Zakłady bukmacherskie boks u wiarygodnych bukmacherów

Boks jest jednym z najstarszych sportów na naszej planecie. Pierwsze oficjalne walki bokserskie sięgają 688 roku p.n.e. i odbyły się na starożytnych igrzyskach olimpijskich. Boks i zakłady bukmacherskie boks są do dziś ogromnie popularny na całym świecie dzięki swojej pasji, całkowitemu oddaniu zawodników i szerokiej reklamie. Istnieje wiele federacji bokserskich, dlatego bycie na bieżąco z każdą listą pięściarzy może stanowić swego rodzaju wyzwanie. Boks bukmacher – dość popularna prośba w Internecie.

Trudno przecenić sztampowość tego sportu, podobnie jak liczbę zakładów zawieranych na boks na całym świecie. Nie bez powodu niektórzy bokserzy uważani są za najbogatszych ludzi na świecie — ich honoraria idą w miliony dolarów, nie tylko ze względu na pęd do zakładów bukmacherskich. Warto rozróżnić boks zawodowy i boks amatorski.

Zakłady bukmacherskie boks

Rodzaje zakładów na boks

Można postawić różne zakłady bukmacherskie na walki bokserskie. Poniżej znajduje się szczegółowy opis:

 1. Zakłady bukmacherskie na ostateczny wynik. W każdym sporcie jest osoba, która staje się zwycięzcą lub przegranym. Obstawianie wyniku jest modne wśród typerów. Linie zakładów bukmacherskich przepisują tylko jednego boksera, którym jest zwycięzca walki. Czasami wynikiem walk bokserskich może być remis.
 2. Zakłady bukmacherskie na okrągłe sumy. Jeśli chodzi o boks zawodowy, walka trwa 12 rund. Zakłady totalne to zakłady na całkowitą liczbę rund walki. Jeśli rywalizują mocne uderzenia, walka może nie trwać długo. Zawodnicy wagi lekkiej nie rzucają mocnych ciosów. Wynik sumy jest prawie niemożliwy do przewidzenia.
 3. Zakłady bukmacherskie sposób zakończenia walki. Jest kilka głównych sposobów: walka skończy knockdown, jeden z bokserów może zostać zdyskwalifikowany, ktoś wygra na punkty, pojedynek zostanie zakończony przez odmówienie kontynuowania walki. Aby wybrać tę kategorię zakładów, należy dokładnie zapoznać się z zasadami BK. Mogą dokonać różnych ocen zakończenia walki.
 4. Czy walka (boks) skończy się na punkty. Ostatni z popularnych rynków bukmacherskich na boks. W tym wypadku obstawiamy czy pojedynek zostanie zakończony przed czasem, czy do jego rozstrzygnięcia potrzebna będzie decyzja sędziów.
 5. Inne zakłady sportowe boks. Są one dostępne tylko w walkach, w których zawodnicy walczą o tytuły. Linie BC posiadają opcję wyniku, która pozwala określić zakończenie rundy. Inne sposoby zakończenia wydarzeń często można znaleźć w wierszach.

W przypadku obstawiania tej dyscypliny na stronach bukmachera konieczne jest przestudiowanie regulaminu. Głównym kryterium podczas zakłady bukmacherskie boks są linie. Tutaj powinna być dostępna opcja obstawiania wyniku remisowego. Gdy brakuje tej cechy, warto zwrócić uwagę na zasady obowiązujące u operatora. Konieczne jest wyjaśnienie opcji zakładów u bukmacherów w przypadku remisu między przeciwnikami. Zakłady bukmacherskie boks polska zawsze będzie popularny.

Walki bokserskie — strategia i analiza zakładów

Jak obstawiać boks? Obstawianie boksu nie jest łatwą sprawą. Strategia w zakładach bukmacherskich często wydaje się prosta. Zanim zaczniemy obstawiać walki bokserskie, trzeba umieć kompetentnie analizować wydarzenia i warunki fizyczne zawodników. Często kursy na underdoga są pisane z zawyżonymi wartościami. Jest to sztuczne zaniżanie wartości wyniku na faworyta. Kurs na drugiego zawodnika idzie w górę.

Dziś w boksie nie ma już pięściarzy, którzy są niepokonani. Status faworyta zawodnicy gromadzą od dłuższego czasu. Nie warto brać pod uwagę oceny bukmacherów. Często nie są one obiektywne. Typer powinien sam ocenić umiejętności każdego boksera. Tylko niskie kursy na faworytów nie powinny być brane pod uwagę. Analizuj informacje od innych bukmacherów w celu uzyskania obiektywnej oceny.

Analiza stanu fizycznego zawodników

Walka dwóch bokserów, zarówno jak mecze piłkarskie, to zawsze widowisko. Nawet sportowcy mogą stracić, jeśli pójdą w stronę pozytywnych recenzji. Boks jest sportem indywidualnym. Błędy w ocenie aktualnej formy zawodnika będą skutkowały stratą na zakładzie. Dlatego warunki fizyczne są tak ważne podczas analizy.

Nie warto stawiać zakłady bukmacherskie na zawodnika z kontuzją, który wybrał złego sparingpartnera do przeprowadzenia treningu. Zakład przegra, gdy trener wybrał złą taktykę walki. Idź do otwartych źródeł i przejrzyj zapisy poprzednich walk. Na ich podstawie formułuje się prawidłowy wniosek.

Analiza informacji

Oceny w mediach wprowadzają użytkowników w błąd, podsycając zainteresowanie walką. Podejdź obiektywnie do analizy i skonsultuj się z doświadczonymi osobami. Często interesuje ich tylko promocja danej walki.

Przed zawarciem zakładu należy zapoznać się z informacjami o zawodniku, przeciwniku, poznać status walki, poprzednie walki, typy bukmacherskie. Ważną informacją jest miejsce, w którym odbywa się walka. Niektórzy sportowcy umieszczają swoje treningi w domenie publicznej. Można obejrzeć filmik, aby osobiście ocenić wyszkolenie zawodnika. Strony bukmacherzy oferują kupon, który umożliwia uzyskanie bonusu.

Gdzie obstawiać walki bokserskie

Gdzie obstawiać walki bokserskie

U którego bukmachera można obstawiać boks? Poniżej przedstawiamy firmy bukmacherskie, w zakładach bukmacherskich których znajdziemy zakłady na boks zawodowy:

STS

U tego bukmachera można zgarnąć atrakcyjne nagrody na start. Łącznie można uzyskać do 1500 PLN za doładowanie konta. Możemy też liczyć na cashback o wysokości 20 PLN. STS boks – jeden z popularnych kierunków bukmachera.

BetFan

Obstawianie boksu u tego bukmachera jest jeszcze łatwiejsze z atrakcyjnym bonusem startowym. Buk oferuje 600 PLN cashback i 60 PLN freebet. Ponadto w ofercie operatora jest opcja cashout. Dowolna liga dostępna do obstawiania: wbo, wba.

Fortuna

Nowi gracze witryny mogą otrzymać do 2710 PLN na obstawianie boksu czy innych sportów w serwisie. Bukmacher oferuje graczom bonus od depozytu w wysokości 2100 PLN i cashback 600 PLN. Fortuna boks – – taka prośba jest często poszukiwana ze względu na atrakcyjne kursy bukmachera.

eToto

Ten bukmacher nagradza nowych graczy atrakcyjnymi bonusami, które można wydać na zakłady na boks. Po założeniu konta otrzymamy 360 PLN od depozytu i 50 PLN za każdego zaproszonego znajomego. Bukmacher oferuje również inne rodzaje sporty: futbol, hokej.

Superbet

Hazard u tego bukmachera jest jeszcze lepszy ze wspaniałymi nagrodami. Bukmacher oferuje 1300 PLN cashbacku, 234 PLN bonusu startowy oraz 20 PLN po pobraniu apki.

Fuksiarz

Typowania u tego buka warto zacząć od aktywacji bonusów. Bukmacher daje graczom nagrodę startową o wysokości 500 PLN. Na graczy czeka też cashback w wysokości 200 PLN.

Noblebet

W ostatnich latach ten bukmacher cieszy się sporym popytem. Proponuje graczom atrakcyjne nagrody na obstawiania boksu i nie tylko. Możemy otrzymać w tym serwisie 2500 PLN.

PZBuk

W ofercie tego buka znajdziemy bukmacherskie zakłady boks specjalne piłka nożna, koszykówka, siatkówka, Sprawdzimy też jak obstawiać walki bokserskie i jakie nagrody mogą otrzymać gracze, obstawiając różnych zawodników.

Totalbet

Ten bukmacher oferuje bonus o wysokości 5230 PLN. Możemy też liczyć na wysokie kursy ba boks zakłady bukmacherskie i sprawdzone typy bukmacherskie.

Betclic

Operator hazardowy wyróżnia wśród konkurencji rozwiniętą ofertę sportową. Walki pojawiają się w jego ofercie prawie codziennie. Można też uzyskać bonus w wysokości do 600 PLN.

LVBet

Możemy uzyskać 1500 PLN na obstawiania boksu po złożeniu pierwszego depozytu. Ponadto otrzymamy 333 PLN jako zakład bez ryzyka.

forBET

W operatora można zgarnąć do 3150 PLN na start. Zakład bez ryzyka wynosi 1100 PLN. Otrzymamy 100% do 200 PLN za drugi depozyt. Otrzymane nagrody można wykorzystać na obstawianie walk bokserskich.

Totolotek

Ten bukmacher ma dość rozbudowany system sportowy, który nalicza się blisko 30 dyscyplin, w tym pojedynki bokserskie.

Najlepsi bukmacherzy na boks z naszej listy oferują graczom nie tylko rewelacyjne prodity. Gracze mogą liczyć na wysokie kursy, darmowe typy bukmacherskie, dostęp do transmisji pojedynków na żywo. Wszystko to sprzyja, że możemy łatwo zdobyć wysokie wygrane bez formalności.

Czy bonusy o tych buków można wykorzystać w zakładach na boks

Polscy bukmacherzy boks nie ograniczają swoich użytkowników, jeśli chodzi i to na co mogą wykorzystać otrzymane nagrody bonusowe. Więc użytkownicy witryn hazardowych mogą wykorzystać nagrody nie tylko w grze hazardowej, ale również na zakłady na boks. Oto jakie bonusy oferują graczom legalni bukmacherzy:

 • bonusy startowe;
 • freebety;
 • zakłady bez ryzyka;
 • cashback;
 • promo kody;
 • nagrody od depozytu;
 • nagrody za zaproszenia znajomych.

Wybierając buków do obstawiania boksu, warto jednak zwrócić uwagę na inne jego cechy, w tym: ofertę zakładów i rynków zdarzeń, kursy bukmacherskie, typy, opinie realnych graczy, recenzje fachowych ekspertów w tej dziedzinie. Boks typy bukmacherskie – przeczytaj poniżej w materiale.

Plusy typowania boksu w trybie live

Obstawianie zakładów bukmacherskich na boks w apkach

Większość bukmacherów przygotowała mobilne wersje swoich stron, które są przyjaznymi dla użytkownika, dającymi się dostosować stronami. Przyjrzyjmy się, które zakłady bukmacherskie mają wersje mobilne i aplikacje.

Nie sposób wyobrazić sobie dzisiejszej branży bukmacherskiej bez zakładów mobilnych. Bukmacherów, którzy nie posiadają stron mobilnych i aplikacji mobilnych można uznać za starożytnych, ponieważ każdego dnia coraz więcej graczy dokonuje stawek sportowych z telefonu komórkowego, a nie za pośrednictwem komputera czy laptopa. Świat zakładów stał się o wiele wygodniejszy i bardziej dostępny dzięki zakładom mobilnym — obstawiaj zawsze i wszędzie, jeśli tylko masz pod ręką telefon z połączeniem internetowym.

Zalety obstawiania w aplikacji

Do zalet obstawiania boksu należy zaliczyć:

 1. Nowoczesność. Realia dzisiejszego świata dyktują mobilność i natychmiastowość. Ludzie coraz częściej mają dostęp do internetu za pośrednictwem smartfonów, zakłady nie są wyjątkiem w tym trendzie.
 2. Dostępność. Możesz obstawiać wszelkiego rodzaju wydarzenia za pomocą telefonu komórkowego, o ile masz wystarczający zasięg i baterię, aby z niego korzystać.
 3. Oszczędność czasu. Korzystając z mobilnych wersji bukmacherów, miłośnik stawek oszczędza sporo czasu. Nie ma potrzeby udawania się do najbliższego zakładu bukmacherskiego.
 4. Prywatność. Nie ma już potrzeby ukrywania się podczas obstawiania za pośrednictwem laptopa lub komputera. Zakłady mobilne gwarantują prywatność, ponieważ nikt nie będzie widział, co robisz.
 5. Funkcjonalne aplikacje mobilne. Wielu bukmacherów na rynku oferuje usługi stawek mobilnych z pełnym zakresem cech i funkcji, które są dostępne w głównej wersji desktopowej.
 6. Nagrody za obstawianie z komórki. I jeszcze jeden, nie najważniejszy, ale przyjemny plus to bonus oferowany przez buków za typowanie z urządzeń mobilnych.

Najlepsze aplikacje mobilne do obstawiania walk mają tacy bukmacherzy: STS, Fortuna, LVBET, Betclic, BetFan, Totolotek. Warto pobrać te aplikacje i przetestować jak działają już teraz.

Typowanie boksu na żywo

Zakłady sportowe idą do przodu wraz z postępem technologii. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu zakłady bukmacherskie były dostępne tylko w punktach bukmacherskich. Teraz jest inaczej, można obstawiać boks zawodowy czy boks amatorski z domu lub w podróży.

Obstawianie walki odbywa się na tych samych zasadach co w przedmeczowe. Wystarczy, że zidentyfikujesz wydarzenie na stronie bukmachera, wybierzesz wynik i określisz kwotę zakładu. Operator przyjmie zakład i obliczy go po zakończeniu zdarzenia.

Zaleca się zawieranie stawek tylko u legalnych bukmacherów, uchroni Cię to przed nieuczciwą grą. Bukmacherzy offshore nie podlegają prawu RPi mogą po prostu nie pozwolić Ci wypłacić wygranej. Pozytywny wpływ na typowanie w trybie live ma zmian kursów.

Plusy typowania boksu w trybie live

Ten rodzaj stawek ma kilka oczywistych zalet:

 1. Prędkość. Obstawianie na żywo odbywa się szybko i w dogodnym dla gracza czasie. Nie trzeba czekać na rozpoczęcie walki.
 2. Więcej możliwości analizy stawek. Nawet staranne przygotowanie przed postawieniem zakładu może nie uwzględniać niektórych czynników. Oprócz tego gracz ma możliwość obejrzenia wybranej walki i zrozumienia w jakiej formie znajduje się zawodnik. A potem zrobić zakład.
 3. Szeroki wybór wydarzeń. Możliwe jest oglądanie kilku walk jednocześnie i wykorzystanie obserwacji do skomponowania ekspresowego zakładu.

Walki bokserskie — strategia i analiza zakładów

Zadaniem bukmachera przy ustalaniu linii boksu w zakładach na żywo jest nie przegapić ważnego momentu, szybko obliczyć prawdopodobieństwo i zamieścić na stronie internetowej zaktualizowany kurs. Gracz również śledzi to, co się dzieje, starając się zidentyfikować moment, w którym można postawić zakłady bukmacherskie boks na najkorzystniejszych warunkach lub dostrzec błąd operatora.

FAQs

Gdzie stawiać zakłady bukmacherskie na boks?

Najlepsi bukmacherzy boks to bez wątpienia: STS, Fortuna, LVBET, Betclic, eToto, Totalbet, BetFan, Totolotek. U tych buków znajdziemy nie tylko zakłady piłki nożnej, ale również rozbudowaną ofertę zakładów na walki.

Jaki bukmacher oferuje najlepsze kursy na boks?

Najlepsze kursy na walki są oferowane przez takie firmy bukmacherskie jak: STS (najbogatsza oferta stawek bokserskich oraz dobra aplikacja, boks zawodowy, gala boksu KBN), PZBuk (szeroka oferta zakładów na żywo), LVbet (najlepsza gala boksu TBN, liczne promocje na boks), BetFan (najlepsza oferta w walkach wieczoru), Fortuna (topowe transmisji bokserskie, dobre kursy).

Jakie są najpopularniejsze rynki zakładów na boks?

Warto nadmienić, że stawki bukmacherskie wyglądają dość podobnie, jak w przypadku innych dyscyplin sportowych (zakłady na tenis stołowy, stawki bukmacherskie piłki nożnej). Najpopularniejsze zakłady i rynki na boks to suma rund, zwycięzca walki, sposób zakończenia pojedynku oraz typ na to, ile rund potrwa walka.

Jakich zawodników obstawiać w boksie?

Nie ma gotowej recepty na to, jakiego zawodnika obstawiać w boksie, aby wygrać. Każdy typer musi przeprowadzić swoją własną analizę pod tym względem, sprawdzić historię pojedynków, statystyki poprzednich walk, typy bukmacherskie na zakłady itp. Po przeprowadzeniu tych działań będzie w stanie podjąć odpowiednią decyzję, których z tych bokserów obstawiać.

Author

 • Feliks Kaźmierczak

  Mam na imię Feliks i jestem analitykiem sportowym. Od zawsze uwielbiam sport i piszę o nim, odkąd pamiętam. Założyłem swój blog, aby dzielić się swoją wiedzą i spostrzeżeniami z innymi, którzy kochają sport tak samo jak ja.