzystanie z takiej opcji jest całkowicie darmowe.

Zakłady bukmacherskie sp F1 na żywo

Zakłady bukmacherskie na F1 i Grand Prix bukmacherów może odbywać się w dwóch trybach. Pierwszy z nich to tzw. „prematch”, czyli sytuacja, w której zakład zawierany jest przed wydarzeniem sportowym. Drugi to tzw. „live”, czyli taki, w którym zakład zawierany jest podczas wydarzenia sportowego. Jest to tak zwany zakład na żywo.

Zakłady bukmacherskie na F1 na żywo stają się z roku na rok coraz bardziej popularne, po części dzięki postępowi technologicznemu i rozpowszechnieniu mobilnego internetu. Gracze są przyciągani do tej opcji zakładów z kilku powodów.

 1. Po pierwsze, pozwala poczuć się zaangażowanym w wydarzenie.
 2. Po drugie, dodaje emocji podczas oglądania wyścigów.
 3. Po trzecie, w tym przypadku nie trzeba długo czekać na obliczenie zakładu: wynik przewidywania staje się znany najszybciej jak to możliwe, właśnie w trakcie wyścigu.

Tylko na linii live kurs na faworyta może być nagle wyższy niż na underdoga lub odwrotnie. Analitycy F1 zaklady bukmacherskie online monitorują również to, co się dzieje i natychmiast reagują na wszelkie zmiany, które mogą wpłynąć na wynik zdarzenia.

Podstawowe cechy stawek na Formułę 1

FAQs

Gdzie stawiać zakłady bukmacherskie na F1?

Możemy zakłady bukmacherskie na F1 u takich firm bukmacherskich jak: Fortuna, STS, Betclic, LVBet, Fuksiarz, Fortuna, Totolotek, Betclic, Superbet, Betfan i wielu innych wiarygodnych bukmacherów hazardowych.

Jaki bukmacher oferuje najlepsze kursy na Formułę 1?

Aby w łatwy i szybki sposób wybrać najlepsze kursy na najlepsze zakłady sportowe na F1, warto sprawdzić ranking wiarygodnych bukmacherów i porównać ich pod tym kątem. 

Jakie są najpopularniejsze rynki stawek na Formułę 1?

Sporym popytem cieszą się takie rynki jak zwycięzca klasyfikacji, zwycięzca turnieju i klasyfikacja konstruktorów. Obstawiaj wyścigi formuły 1 w 2022 tylko u wiarygodnych bukmacherów.

Jakich kierowców obstawiać w F1?

Na uwagę typerów zasługują kierowcy, który już zyskał tytuł wschodzących gwiazd F1. Do takich należą m.in. George Russell, Charles Leclerc, Pierre Gasly, Alex Albon, Max Verstappen.

Author

 • Feliks Kaźmierczak

  Mam na imię Feliks i jestem analitykiem sportowym. Od zawsze uwielbiam sport i piszę o nim, odkąd pamiętam. Założyłem swój blog, aby dzielić się swoją wiedzą i spostrzeżeniami z innymi, którzy kochają sport tak samo jak ja.