Jakiego Bukmachera Wybrać?

Bukmacherzy i firmy bukmacherskie są dziś popularnym kierunkiem. Ludzie w różnych częściach świata coraz bardziej angażują się w tę działalność hazardową, szukając najskuteczniejszego sposobu na osiągnięcie wysokich wygranych. Czy można wygrać pieniądze bez dużego wysiłku? Wszystko zależy od dwóch warunków:

 • Wybierz odpowiednich bukmacherów i zakłady bukmacherskie
 • Obstawiaj zakłady  bukmacherskie sp we właściwy sposób

Przegląd ten ujawni wszystkie informacje dotyczące dwóch wymienionych powyżej warunków. Wszystko, co musisz zrobić, to uważnie przeczytać i rozważyć informacje.

Jakiego bukmachera wybrać w 2023? Porady i Ranking

Czy Legalne Zakłady Bukmacherskie?

Przede tym jako wybrać zaklady bukmacherskie, musisz znalesc informacje o tym czy sa zakłady bukmachera legalne w twoim kraju. Hazard w Polsce przeszedł w ostatnich latach znaczącą reformę prawa zakładów online. Rząd widzi tylko około 50% podatków, które powinien pobierać, co sprawia, że ​​połowa przemysłu jest nielegalna. Tak czy inaczej, w kraju wciąż jest kilka stacjonarnych zakładów online bukmacherskich. Ponadto popularne są lokalne, licencjonowane zakłady bukmacherskie sp. W tym poście przyjrzeć  się różnym aspektom polskich zakładów sportowych. Zakłady w Polsce były w trybie wolnego koła od początku lat siedemdziesiątych. Wszyscy świetnie się bawili, aż w końcu przykuło to uwagę rządu.

 • W 1992 r. polskie władze wprowadziły pierwsze przepisy, aby dostać kawałek tortu u bukmachera. W tym czasie otwierało się wiele sklepów hazardowych i zakładów online. Jednym ze znaczących przepisów nałożonych na ten kwitnący handel był wymóg podwójnego odliczenia, zgodnie z którym zarówno właściciel, jak i obstawiający płacili rządowi 10% swoich zarobków i wygranych zakładów online.

W tej chwili zakłady bukmacherskie online w Polsce są istotną cechą Unii Europejskiej. W 2009 roku wszedł w grę kolejny zestaw ograniczeń firmy bukmacherskie. W rzeczywistości była to odpowiedź na lobbystów hazardowych, którzy próbowali wpłynąć na ustawodawcę. Przywództwo krajów rozwiązało ten problem, zakazując wszystkich kasyn online w branży. To był akt udowodnienia, że ​​nie są na sprzedaż.

 • Drugi zestaw zasad wszedł w życie w latach 2016-2017, kiedy ustawodawca zdecydował się go podnieść. Nowelizacja z 2009 r. zmusiła zagranicznych operatorów do głębszego ukrywania się, ale nadal zabiegali o swoje usługi w kraju. Polscy gracze chętnie brali udział, a przepisy zostały zlekceważone.

Zakłady Bukmacherskie Sp: Co Trzeba Znać Aby Wybrać?

Na dzień dzisiejszy istnieje już ogromna liczba bukmacherów i zakłady bukmacherskie sp, a ich lista jest stale aktualizowana o nowe. Nic dziwnego, że często początkującym nie jest łatwo wybrać najlepszych bukmacherów online spośród wielu innych. Musisz wybrać tylko najlepsze zakłady bukmacherskie.

Dlatego tutaj zobaczysz listę najważniejszych kryteriów zakładów wzajemnych, którymi należy się kierować przy wyborze bukmacherów do obstawiania polskie zakłady bukmacherskie.

Główne Kryteria Wyboru Bukmacherów

 • Niezawodność
 • Wartość kursów zakładów
 • Linia zakładów i różnorodność rynków
 • Maksymalny zakład
 • Dostępne metody płatności
 • Dobra obsługa klienta
 • Bezpieczeństwo
 • Różne sporty objęte
 • Cenność bonusu powitalnego

Niezawodność Bukmacherska Sp

Jednym z najważniejszych czynników, na które powinieneś zwrócić uwagę przy wyborze najlepszych bukmacherów online, jest niezawodność/wypłacalność w zakresie zakładów wzajemnych. Niestety nie wszyscy bukmacherzy wiernie wywiązują się ze swoich zobowiązań wobec klientów i mogą w każdy możliwy sposób opóźnić wypłatę wygranych lub nawet zablokować konto użytkownika.

Aby wybrać bukmachera według tego kryterium, musisz przeanalizować oceny bukmacherów, które są szeroko reprezentowane w Internecie na polskim rynku bukmacherskim. Warto jednak zauważyć, że opinia o takich ocenach nie zawsze jest obiektywna, ponieważ niektóre z nich współpracują z pewnymi bukmacherami i celowo je zawyżają.

Dlatego nie będzie zbyteczne przeglądanie forów bukmacherskich, a także innych społeczności graczy i ranking zakładów bukmacherskich, gdzie można znaleźć prawdziwe recenzje użytkowników na temat tego lub innego bukmachera.

Wartość Kursów Zakładów

Dla nikogo nie jest tajemnicą, że wartość kursów zakładów jest ważnym kryterium dla każdego gracza. Kursy te zależą od procentu marży (gwarantowanego zysku), który jest określony w kursach zakładów wzajemnych na wszystkie wydarzenia przez każdego bukmachera. Im niższy procent marży, tym wyższe kursy dla graczy.

Niekwestionowanym liderem w tej dziedzinie jest Pinnacle, którego średnia marża wynosi zaledwie 2,2%. Wśród polskich bukmacherów można wyróżnić Marathonbet, jego średnia marża wynosi 2,3%. Generalnie gwarantowany procent zysku bukmachera może wahać się od 2 do 20% w zależności od jego zachłanności.

Jak wybrać bukmachera - Najlepsi bukmacherzy 2023 - Gdzie grać

Zakłady Bukmacherskie I Różnorodność Rynków

Kolejnym ważnym czynnikiem przy wyborze najlepszego bukmachera online jest szeroka linia zakładów i różnorodność rynków legalnego bukmachera. Nie jesteś pewien, czy będziesz zadowolony, jeśli bukmacher oferuje mały wybór wydarzeń i tylko dla najlepszych lig i turniejów. Ponadto przy ograniczonej liczbie rynków.

Jednak teraz dość łatwo ocenić bukmachera w tej opcji – wystarczy spojrzeć na stronę bukmachera, a wszystko od razu stanie się jasne.

Być może to kryterium nie będzie ważne dla wszystkich graczy najlepszego bukmachera internetowego, ponieważ wszyscy bukmacherzy pozwalają na obstawianie małych zakładów. Ale dla tych obstawiających, którzy chcą grać „duże”, niezbędna będzie wysoka stawka.

Dostępne Metody Płatności

Przed rozpoczęciem współpracy z konkretnym bukmacherem bardzo ważne jest, aby zwrócić uwagę na dostępne metody wpłaty/wypłaty. Na przykład wielu bukmacherów ma problemy z obsługą kart kredytowych klientów. Większość akceptuje Visa, ale nie Mastercard i American Express. Dodatkowo niektórzy legalni bukmacherzy pobierają prowizję za dokonanie wpłaty za pomocą określonego systemu płatności. Dlatego ważne jest, aby pamiętać.

Ponadto musisz natychmiast dowiedzieć się, czy na liście dostępnych jest waluta, której używasz aby wybrać bukmachera. Jeśli nie ma Twojej waluty, będziesz musiał wydać dodatkowe pieniądze na przewalutowanie środków na inną walutę wybrać.

Dobra Obsługa Klienta

Wcześniej czy później każdy gracz może napotkać pewne pytania lub problemy legalnych polskich bukmacherów, których rozwiązanie będzie wymagało pomocy obsługi klienta. Ważne jest, aby dział wsparcia szybko reagował na pytania klientów, a odpowiedzi nie były prostymi „formalnymi odpowiedziami”.

Oczywiście nie będzie łatwo sprawdzić jakość obsługi wsparcia przed zarejestrowaniem się w systemie, ale tutaj możesz uzyskać pomoc na tych samych forach/społecznościach obstawiających, gdzie omawiane są również możliwości wsparcia bukmachera.

Zwróć uwagę między innymi na użyteczność strony bukmachera. Być może nie jest to najważniejszy czynnik przy wyborze bukmachera, ale z pewnością przyjemniejszy byłby wygodny i przyjazny interfejs, w którym nie trzeba szukać wymaganego wydarzenia przez trzy godziny u legalnych polskich bukmacherów.

Bezpieczeństwo

Ponieważ udział w zakładach i grach hazardowych wiąże się z transakcjami pieniężnymi i podawaniem danych osobowych, musisz upewnić się, że bukmacher, w którym zdecydujesz się uczestniczyć, ma licencje na prowadzenie działalności, zatwierdzone i wydane przez oficjalne organy nadzoru hazardu. W ten sposób będziesz mieć kogoś, do kogo możesz wysłać skargę, gdy pojawi się problem oszustwa między Tobą a wybranym bukmacherem.

W Europie większość bukmacherów jest zatwierdzona przez brytyjską Komisję ds. Hazardu, która jest wykonawczą nie resortową agencją publiczną, która reguluje prawo dotyczące hazardu, zakładów i gier hazardowych w najlepszego bukmachera internetowego. Według Komisji ds. Hazardu bukmacher musi posiadać niektóre lub wszystkie z tych licencji:

 • Licencja operacyjna
 • Osobista licencja funkcjonalna
 • Licencja na zarządzanie osobiste
 • Licencja lokalu na obstawianie online

Różne Sporty Objęte

Trzecim elementem, który chcą podkreślić, jest szeroki zakres opcji obstawiania oferowanych przez każdego bukmachera. Duży wpływ na klasyfikację ma zakres rynków zakładów bukmacherzy online udostępniany na każdej stronie, podobny do oferowanego kursu. W rezultacie specjaliści będą nagradzać witryny oferujące szerszy wybór rynków zakładów legalnych bukmacherów na różne wydarzenia sportowe przy ocenie, w których najlepiej otworzyć konto. Niezwykle ważne jest, aby objąć nie tylko te najbardziej popularne, ale również te mniej popularne, ale wciąż warte obstawiania.

Jak wybrać bukmachera? Statystyki, porady, najlepsi bukmacherzyJak Cenny Jest Bonus Powitalny?

Następnie analizują kryterium w rankingu: jakość bonusu powitalnego najlepszego bukmachera, o który możesz się ubiegać. Bukmacherzy online oferują wiele różnych promocji, a eksperci szukają najlepszych dostępnych ofert legalnych bukmacherów. Mogą być darmowe zakłady bukmacherskie lub zakład bez ryzyka. Inni postrzegają Twój początkowy depozyt jako dopasowany bonus.

Dostępne dla Ciebie korzyści są różne. Po przeanalizowaniu nowego bonusu klienta każdego bukmachera i wszystkich dostępnych promocji zakładów, znajdź informacje o tym, o co możesz ubiegać się.

Zbądź warunki i okoliczności legalnych polskich bukmacherów związane z darmowymi zakładami, a także wymagany minimalny depozyt. Ma to kluczowe znaczenie, ponieważ nie chcesz widzieć nadmiernych ograniczeń dotyczących darmowych zakładów bukmacherskich lub wymaganego depozytu.

Jak Wybrać Najlepszą Polską Stronę Z Zakładami?

Twoje przedsięwzięcie o najlepszą stronę bukmacherską w Polsce nie jest samotne. Przed tym jak wybrać bukmachera, znajdź następne informacji i detali twego obstawiania.

 • Sprawdź swoje opcje bukmacherskie. Najlepsze badania można przeprowadzić za pośrednictwem strony bukmacherów, która przeniesie Cię na strony z recenzjami każdego bukmachera, umożliwiając przyjrzenie się pewnym zaletom i wadom w rankingu legalnych bukmacherów.
 • Porównaj dostępnych bukmacherów przy wyborze bukmachera. Pomoże Ci porównanie przeczytanych szczegółów. Co takiego ma bukmacher, którego naprawdę chcesz? Możesz pamiętać o jednej funkcji, jeśli chodzi o to, czego szukasz, a może nawet więcej, jeśli wolisz wybrać.

Przetestuj Swoich Bukmacherów

Doświadczenie z pierwszej ręki, jak działa bukmacher, pomoże Ci podjąć decyzję na kursy bukmacherskie. Możesz wtedy z dumą powiedzieć, że wiesz, jak to działa, nawet jeśli nie jest to dla Ciebie.

 • Utwórz konto
 • Podejmij ostateczną decyzję

Twoja ostateczna decyzja zależy od Ciebie. Dokonanie rzetelnej analizy, a następnie porównanie każdego kluczowego punktu pozwoli Ci znaleźć idealnego bukmachera.

Wybrać Najlepszego Bukmachera: Mobilne Zakłady Online

Dzięki aplikacjom bukmacherskim w Polsce hazard mobilny stał się niezwykle popularny. Kraj Europy Środkowej może pochwalić się ósmym co do wielkości rynkiem zakładów na inteligentne urządzenia na świecie. Od pierwszego tygodnia marca 2020 r. czas spędzony na aplikacjach mobilnych i wyświetleniach wzrósł o 113%.

Gry mobilne odpowiadają za prawie wszystkie przychody generowane przez rynek zakładów bukmacherskich hazardowy, biorąc pod uwagę wielkość całej branży.

Jednym z głównych powodów rozwoju sceny zakładów mobilnych dla nowych graczy w Polsce jest brak legalnych bukmacherów online. Zagraniczne platformy hazardowe mogą ominąć lokalne ograniczenia dzięki technologii mobilnej. Zwykle nie stosują tych samych protokołów routingu internetowego, co zwykłe witryny.

Cztery najbardziej znane marki bukmacherskie dostępne na polskim rynku zakładów sportowych oferują swoje usługi również na urządzeniach inteligentnych. Licencjonowani przez lokalne władze poważnie podchodzą do odpowiedzialnego hazardu zakładów sportowych. Platformy te nadal działają pomimo niesprzyjających warunków rynkowych.

Dodatkowo ci bukmacherzy online w Polsce wciąż oferują przyzwoite kursy i bonusy. Są również przyjazne dla urządzeń mobilnych, dzięki czemu możesz być na bieżąco ze swoimi ulubionymi sportami w dowolnym miejscu i czasie.

Gdzie założyć konto bukmacherskie - którego bukmachera wybrać

Top 3 Legalnych bukmacherów w Polsce

Endemici polscy bukmacherzy w kraju podlegają surowszym podatkom niż ich inwazyjni konkurenci. Może to wpłynąć na oferowane kursy i atrakcyjne bonusy. W rezultacie nielegalne opcje mogą wydawać się o wiele korzystniejsze. Jednak obstawianie zbanowanego bukmachera może być ryzykownym biznesem. Nie ma żadnej odpowiedzialności, więc jeśli napotkasz problem, możesz mieć trudności z wypłatą wygranych lub rozpatrzeniem reklamacji.

Zalety legalnych serwisów bukmacherskich w Polsce są liczne. Nie tylko wspierasz lokalną gospodarkę, ale także masz spokój, wiedząc, że operator jest w pełni odpowiedzialny za swoje usługi wybrac.

Fortuna Zakłady Bukmacherskie

Fortuna legalni bukmacherzy to internetowe kasyno i bukmacher skierowane na rynek polski. Ta strona jest atrakcyjna i nowocześnie wygląda, z czarno-żółtą kolorystyką i prostą nawigacją, dzięki czemu łatwo znajdziesz dowolną grę lub opcję zakładów, której szukasz. Ta strona, certyfikowana przez Ministerstwo Finansów, jest bezpieczna i w pełni regulowana. Istnieją różne opcje gier i zakładów, w tym gry kasynowe, urządzanie zakładów wzajemnych iw tym automaty i gry stołowe, podczas gdy opcje zakładów sportowych są obfite, w tym zakłady na żywo i zakłady na kursy we wszystkich najlepszych ligach piłkarskich.

Nowi gracze mogą wybrać i cieszyć się bonusem powitalnym w wysokości 100% do 3000 PLN  oprócz pierwszego depozytu, a także dostępnych jest wiele innych ofert zakładów wzajemnych, kasyn i zakładów sportowych, a także lukratywny klub lojalnościowy dla stałych klientów na zawieranie zakładów wzajemnych.

Witryna zawiera górny baner, który porusza się między najnowszymi promocjami i oferowanymi grami, jednocześnie reklamując wszystkie funkcje witryny, w tym sekcje bukmacherskie i Vegas. Jeśli przejdziesz do górnego menu, możesz kliknąć wybrać, aby odwiedzić zakłady na kursy, zakłady na żywo i stronę Vegas, która otwiera kasyno. Wszystkie obszary witryny są dostępne z tego samego portfela, co zapewnia dużą elastyczność w grach i zakładach legalnych bukmacherów.

Totalbet Zakłady Bukmacherskie Sp

Polska zawsze była krajem, który uwielbia zakłady sportowe jako hobby, ale jej rynek był mocno w tyle za sąsiednimi krajami zakładów wzajemnych. Jednak lata 2010 były swego rodzaju renesansem dla polskich bukmacherów, kiedy powstawały nowe marki, a stare ożywiały się. Pod koniec dekady TotalBet.pl wywalczył sobie pozycję najlepszego bukmachera w całej Polsce.

Ten bukmacher, założony w 2017 roku, przeznaczony jest głównie dla okazjonalnych graczy i ogólnie młodszych odbiorców, ale nadal jest prosty i odpowiedni dla każdego, kto chce wziąć udział w loterii lub dwóch. Obecność wybrać wad jest niezaprzeczalna, ale wierzymy, że TotalBet jest na dobrej drodze i przed 2025 r. będzie rywalizować z eWinnerem.

Liczne wydarzenia sportowe znajdą na stronie bukmachera użytkownicy TotalBet.pl. Wśród sportów objętych programem są: piłka nożna, tenis, tenis stołowy, koszykówka, siatkówka, hokej na lodzie, piłka ręczna, boks, MMA i kick boxing, baseball, rzutki, e-sport, futbol amerykański, golf, kolarstwo, krykiet, rugby, sporty motorowe. Kursy zakładów na TotalBet.pl są ogólnie konkurencyjne. Marża na zakłady na piłkę nożną wynosi 5,2%, na tenisa to 7,5%, na hokej na lodzie to 7,6%, na koszykówkę 5,6% i tak dalej. Całkowita marża zakładów wynosi 6,5%. Te marże na zakłady zostały obliczone na podstawie kursów z różnych wydarzeń w każdym sporcie. Pamiętaj, że marże mogą się różnić w zależności od sportu, a nawet ligi.

Forbet Zakłady Bukmacherskie Sp

Forbet jest jedną z tych zakładów wzajemnych z poradami, które działają z algorytmami matematycznymi. Bardzo dobrze: Podobnie jak BetStudy lub ProSoccer, Forbet oblicza rynki 1X2 oraz Powyżej/Poniżej. Kalkulator większości zakładów generuje tylko wyniki 3-drogowe. Istnieje wiele kluczowych czynników, które będą automatycznie brane pod uwagę przed każdym obliczeniem. Na przykład: porównaj odległość aby wybrać między miastami drużyny. Jest to szczególnie ważny punkt, który należy wziąć pod uwagę w prognozach Ligi Mistrzów lub innych międzynarodowych rozgrywkach. Czemu? Ponieważ długa podróż może kosztować koncentrację zespołu lub kondycję. Oprócz kapelusza porównują szczegółowe statystyki, warunki pogodowe, możliwe składy, taktykę i nie tylko. Mają bardzo duże bazy danych, ponieważ Forbet zbiera dane dla ponad 150 lig piłkarskich. Wszystkie te fakty zostaną zinterpretowane przez złożony algorytm matematyczny.

Ze względu na dużą bazę danych Forbet internetowe zakłady bukmacherskie, możesz znaleźć mnóstwo prognoz piłkarskich na co dzień. Od dużych lig krajowych, takich jak Premier League, la liga, bundesliga, serie a lub ligue one, po nieznane ligi w Indonezji lub na Tajwanie. Baza danych forebet jest niewiarygodnie duża, a algorytm sprawdza się w każdych rozgrywkach piłkarskich na całym świecie. Ale czy Forbet oferta bonusowa to właściwa witryna, gdy badasz inne prognozy sportowe na dziś? Przyjrzymy się strukturze forebets i powiemy, dla jakich typów zakładów sportowych ta strona jest odpowiednia, a dla których nie.

Forbet koncentruje się na codziennych prognozach piłkarskich zakładów sportowych. Automatycznie obliczają każdą kolejkę z ponad stu lig piłkarskich na świecie. Ponadto możesz sprawdzić każdą grę pod kątem najbardziej dochodowych typów na kilku rynkach zakładów. Ponadto Forbet publikuje również regularne artykuły z zapowiedziami meczów Premier League, Championship, Champions League i innych rozgrywek w Europie. To kolejny sposób, w jaki możesz zainspirować się codziennymi zakładami piłkarskimi.

Co więcej, codziennie pojawia się polecany mecz, który możesz zobaczyć po prawej stronie, gdy odwiedzasz Forbet. To bardzo dobrze, ponieważ dzięki algorytmowi matematycznemu wyraźnie widzisz, które typy są najlepszymi przewidywaniami na dziś. Ten zakład z wartością dnia ma obliczone najwyższe prawdopodobieństwo wygranej związane z kursami. Jedną z najlepszych funkcji Forbet są prognozy zakładów na żywo. Dzięki temu możesz znaleźć kursy o wysokiej wartości ze względu na aktualne wyniki w stosunku do prawdopodobieństwa obliczonego przed rozpoczęciem gry.

Co więcej: przed każdą grą możesz nawet spojrzeć na przewidywania valuebetów. Tutaj obliczone prawdopodobieństwo jest porównywane z kursami bukmachera. W tym celu należy wybrać sekcję forebets „Value Odds” na lewym pasku bocznym legalne firmy bukmacherskie.

Kilka Najlepszych Internetowych Bukmacherów

Sytuacja z polskimi serwisami bukmacherskimi jest wyjątkowa. Przemysł jest wart ponad sześć miliardów złotych. Mając w obiegu tylko 12 zezwoleń na prowadzenie działalności, nawet laik może na pierwszy rzut oka stwierdzić, że gdzieś istnieje rozbieżność aby wybrać.

Legalne zakłady bukmacherskie w Polsce mają dużo na głowie. Jeśli nie muszą znosić rygorystycznych przepisów i wysokich podatków, istnieje ryzyko, że znajdą się na czarnej liście.

Mimo problemów prawnych, zakłady bukmacherskie online sportowe w Polsce są ogromne. Oczywiście chętni gracze chcą operatora z rankingu bukmacherów, który oferuje najlepsze dostępne kursy, sporą różnorodność rynków zakładów i wybrać bezpieczne metody płatności.

Mając na uwadze powyższe aspekty, tutaj 5 czołowych operatorów, próbując wyłonić najlepszą witrynę bukmacherską w Polsce.

Unibet W Rankingu Bukmacherów

Unibet bukmacher online otworzył swoje podwoje w 1997 roku, ale dołączył do rynku bukmachera później w 1999 roku. To czyni go jedną z najstarszych platform hazardowych na rynku najlepszego bukmachera. Posiada licencję operacyjne z kilku jurysdykcji.

Połączenie wysokiej jakości usług i szerokiej oferty sportowej sprawiło, że bukmacher online jest jednym z najbardziej renomowanych serwisów bukmacherskich online. Ma teraz ponad 1,5 miliona graczy z całego świata.

Bonus powitalny dla nowych klientów ma łatwe warunki, rozsądny okres ważności, niskie minimalne kursy, niską kwotę bonusu od depozytu minimalnego i wymagania dotyczące zakładów. Po drugie, platforma połączyła ręce z różnymi dostawcami płatności online. Dlatego jest w stanie zaoferować szeroką gamę metod wpłat, za pomocą których możesz wpłacać i wypłacać gotówkę. Niektóre z metod obejmują Visa, MasterCard, Neteller, przelew bankowy, Skrill i PayPal. Na pewno znajdziesz metodę, której używasz w swoich regularnych transakcjach online.

Jeśli chodzi o liczbę gier, platforma może pochwalić się ponad 35 dyscyplinami sportowymi, od piłki nożnej po politykę, UFC, krykieta, baseball, wyścigi konne, hokej na lodzie i sporty zimowe.

Jest także gospodarzem różnych zawodów e-sportowych rozgrywanych na całym świecie. Możesz także obstawiać i wybrać mniej znane sporty, takie jak polityka, programy telewizyjne. Poza tym platforma transmituje na żywo niektóre gry, dzięki czemu możesz śledzić swoje ulubione drużyny podczas ich gry. Możesz także obstawiać wszystkie gry na żywo, niezależnie od tego, czy są transmitowane na żywo, czy nie. Sekcja zakładów na żywo umożliwia przeglądanie wyników w czasie rzeczywistym i innych wydarzeń na boisku, dzięki czemu możesz dokonać właściwego wyboru. Operator oferuje również platformę kasyna online z różnymi grami kasynowymi na żywo, pokerem, grami stołowymi i wspaniałymi ofertami bonusowymi w kasynie Unibet bukmacher online.

W większości wiodących sportów istnieją dziesiątki rynków. Zdecydowana większość rynków sportowych ma wysokie wypłaty kursów i powinna wygrać dobrą kwotę, jeśli dokonasz właściwego wyboru. Opcja kreatora zakładów na stronie umożliwia tworzenie niestandardowych zakładów lub specjalnych rynków, które nie są dostępne w witrynie. Poza tym zwiększa również kilka zakładów każdego dnia, aby zaoferować klientom pewną wartość. Możesz również uzyskać pomoc innych graczy na stronie społeczności lub skorzystać z funkcji pomocy. Niektóre sposoby kontaktu z obsługą klienta obejmują email, numer telefonu i czat na żywo. Według tej recenzji Unibet, strona ma doskonałe wrażenia klientów i jest łatwa w użyciu najlepszego bukmachera.

22bet Polski Bukmacher

Dużą częścią losowania 22Bet jest pełna gama sportów, na które gracze mogą stawiać zakłady bukmacherskie. Bez względu na to, jaki sport ш zakłady bukmacherskie preferujesz wybrac, 22Bet ma coś dla Ciebie.

Oprócz obszernej listy opcji zakładów sportowych, strona oferuje linie na inne tematy, takie jak kultura popularna i polityka zawieranie zakładów. Oferują nawet zakłady na e-sporty, które czasami mogą być bardziej opłacalne niż obstawianie prawdziwych sportów.

Poniżej znajduje się wybór niektórych sportów dostępnych w czasie recenzji zakładów sportowych 22Bet. Ta lista nie jest wyczerpująca, ale daje wyobrażenie o szerokim zakresie ofert bukmachera online.

Gracze docenią przejrzysty i prosty układ 22Bet. Podczas recenzji 22Bet przejrzysty projekt sprawił, że obstawianie i edytowanie zakładów było łatwe, nawet dla początkujących na obstawianie zakładów. Po lewej stronie znajdziesz wszystkie dostępne dyscypliny sportowe, a pośrodku informacje o wydarzeniach.

Mają też filtry czasowe, które pomogą Ci zawęzić wybór. Nawet jeśli jesteś nowy w zakładach sportowych, 22Bet ułatwi obstawianie zakładów. Oczekiwaniem wszystkich klientów w dzisiejszym zaawansowanym technologicznie świecie jest przenośność między wszystkimi ich urządzeniami. Gracze oczekują płynnej rozgrywki, niezależnie od tego, czy grają na komputerze, telefonie, czy tablecie. 22bet.com jako i inne legalni polscy bukmacherzy oferuje użytkownikom możliwość obstawiania zakładów przez telefon komórkowy, korzystając zarówno z natywnych aplikacji na Androida, jak i iOS.

Chociaż interfejs użytkownika jest przejrzysty i intuicyjny, podczas recenzji bukmacherów online 22Bet napotkaliśmy jedno wyzwanie.

Proces instalacji nie jest tak prosty, jak pobieranie ze sklepu z aplikacjami, co może zniechęcić niektórych graczy. Jeśli uda ci się poprawnie zainstalować aplikację, możesz cieszyć się komfortowym obstawianiem.

Doskonały wybór wysokiej jakości gier kasynowych jest istotną częścią każdej legalnej witryny hazardowej online. Podczas recenzji 22bet.com stwierdzili, że pasują one do rachunku, oferując graczom szeroką gamę gier kasynowych, które uzupełniają ich oferty obstawianie zakładów bukmacherskie. Podczas recenzji bukmachera online kasyna 22Bet dostępnych było ponad 100 opcji, w tym gry stołowe, automaty i gry na żywo, w których gracz może grać z krupierem na żywo za pośrednictwem kamery internetowej. Wybór gier ciągle się zmienia, więc każdy gracz będzie mógł znaleźć coś, co odpowiada jego potrzebom.

Legalni bukmacherzy w Polsce – ranking bukmacherów 2021

BetFan

Polska z pewnością staje się siłą na europejskim rynku zakładów sportowych, a duża liczba wysokiej jakości serwisów bukmacherskich podniosła tę reputację w ostatnich latach. Podczas gdy większość graczy z tego kraju uważa TotalBet.pl lub eWinner.pl za najlepszych bukmacherów, nasza kompleksowa analiza polskiej sceny zakładów sportowych wykazała, że BetFan.pl jest kolejnym bukmacherem, który zasługuje przynajmniej na status pretendenta aby wybrać.

Mimo że niektóre wybory, których dokonali, są w najlepszym razie wątpliwe, jest to strona z zakładami, która od momentu powstania w 2018 roku wykazywała wiele obietnic. Witryna BetFan legalnych bukmacherów nie ma nic, czego nie możemy znieść bardziej niż interfejsy użytkownika o niskim nakładzie pracy, ale te, które są przesadzone, mogą być równie denerwujące.

Niestety BetFan.pl wpadł w tę pułapkę, próbując zrobić zbyt wiele na ograniczonej ilości ekranowej nieruchomości. Chcieli być nowocześni, ale poszli w efekciarski kierunek, zamiast czerpać wskazówki z istniejących futurystycznych projektów. Najbardziej denerwowały nas stoliki z marketami, głównie ze względu na kreskówkowe czcionki i kształty. Trudno skupić się na jednym elemencie, co sprawia, że ​​cała strona jest estetycznie nieużyteczna u bukmachera.

Jeśli jesteś fanem takich projektów na twoją twarz, nie będziesz miał nic przeciwko wizualnej inwazji, którą BetFan polski bukmacher  zdecydował się podjąć. Chcielibyśmy jednak, aby w przyszłości uprościły sprawę, tylko po to, by zapewnić jak najlepsze zakwaterowanie nowym graczom. Od połowy 2020 roku nie powiedzielibyśmy, że jest to idealna lokalizacja dla początkujących. Jeśli jednak lubisz zwariowane rzeczy, na BetFan.pl znajdziesz swój dom.

Chociaż oferowanie wpłat i wypłat w ponad 20 bankach jest imponujące, nadal nie możemy zrozumieć, dlaczego BetFan nie dodaje po prostu kart lub eWallet do swojej sesji bankowej. Mimo że większość banków oferuje usługi bankowości mobilnej, przekazywanie pieniędzy przez bank jest przestarzałym i zbyt przejrzystym sposobem dokonywania transakcji. Naprawdę nie rozumiemy potrzeby utrudniania rzeczy.

Obsługa klienta jest nieco powyżej średniej, ale denerwujące jest oczekiwanie ponad 15 minut na odpowiedź w kliencie czatu na żywo. Korespondencja e-mailowa nie jest taka nijaka, ale agenci czasami kompletnie nie rozumieją twoich pytań i uwag. Oczywistym rozwiązaniem tego problemu powinny być lepsze programy szkoleniowe dla pracowników.

Odwiedzając bukmachera BetFan.pl, użytkownicy znajdą różnorodne wydarzenia sportowe, na które można postawić. Wśród sportów objętych programem są: piłka nożna, tenis, tenis stołowy, koszykówka, siatkówka, hokej, rzutki. Kursy na zakłady w BetFan.pl są ogólnie konkurencyjne. Marża na zakłady na piłkę nożną wynosi 5,2%, na tenisa to 7,5%, na hokej na lodzie to 7,6%, na koszykówkę 5,6% i tak dalej. Całkowita marża zakładów wynosi 6,5%. Te marże na zakłady zostały obliczone na podstawie kursów z różnych wydarzeń w każdym sporcie. Pamiętaj, że marże mogą się różnić albo wybrać w zależności od sportu, a nawet ligi.

BetClic

Betclic niedawno nadał witrynie zupełnie nowy wygląd w 2020 roku i natychmiast uruchomił osobną aplikacji mobilnej Betclic na urządzenia iPhone i Android. Widać, że Betclic zakłady bukmacherskie za pomocą przyjaznej – nie jaskrawej strony internetowej – chce przedstawić graczom ofertę zakładów tak przejrzyście i wygodnie, jak to tylko możliwe.

Ogólnie odebrali to jako pozytywny punkt. Jak regularnie widzisz, bukmacherzy bem operations limited są przepełnieni informacjami na stronach internetowych prezentujących swoje zakłady, oferty bonusowe i promocyjne oraz inne informacje. Dlatego Betclic wyróżnia się czystą i cichą stroną internetową i oferuje na przykład idealną platformę bukmacherską dla początkujących graczy, na której mogą zacząć i postawić pierwszy zakład.

Betclic posiada kilka sprawdzonych licencji z Europy. Na przykład bukmacher posiada licencję wydaną przez Malta Gaming Authority (MGA). Te organy regulacyjne zapewniają licencję prawie wszystkim znanym bukmacherom w Europie i zapewniają, że te firmy bukmacherskie przestrzegają ścisłych wytycznych. Zawsze najważniejsze jest zapobieganie uzależnieniu od hazardu oraz bezpieczna i fair play. Minimalny wiek 18 lat lub więcej jest ściśle przestrzegany.

Betclic jest licencjonowany pod nazwą Betclic Everest na Gibraltarze i jest wydawany przez Komisję ds. Zarówno licencje maltańska, jak i brytyjska pozwalają Betclic legalnie oferować zakłady sportowe. Betclic również legalnie udostępnia gry kasynowe i pokera online w kasynie online w odpowiedzialny sposób dzięki tej licencji.

Bukmacher internetowy Betclic musi przestrzegać surowych przepisów, oferując legalne zakłady sportowe w Europie. Na przykład rygorystyczne warunki są nałożone na to, jak bukmacherzy zarządzają i dbają o aktywne pieniądze klientów. Betclic przechowuje te wirtualne pieniądze na bezpiecznych, chronionych kontach bankowych, dzięki czemu Twoje pieniądze są zawsze wypłacane, nawet podczas bankructwa. Jest to jeden z powodów, dla których gra u regulowanego bukmachera, takiego jak Betclic, jest mądrą i rozsądną rzeczą do zrobienia.

Zakłady Bukmacherskie: Popularny Format Kursów

Użyteczność i funkcjonalność są podstawą wszystkich dobrych bukmacherów przyjaznych Polsce, dlatego zwykle dają polskim graczom wybór spośród trzech popularnych form wyrażania kursów, amerykańskiego formatu moneyline (np. +175), formatu ułamkowego ( np. 7/4) i dziesiętne (np. 2,75). Polacy są przyzwyczajeni do stosowania formatu dziesiętnego kursów, który jest również preferowany przez bukmacherów w Europie kontynentalnej.

Nic dziwnego, że ułamki dziesiętne są tak powszechnie używane przez europejskich bukmacherów, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę prostotę, jaką prezentują graczom. Format dziesiętny umożliwia każdemu graczowi obstawiającemu zakłady sportowe, bez względu na jego doświadczenie, obliczenie łącznych zwrotów z udanego puntu w ciągu kilku sekund. Zauważ, że powiedzieliśmy „ogólne zwroty”, co oznacza, że ​​początkowa kwota, którą postawiłeś, jest również uwzględniona w wyniku.

Jest to łatwe do osiągnięcia, ponieważ wystarczy pomnożyć postawioną kwotę przez kursy dziesiętne, które oferuje bukmacher. Aby lepiej zrozumieć, oto przykład – chcesz wesprzeć swoją ulubioną polską drużynę piłkarską, powiedzmy Górnik Zabrze, zakładem 50 zł po kursie 3,20. Twoje całkowite zwroty wyniosą 50 zł * 3,20 = 160 zł lub 110 zł wygranych netto plus oryginalny zakład 50 zł.

Jednym ze sposobów stwierdzenia, czy dany zakład jest dobrą inwestycją, czy nie, jest obliczenie jego domniemanego prawdopodobieństwa, tj. przeliczenia oferowanych kursów na procent, który pokazuje prawdopodobieństwo wystąpienia wyniku.

Łatwo to zrobić, używając kursów dziesiętnych, ponieważ równanie jest dość proste – [1/liczba dziesiętna) 100. Odpowiednio zakładane prawdopodobieństwo, że Górnik Zabrze zarobi dla Ciebie 110 zł wygranych netto po kursie 3,20 wynosi [1/3,20] 100 = 0,3125 * 100 = 31,25%.

W tym kontekście warto wspomnieć, że istnieją wyspecjalizowane strony internetowe, które mogą konwertować kursy z jednego formatu na inny i obliczać domniemane prawdopodobieństwo Twoich zakładów. Możesz ich używać, jeśli nie jesteś wystarczająco szybki w samodzielnym wykonywaniu obliczeń.

Bukmacherzy i zakłady bukmacherskie w Polsce - Bukmacherzy.com

FAQs

Czy Warto Sprawdzić Ranking Przed Wyborem Bukmachera?

Kurs bukmacherów to sposób na wybór odpowiedniego i rzetelnego bukmachera z wieloma fajnymi usługami. Przeczytaj recenzję, aby dowiedzieć się więcej o usługach, ich jakości, tak naprawdę opiniach poprzednich użytkowników i wielu innych funkcjach zakładów bukmacherskich.

Który Bukmacher Jest Najlepszy?

Wszyscy opisani w powyższej recenzji bukmacherzy są uważani za jednych z najlepszych. W dzisiejszych czasach nadszedł czas, aby korzystać tylko ze sprawdzonych i fajnych stron internetowych.

Jakiego Bukmachera Wybrać W 2022?

Jakiego bukmachera wybrać? Superbet, LVBet, ForBet, 22Bet, BetFan, BetClic a pozostali to tylko mała lista najlepszych bukmacherów na polskim rynku zakładów.

Author

 • Feliks Kaźmierczak

  Mam na imię Feliks i jestem analitykiem sportowym. Od zawsze uwielbiam sport i piszę o nim, odkąd pamiętam. Założyłem swój blog, aby dzielić się swoją wiedzą i spostrzeżeniami z innymi, którzy kochają sport tak samo jak ja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *