Kategoria Metody Płatności u Bukmacherów

Jakie są metody płatności u bukmacherów

Aby móc obstawiać zakłady sportowe oraz zwiększyć szansę na wygraną, gracze mogą zasilić swoje konto. Dla bezpieczeństwa oraz szybkiej realizacji transakcji bukmacherzy oferują sprawdzone metody wpłaty i wypłaty. Najczęściej metody płatności u bukmacherów zasadniczo się nie różnią, ponieważ większość bukmacherów proponuje wpłatę środków na konto gracza za pośrednictwem tradycyjnych metod wpłaty i wypłaty.

Metody płatności u bukmachera

W ostatnich latach popularną metodą płatności w zakładach mobilnych stały się portfeli elektroniczne. Gracze też uwielbiają szybkie przelewy za pośrednictwem kart kredytowych. Ponadto profesjonalni typerzy często korzystają z Przelewy24, dotpay, safe card, PayPal oraz innych sposobów wpłat i wypłat u legalnych bukmacherów. Poniżej w artykule znajdziesz informację o tym, jakie są dostępne metody płatności u poszczególnych firm bukmacherskich.

Jak wpłacić pieniądze do bukmachera: instrukcja

Najpopularniejsze metody płatności u wszystkich bukmacherów to portfele elektroniczne, karty debetowe lub kredytowe, przelewy bankowe oraz natychmiastowe przelewy. Aby zacząć obstawiać zakłady sportowe, należy zasilić konto gracza. Poniżej przedstawiamy instrukcję, jak zarejestrować się w serwisie i zacząć typowanie wyników ulubionych meczów:

 1. Wejść na stronę oficjalną bukmachera.
 2. Znaleźć sekcje Zarejestruj się.
 3. W formularzu rejestracyjnym wpisać dane osobowe, adres e-mail oraz numer telefoniczny.
 4. Wybrać bonus promocyjny.
 5. Zapoznać się z regulaminem.
 6. Wybrać sposób wpłacenia depozytu.

Wpłaty i wypłaty u bukmacherów 2023: konto bankowe

Zasilenie konta bankowego u bukmacherów to szybki proces, który odbywa się na stronie oficjalnej bukmacherów. Również legalni bukmacherzy oferują wypłatę wygranych środków za pomocą szybkich i bezpiecznych rodzajów płatności. Metody płatności z reguły dzielą się na kilka typów:

 • karty płatnicze;
 • przelew bankowy;
 • portfele elektroniczne;
 • BLIK.

Betfan PŁATNOŚCI

Liderzy rankingu bukmacherów na polskim rynku zakładów wzajemnych online

Podczas tworzenia rankingu najlepszych bukmacherów 2023 była brana pod uwagę oferta promocyjna, aplikacja mobilna, przejrzystość strony internetowej, możliwość szybkiej rejestracji oraz bezpieczne metody wpłat i wypłat u poszczególnych bukmacherów. Ponadto lista legalnych bukmacherów jest oparta o opinie graczy oraz ofertę dyscyplin sportowych i gier wirtualnych. Wśród bukmacherów internetowych, które mają do zaoferowania błyskawiczne wpłaty i wypłaty, warto wyróżnić:

 1. PZBuk.
 2. Fortuna.
 3. GGBet.
 4. Betfan.
 5. 20 Bet.
 6. Totalbet.
 7. Superbet.
 8. 22bet.
 9. Betclic.
 10. STS.

Jakie są najpopularniejsze metody płatności

Wśród metod płatności, które uzyskali dużą popularność wśród graczy, należy wyróżnić przelew tradycyjny, BLIK, karty debetowe lub kredytowe i szybkie przelewy typu PayU czy Tpay. Szybkie płatności elektroniczne to jeden z najbardziej zaufanych sposobów wpłat i wypłat wśród polskich typerów. Poniżej znajdziesz listę najpopularniejszych sposobów wpłaty i wypłaty środków u wybranych polskich bukmacherów.

Metody wpłat i wypłat Blik

BLIK jest szybką i łatwą do ogarnięcia metodą płatności, która cieszy się ogromną popularnością wśród graczy, którzy obstawiają zakłady bukmacherskie online. Za pomocą 6-cyfrowego kodu można wpłacać i wypłacać środki. Dla korzystania z BLIK wystarczy mieć przy sobie smartfon z dostępem do internetu oraz pobraną aplikację banku.

Karta płatnicza metody wypłat

Wpłata i wypłata środków na konto bukmacherskie za pomocą kart płatniczych to najbardziej rozpowszechniona forma płatności wśród polskich graczy. Posiadacze kart VISA lub Mastercard mogą zwiększyć kwotę depozytu na koncie gracza oraz obstawiać ulubione zdarzenia sportowe, korzystając z bonusów powitalnych i kodów promocyjnych. Ponadto przez serwis Przelewy24 można dokonywać płatności kartami płatniczymi JCB, EuroCard, Visa Electron, Mastercard, PBK, Visa Classic, Diners Club.

Metody wpłat i wypłat: Paysafecard

Karta przedpłacona paysafecard proponuje szybkie wypłaty dla graczy, którzy chcą zachować większe bezpieczeństwo i anonimowość w trakcie dokonywania transakcji. Główną zaletą paysafecard jest to, że robić zakupy w internecie lub wpłacać depozyt u bukmacherów można bez podawania swoich danych osobowych. Wśród innych atutów korzystania z paysafecard można wyróżnić:

 • podgląd finansów w aplikacji mobilnej;
 • wysoki poziom bezpieczeństwa danych;
 • możliwość dokonywania płatności za pomocą 16-cyfrowego kodu.

Paypal metody wpłat i wypłat

PayPal to serwis, który umożliwia wysyłanie pieniędzy oraz błyskawiczne otrzymanie środków bez konieczności ujawniania swoich danych. PayPal też może się pochwalić rozbudowanym programem ochrony kupujących. Jak i inne systemy płatności internetowych Paypal ma dużo zalet, między innymi:

 • nowoczesną technologię kodowania danych;
 • ochronę danych osobowych przed nadużyciem;
 • wygodne zasilenie konta online w kilka kliknięć;
 • szybkie i łatwe transakcje za pomocą konta PayPal.

Fortuna płatności

Metody płatności tpay

Tpay zalicza się do nowoczesnych metod płatności, które oferują wysokie bezpieczeństwo oraz wygodne metody płatności na każdym urządzeniu. Za pomocą Tpay można dokonywać bezpieczne i błyskawiczne wpłaty i wypłaty u większości bukmacherów. Tpay jest zaufanym sposobem transakcji dla wielu profesjonalnych typerów.

Metody wpłat i wypłat u bukmacherów: Jeton

Jeton to nowy portfel elektroniczny, który jest alternatywą ecoPayz lub Neteller. Jest to ulubiony sposób wypłaty środków zagranicznemu bukmacherowi wśród profesjonalnych typerów. Większość graczy na polskim rynku wybiera metodę płatności Jeton ze względu na zalety:

 • więcej niż 50 różnych walut;
 • międzynarodowy zasięg;
 • dostęp do konta osobistego;
 • aplikacja Jeton;
 • możliwość otrzymania karty debetowej Jeton Card.

Metody dokonywania transakcji u bukmacherów — dotpay

W ostatnim czasie systemy płatności dotpay zdobyły ogromną popularność wśród zaufanych bukmacherów. Dotpay to prosty sposób dokonywania transakcji, który wyróżnia się prostotą w obsłudze oraz wysoką szybkością transakcji. System dotpay obsługuje transakcje dla większości polskich banków.

Jakie metody płatności oferuje bukmacher online

Firmy bukmacherskie, które mogą pochwalić się licencją ministerstwa finansów RP, dbają o bezpieczeństwo swoich użytkowników, dlatego oferują wyłącznie bezpieczne metody wpłat i wypłat środków z konta gracza. Pomimo tradycyjnych metod płatności w ofercie można też znaleźć e-portfele i możliwość zasilenia konta za pomocą szybkich przelewów. Poniżej zniszczyliśmy listę sposobów wpłat i wypłat u najpopularniejszych bukmacherów na rynku Polski.

Betfan zakłady bukmacherskie

Betfan zakłady bukmacherskie to portal internetowy, na którym obstawianie zakładów przebiega w sposób prosty i ciekawy. Legalny bukmacher Betfan nie pobiera żadnych prowizji przy dokonywaniu transakcji przez graczy. Możliwość zasilenia konta jest dostępna 24/7, a minimalna stawka depozytu wynosi 2 PLN. Na poniższym zdjęciu widać, jakie metody wpłaty oferuje Betfan.

 • bezpieczne metody wypłaty środków z konta gracza;
 • możliwość wypłaty wygranej 7 dni w tygodniu (od 08:00 do 00:00);
 • czas transakcji trwa średnio do 15 minut;
 • metody wypłaty za pomocą szybkiego przelewu;
 • wypłata jest realizowana do 16 banków: Millennium bank, mBank, Bank Pekao, Santander, Pocztowy 24, Alior Bank, BNP Paribas, GetIn Bank, Volkswagen Bank, BOŚ Bank, Idea paylink, ING Bank, iPKO, Nest Bank, Inteligo Bank, Toyota Bank.

Metody płatności firmy Betclic

Wpłacić środki na konto bukmachera Betclic mogą wyłącznie zarejestrowani gracze, która mają zweryfikowane konto w serwisie. W celu otrzymania dostępu do obstawiania zakładów na stronie Betclic należy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny pod przyciskiem Zarejestruj się. Gracze Betclic mogą wpłacić depozyt za pomocą:

 • Apple Pay;
 • metody szybkiego przelewu bankowego;
 • karta kredytowej lub debetowej Visa, Mastercard.
 • PaysafeCard;
 • BLIK;
 • Skrill.

STS płatności

STS system płatności u bukmacherów

STS to legalna polska firma bukmacherska, która ma wielkie grono zwolenników wśród profesjonalnych typerów. Bukmacher STS oferuje błyskawiczne i bezpieczne metody wypłaty wygranych środków. Głównymi zaletami wypłaty wygranej w serwisie STS są:

 • realizacja transakcji 24/7;
 • szybkie metody księgowania do 11 banków;
 • wypłaty pieniędzy średnio trwa 10 minut;
 • bezproblemowe metody wypłat za pomocą STSPay.
Metod wpłaty Rodzaj przelewu Prowizja bukmachera STS Minimalna kwota wpłaty Czas operacji
Neteller E-wallet 0% min. 50 PLN Natychmiast, 24/7
PayU Szybki transfer 0% min. 1 PLN Natychmiast, 24/7
dotpay Szybki transfer 0% min. 1 PLN Natychmiast, 24/7
PayPal Szybki transfer 0% min. 1 PLN Natychmiast, 24/7
Skrill E-wallet 0% min. 50 PLN Natychmiast, 24/7
paysafecard E-wallet 0% min. 1 PLN Natychmiast, 24/7
BLIK Szybki transfer 0% min. 1 PLN Natychmiast, 24/7
VISA/Mastercard Karta kredytowa 0% min. 1 PLN Natychmiast, 24/7
Punkt stacjonarny STS Wpłata gotówkowa 0% Bez limitu W zależności od godzin pracy punktu naziemnego.

STS oferuje metody wpłaty gotówki za pośrednictwem najpopularniejszych polskich banków. Zasilić konto mogą posiadacze konta w polskim banku. Na poniższym zdjęciu znajduje się lista dostępnych banków.

Superbet metody zasilenia konta

Z reguły tylko nieliczni bukmacherzy pobierają prowizje za dokonywanie płatności w serwisie bukmacherskim. Superbet nie pobiera żadnych dodatkowych opłat oraz oferuje wygodne metody wpłat i wypłat online. Na stronie Superbet są dostępne poniższe typy płatności online:

 • BLIK;
 • Przelewy 24;
 • paysafecard;
 • tradycyjny przelew bankowy;
 • Tpay;
 • Neteller;
 • karta płatnicza;
 • Skrill;
 • Open Banking.

Metody wypłat u bukmachera Forbet

Forbet to zaufany bukmacher, który ma do zaoferowania liczne promocje oraz bonusy dla wszystkich zarejestrowanych graczy. Nowi użytkownicy mogą liczyć na atrakcyjne kody powitalne oraz szybki proces rejestracyjny. Metody wpłaty środków na konto gracza Forbet to:

 • PayU;
 • skycash;
 • tpay;
 • paysafecard;
 • dotpay.

Minimalna kwota wypłaty w Forbet to 1 PLN. Wypłacić środki można za pomocą QUICK PAY. Usługa jest dostępna codziennie w godzinach 9:00 – 23:00.

PZBuk: metody transakcji u bukmacherów

PZBuk platnosci

Najczęściej wypłaty u bukmacherów można podzielić na dwa rodzaje: ekspresowe oraz standardowe. PZBuk oferuje ekspresowe wypłaty 24/7 za pomocą metody dotpay oraz Przelewy24. Dla weryfikacji konta należy odesłać dokument tożsamości lub wyciąg z konta.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących metody wpłat i wypłat gracze zawsze mogą skorzystać z Działu obsługi klienta. PZBuk zapewnia szybkie wpłaty, które są dostępne dla nowych graczy. W poniższej tabeli można szczególniej zapoznać się z metodami zasilania konta na stronie PZBuk.

Metoda wpłaty depozytu na PZBuk Typ płatności Kwota minimalna Prowizja bukmachera Czas realizacji transakcji
Przelewy 24 Szybki transfer Minimalnie 5 PLN 0% Mniej niż 1 minuta
BLIK BLIK Minimalnie 5 PLN 0% Mniej niż 1 minuta
imoje Szybki transfer Minimalnie 5 PLN 0% Mniej niż 1 minuta
dotpay Szybki transfer Minimalnie 5 PLN 0% Mniej niż 1 minuta
Karta płatnicza VISA/Mastercard Karta bankowa Minimalnie 5 PLN 0% Mniej niż 1 minuta

Metody wypłaty Fortuna

Gracz, który posiada rachunek bankowy w polskim banku, może doładować konto w serwisie bukmacherskim. Aby zasilić konto Fortuna, należy zalogować się na stronie w sekcji Wpłaty/Wypłaty. Fortuna gwarantuje bezpieczne płatności kartą, ponieważ informacje o karcie płatniczej są przetwarzane w systemie Safe Charge. Metody transakcji Fortuna to:

 • depozyt w punkcie Fortuna;
 • Apple Pay;
 • PayU;
 • karta płatnicza VISA/Mastercard;
 • iPKO;
 • tpay;
 • BLIK;
 • przelew bankowy (Bank Pekao, ING, Bank Millennium, Santander, Bank Nowy BFG S.A., BOŚ Bank, Alior Bank, Getin, mBank, Inteligo, BNP Paribas, Crédit Agricole, Nest Bank, plus bank, Noble Bank).

Wypłaty w Fortuna można dokonać za pomocą przelewu bankowego. Bukmacher nie pobiera dodatkowe opłaty za wpłaty lub wypłaty na swojej stronie. Jednak niektóre banki mogą pobierać prowizje w zależności o aktualne listy stawek.

Totalbet: wpłaty i wypłaty u bukmacherów

Totalbet specjalizuje się na zakładach bukmacherskich i oferuje atrakcyjne kursy typerskie. W ofercie bukmachera też można znaleźć szybkie i bezpieczne wpłaty i wypłaty wolne od prowizji. Możliwość wypłaty środków jest dostępna 24/7.

Metody płatności u bukmacherów: 22bet

Polski bukmacher 22bet może zaoferować proste zasilenia konta gracza za pośrednictwem wygodnej metody.

Metoda wpłaty i wypłaty Minimalna kwota depozytu Minimalna wypłata Czas przetwarzania transakcji
Karty bankowe 1 USD 1,5 USD Do 15 minut
Bony elektroniczne 1 USD 1,5 USD Do 15 minut
E-portfeli 1 USD 1,5 USD Do 15 minut
BLIK 1 USD 1,5 USD Do 15 minut
Przelew bankowy 1 USD 1,5 USD Do 15 minut
Terminale płatnicze w jednostkach stowarzyszonych obiektu 1 USD 1,5 USD Do 15 minut
Kryptowaluta 1 USD 1,5 USD Do 15 minut

Ggbet: metody wypłat i wpłat

Na GGbet gracze mogą znaleźć poniższe metody płatności:

 • karty kredytowe lub debetowe (Visa, Mastercard, Maestro);
 • ecoPayz;
 • flexepin;
 • Interac;
 • szybkie przelewy internetowe;
 • Klarna;
 • Neosurf.

Metody transakcji 20bet

20bet proponuje szybkie wpłaty i wypłaty za pomocą kryptowalut, e-portfeli oraz kart kredytowych. Z reguły czas przetwarzania metody wpłat na konto zajmuje do 15 minut. Więcej informacji o koncie bankowym gracza można znaleźć w zakładce FAQ.

Totolotek: metody wpłat i wypłat

Zaufany polski bukmacher Totolotek oferuje tradycyjne metody przelewów bankowych oraz możliwość wpłacenia depozytu za pomocą przelewu bankowego. Przed dokonywaniem wpłaty lub wypłaty warto zwrócić uwagę na to, czy na rachunku bankowym jest dostateczna ilość środków. Wpłaty u bukmachera Totolotek można dokonać za pośrednictwem:

 • dotpay;
 • VISA/Mastercard;
 • Tpay;
 • Skrill;
 • paysafecard.

FAQ: jakie formy płatności akceptują bukmacherzy

Najbardziej rozpowszechnione metody płatności u polskich bukmacherów to portfele elektroniczne, karty płatnicze oraz tradycyjny przelew bankowy. Większość legalnych bukmacherów udostępnia szybkie i bezpieczne metody płatności, z których mogą skorzystać zarejestrowani gracze. Na stronach oficjalnych znajduje się zakładka FAQ, gdzie jest zamieszczona informacja o dostępnych sposobach zasilenia konta lub wypłaty wygranej. W tej sekcji też można znaleźć metody oraz limity.

Metody płatności u bukmacherów: karta prepaid czy karta kredytowa/debetowa?

Karty przedpłacone, czyli prepaid, to karty wielokrotnego użytku, które można używać niezależnie od rachunku bankowego. Karta prepaid nie różni się od karty kredytowej. Za pomocą takiej karty można wypłacać pieniądze z bankomatu lub robić zakupy w sklepie internetowym. Z kolei karty kredytowe cieszą się ogromną popularnością wśród polskich graczy. Najczęściej użytkownicy przy wpłaceniu depozytu biorą pod uwagę karty płatnicze visa.

Czy wpłaty pieniędzy do bukmacherów internetowych są bezpieczne?

Legalni bukmacherzy pozwalają szybko wypłacić i wpłacić pieniądze za pomocą dostępnych sposobów płatności. Zasilić konto gracza można za pośrednictwem karty płatniczej, e-portfeli lub przelewu bankowego. Dzięki specjalnemu systemu szyfrowania dane płatnościowe klienta są chronione przed udostępnieniem osobom trzecim. Ponadto wpłacić depozyt mogą wyłącznie zarejestrowani gracze, którzy mają zweryfikowane konto. Bezpieczna strona internetowa pozwala graczom szybko wpłacić środki.

Jakie jest tempo realizacji transakcji za pośrednictwem karty płatniczej u bukmacherów?

Wpłata lub wypłata środków za pomocą karty kredytowej jest jednym z najpopularniejszych sposobów płatności u polskich bukmacherów. Za pomocą karty płatniczej VISA lub Mastercard użytkownicy mogą liczyć na błyskawiczne przelewy. Z reguły czas operacji transakcji za pomocą karty płatniczej u legalnych bukmacherów zajmuje do 15 minut, jednak czas przetwarzania transakcji zależy od banku. Niektórzy legalni bukmacherzy oferują natychmiastowe zaksięgowanie operacji.

Bukmacher Bez Pesel

Ranking zakładów bukmacherskich 2022 60 złotych we freebecie i cashback 600 Całodobowe wsparcie klienta Konta w PLN / EURO Szybka procedura rejestracji konta Graj legalnie Odbierz do 500 zł bez obrotu! Wysoki bonus startowy Dostępnych jest ponad 28 sportów Przyjazna…

Bukmacher Paypal

Ranking zakładów bukmacherskich 2022 60 złotych we freebecie i cashback 600 Całodobowe wsparcie klienta Konta w PLN / EURO Szybka procedura rejestracji konta Graj legalnie Odbierz do 500 zł bez obrotu! Wysoki bonus startowy Dostępnych jest ponad 28 sportów Przyjazna…

Bukmacher Z Visa

Ranking zakładów bukmacherskich 2022 60 złotych we freebecie i cashback 600 Całodobowe wsparcie klienta Konta w PLN / EURO Szybka procedura rejestracji konta Graj legalnie Odbierz do 500 zł bez obrotu! Wysoki bonus startowy Dostępnych jest ponad 28 sportów Przyjazna…