Przegląd firmy bukmacherskiej Fuksiarz opinie klientów

Operator Fuksiarz prowadzi swoją działalność na rynku polskim od wielu lat. Witryna może poszczycić się pozytywnymi opiniami graczy. Firma bukmacherska posiada odpowiednie certyfikaty i licencję na wytypowanie zakładów sportowych. Licencja Ministerstwa Finansów pozwala bukmacherowi na prowadzenie swojej działalność na legalnych i uczciwych zasadach. Do tego Fuksiarz opinie prawdziwych hazardzistów są dość pozytywne. W dalszych akapitach tekstu wyjaśniamy najważniejsze zalety bukmachera i opiszemy, jakie bonusy możemy zdobyć po założenie profilu użytkownika w serwisie.

5/5
Odbierz bonus

Przed założeniem konta u bukmachera należy koniecznie przeczytać opinie graczy w Internecie, nawet jeśli jest to popularny i dobrze promowany bukmacher. Nie wspominając o opóźnieniach w płatnościach, jest wiele innych rzeczy i niuansów, o których można się dowiedzieć od innych graczy. Fuksiarz bukmacher bez wątpliwości jest wiarygodnym i wartym przetestowania operatorem.

Zalety witryny hazardowej Fuksiarz

Dlaczego więc tak wielu obstawiających wybiera Fuksiarz wśród legalnych polskich bukmacherów? Wynika to z wielu ważnych przyczyn, wśród których warto szczególnie podkreślić:

 1. Szeroka linia zakładów.
 2. Duże szanse na wygraną.
 3. Doskonały arkusz kalkulacyjny.
 4. Różne sposoby wpłacania i wypłacania pieniędzy.
 5. Strona internetowa jest łatwa w obsłudze i funkcjonalna.
 6. Wygodna wersja mobilna i aplikacja mobilna.
 7. Odpowiedzialny zespół pomocy technicznej.

Z tego powodu witryna znajduje się na najwyższych szczeblach rankingu bukmacherów. Wszystkie te atuty i opinie graczy sprawiają, że Fuksiarz to świetna opcja dla wszystkich entuzjastów zakładów sportowych, z której mogą skorzystać w dowolnym momencie. Na początku trzeba sprawdzić opinie o Fuksiarz, a dalej można zakładać konto gracza w witrynie. Opinie o serwisie są tylko pozytywne.

fuksiarz opinie

Opinie o Fuksiarz i otworzenia profilu na stronie – jak założyć konto

Rejestracja w Fuksiarz daje dostęp do wszystkich funkcji serwisu, opinie o których są bardzo dobre. Zarejestrowany użytkownik otrzymuje konto do gry, z którego może korzystać we wszystkich wersjach serwisu, w tym w wersji lustrzanej i w aplikacji mobilnej. Opinie graczy o procesie rejestracji są bardzo dobre. Konto w www Fuksiarz można założyć, postępując według instrukcji poniżej.

5/5
Odbierz bonus
 1. Wybierz opcję rejestracji przez e-mail.
 2. Kliknij przycisk „Rejestracja”. Wprowadź swój kraj, region, miasto, imię i nazwisko, walutę, e-mail i numer telefonu, a następnie wymyśl hasło.
 3. Na wskazany adres e-mail zostanie wysłany link, który należy kliknąć w celu dokończenia rejestracji i identyfikacji gracza.

Ta procedura rejestracji jest najszybsza. Jest ona odpowiednia dla tych, którzy chcą jak najszybciej rozpocząć obstawianie. Poniżej opiszemy szczegółowo wszystkie etapy założenia konta w serwisie.

Pierwsze kroki rejestracji

Aby dokonać szybkiej rejestracji, należy wypełnić krótki formularz. Kliknij przycisk „Rejestracja”. Wprowadź swój kraj, walutę i zaznacz pole antyspamowe. W otwartym oknie zobaczysz swój numer konta i automatycznie wygenerowane hasło. Hasło można później zmienić w sekcji „Dane osobowe”. System wyświetli monit o zapisanie numeru i hasła w urządzeniu w postaci pliku lub obrazu albo o wysłanie tych danych na adres e-mail.

Potwierdzenie danych kontaktowych

Zanim rozpoczniemy stawiania zakładów, trzeba potwierdzić adres poczty elektronicznej i nr telefonu. W tym celu na telefon gracza jest wysyłany specjalny kod, który należy podać w trakcie rejestracji. Na adres e-mailowy również jest wysłany specjalny link do aktywacji, który ma ograniczenia czasowe. Należy do wcisnąć, aby potwierdzić pocztę wirtualną. Po tym typer otrzyma dostęp do witryny Fuksiarz pl bez żadnych ograniczeń.

Potwierdzenie tożsamości

Na tym kończy się proces tworzenia konta – możesz wtedy złożyć swój pierwszy depozyt i zacząć obstawiać zakłady. Aby wypłacić pieniądze i otrzymać bonus powitalny, musisz wypełnić pojawiające się pola swoimi danymi osobowymi i zweryfikować swoje konto. W tym celu gracz musi dostarczyć do buka skany lub zdjęcia dowodu osobistego. Opinie o szybkości wersyfikacji tożsamości są tylko pozytywne.

Opinie użytkowników o obsłudze w Fuksiarz

Fachowy support użytkowników Fuksiarz cieszy się tylko pozytywnymi opiniami. Fuksiarz kontakt i sposoby kontaktu sprawdzimy w sekcji Pomoc. Do dyspozycji graczy są 3 sposoby:

 • via czat w trybie live;
 • formularz kontaktowy;
 • przez pocztę mailową.

Do najszybszych sposobów nawiązanie kontaktu ze wsparciem warto zaliczyć Fuksiarz kontakt czat. Kontaktując się z konsultantami via czat, gracz poczeka na odpowiedź tylko kilka sekund. Pracownicy Biura obsługi klienta natychmiastową udzielają odpowiedzi na pytania graczy. Aby porozmawiać z supportem za pomocą czatu, wystarczy przejść do sekcji ze znakiem koperty po prawej stronie.

5/5
Odbierz bonus

Jeśli wysyłamy wiadomość do konsultantów drogą mailową, otrzymamy odpowiedź w ciągu 24 godzin. W przypadku kontaktu z obsługą przez formularz, na odpowiedź również będziemy czekać do 24 godzin. Serwis nie posiada opcji oddzwonienia czy kontaktu telefonicznego. Jednak typerzy mogą sprawdzić odpowiedzi na swoje pytania w zakładce najczęściej zadawane pytania. Opinie o obsłudze są bardzo dobre.

Fuksiarz rejestrcja

Systemy płatnicze w Fuksiarz – opinie użytkowników

Operator ma w swojej ofercie bukmacherskiej najpopularniejsze sposoby płatności. Możemy złożyć wpłatę na konto za pomocą standardowego przelewu z konta bankowego, kart płatniczych czy BLIKu. Fuksiarz wpłata i wypłata może być również dokonana za pomocą takich metod płatności:

 • Tpay;
 • Dotpay;
 • PayU.

Wypłata wygranych jest możliwa wyłącznie po potwierdzeniu osobowości gracza. Należy nadmienić, że czas przetwarzania przelewu zrealizowanej za pośrednictwem karty lub przelewu bankowego może potrwać do 3-5 dni. Płatności wykonane za pomocą portfeli elektronicznych i BLIK księgują się na rachunku typera natychmiast.

5/5
Odbierz bonus

Limity wpłat i wypłat są uzależnione od statusu typera i wybranej metody płatności. Lojalni klienci mogą liczyć na lepsze limity, co pozwala w komfortowy sposób typować zakłady bukmacherskie online. Wysokość minimalnego depozytu w Fuksiarz wynosi 20 PLN. Fuksiarz opinie wypłaty także są dość pozytywne.

Opinie graczy o wersji przeglądarkowej i aplikacji Fuksiarz

Platforma Fuksiarz przygotowała dla graczy bezpieczną aplikację mobilną na telefony, która ma pozytywne opinie i świetnie działa na dowolnych urządzeniach komórkowych. Warto nadmienić, że aplikacja buka jest bezpłatna do pobrania i instalowania.

Hazardziści, nieposiadające dostępu do laptopa lub komputera, którzy chcą wytypować stawki bukmacherskie lub oglądać streamy meczów, mają idealną opcję. Aplikacja bukmacherska została perfekcyjnie dostosowana do wielkości ekranów dotykowych. Prosta i zrozumiała nawigacja w Fuksiarz aplikacja pozwala na bezproblemowe założenie konta i zabawę hazardową w witrynie operatora.

Apka na telefony perfekcyjnie działa wszystkich urządzeniach komórkowych z systemem iOS, Windows i Android. Jednak należy tu wspomnieć, że Google zabrania umieszczania programów dotyczących hazardu w swoim sklepie internetowym. Jako nowy bukmacher Fuksiarz daje hazardzistom bezawaryjny dostęp do najważniejszych opcji platformy, które również są udostępniane graczom w trybie desktopowym.

Opinie hazardzistów o wersji mobilnej witryny Fuksiarz

Jeśli nie mamy pamięci na telefonie lub nie chcemy pobierać apki mobilnej, możemy skorzystać z wersji mobilnej witryny w browserze. Załadowanie jakiegokolwiek oprogramowania w tym przypadku nie jest konieczne. Wersja mobilna serwisu może być załadowana w browserze na smartfonie gracza. Nie wymaga to żadnej wiedzy czy dodatkowych umiejętności. Korzystanie z usług bukmachera w trybie mobilnym wygląda tak samo jak korzystanie z witryny w trybie desktopowym. Opinie o obstawianiu stawek w trybie mobilnym są dość dobre.

Opinie klientów o kursach bukmacherskich w Fuksiarz

Polski bukmacher Fuksiarz stara się oferować swoim użytkownikom wysokiej jakości usługi i zapewniać wszystkie niezbędne udogodnienia. Na stronie bukmachera znajduje się katalog różnych wydarzeń, na które można w każdej chwili postawić. Wśród dostępnych wydarzeń znajdują się zarówno duże imprezy sportowe, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem, jak i imprezy regionalne. Możesz obstawiać zarówno w zakładach przedmeczowych, jak i zakładach na żywo. Operator posiada zezwoleniem Ministra Finansów, ma do zaoferowania graczom wysokie kursy na różne imprezy i pozytywne opinie o nich.

Wielu typerów nie ma nic przeciwko obstawianiu wydarzeń, które już się rozpoczęły, aby wygrać więcej pieniędzy dzięki szybkiej zmianie kursów. Ten bukmacher oferuje taką możliwość, a jego sekcja zakładów na żywo oferuje szeroki wachlarz wydarzeń. Opinie o kursach są tylko pozytywne.

5/5
Odbierz bonus

Opinie klientów o zakładach live w Fuksiarz

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego zakłady bukmacherskie Fuksiarz na żywo są tak popularne, przyjrzyjmy się kilku ich głównym zaletom:

 • zawierasz zakład po rozpoczęciu wydarzenia sportowego, dzięki czemu eliminujesz ryzyko nieudanego zakładu w wyniku przełożenia meczu, gry lub całkowitego odwołania;
 • masz możliwość wybrania najlepszego momentu na zawarcie zakładu – gdy widzisz, że zbliża się jednoznaczny wynik konfrontacji lub kursy na interesujący Cię wynik osiągnęły maksymalne wartości. Legalny bukmacher ma prawo do zmiany kursów w trakcie transmisji i z powodzeniem z niego korzysta;
 • gracz jednocześnie ogląda emocjonujący mecz, czerpiąc podwójną przyjemność z obstawiania sportu.

Jak typować zakłady live

Przejdźmy teraz do stawiania zakładów na żywo w serwisie bukmacherskim Fuksiarz, o których sa dobre opinie. Jak to się odbywa?

 1. Wybierz z menu „Na żywo”;
 2. wybierz interesującą Cię sekcję Fuksiarz sport z ofertą bukmacherską: zakłady na własną rękę, walki kogutów, Multi-Live, zapowiedzi na żywo, cyber, mecze piłki nożnej, ruletka zakłady live.
 3. wybierz dyscyplinę sportu, jeśli zamierzasz obstawiać wydarzenia sportowe;
 4. Wskaż odpowiednie wydarzenie (mp. najważniejsze lig piłkarskich) i otwórz tabelę zakładów.
 5. Znajdź wynik, który uważasz za najbardziej prawdopodobny, kliknij odpowiedni kurs, aby dodać zakład do kuponu;
 6. Określ kwotę zakładu i zatwierdź ją.

Fuksiarz zakłady bukmacherskie możemy również wytypować w trybie prematch. Jednak kursy na zakłady w tym przypadku będą niższe. Witryna bukmachera zbiera pozytywne opinie hazardzistów i należy do perfekcyjnie opracowanych. Opinie o livebettingu w tym serwisie są bardzo pozytywne.

Opinie o bonusach Fuksiarz – jakie nagrody możemy uzyskać

Bukmacher internetowy Fuksiarz w Polsce wie jak zachęcić nowych klientów do stawiania zakładów. Dlatego ma mega pozytywne opinie hazardzistów. Bukmacher proponuje swoim użytkowników różnego rodzaju formy nagród. Do dyspozycji mamy poniższe benefity, o których Fuksiarz opinie 2021 są tylko dobre:

Bonus powitalny Bonus powitalny występuje w formie 2 nagród: cashbacku i opcji Early Payout. Opinie o tych bonusach są bardzo dobre.
Kod promocyjny Nowi gracze serwisu hazardowego mogą zdobyć kod promocyjny Fuksiarz, który daje fanom rozgrywki multihazardowej dodatkowe profity. Promo kody są dostępne na głównej witrynie serwisu w dziale Promocje.
Nagroda Fuksiarz zakład bez ryzyka Do uzyskania nagrody należy spełnić poniższe wymagania:
 • założyć profil na oficjalnej stronie buka;
 • złożyć depozyt w wysokości 40 PLN;
 • zgłosić się po odebranie premii przez mail.

Wysokość nagrody stanowi 20 złotych.

Fuksiarz cashback Gracz otrzymuje bonus w postaci 50% do 500 złotych na start. Do zdobycia premii trzeba założyć konto na stronie internetowej serwisu, dokonać wpłaty i obstawić zakład sportowy.
Early Payout Opcja ta daje graczom wygrane za każdym razem, gdy obstawiona drużyna strzeli dwie bramki. W przeciwieństwie do opcji cashout Early Payout daje graczom pełną wygraną.

Niestety w ofercie operatora nie ma gry bez podatku. Więc gracze nie są zobowiązani do spłaty podatku od stawki, który wynosi 12%. Jednak Fuksiarz bonus zawiera wiele innych fascynujących nagród, opinie o których są dość dobre. Zanim uruchomimy benefity, warto przejść do sekcji z promocjami i sprawdzić Regulamin. Opinie o profitach i promocjach są tylko mega pozytywne.

Author

 • Feliks Kaźmierczak

  Mam na imię Feliks i jestem analitykiem sportowym. Od zawsze uwielbiam sport i piszę o nim, odkąd pamiętam. Założyłem swój blog, aby dzielić się swoją wiedzą i spostrzeżeniami z innymi, którzy kochają sport tak samo jak ja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *