Kalkulator Bukmacherski: jakie funkcje spełnia kalkulator bukmacherzy?

Jeśli chodzi o uprawiania hazardu, nie będziesz w stanie znaleźć dwóch bardziej podstawowych pojęć niż szanse i prawdopodobieństwo. To one sprawiają, że całość działa. Szanse są używane do obliczania zarówno wypłaty, jakiej gracz może oczekiwać od zwycięskiego zakład pojedynczy w kalkulator bukmacherski, jak i domniemanych szans na wynik. Prawdopodobieństwo to tylko prawdopodobieństwo, że dany wynik wystąpi z kursów bukmacherskich.

Jedną z podstawowych koncepcji do zapamiętania to, że chociaż prawdopodobieństwo i szanse są ze sobą powiązane i mogą wydawać się bardzo podobne, nie są dokładnie tym samym. Prawdopodobieństwo reprezentuje, że coś się wydarzy w legalnych bukmacherów.

Oblicza się ją, dzieląc liczbę pożądanych wyników przez całkowitą liczbę możliwych wyników. Z drugiej strony szanse przedstawiają stosunek pożądanych wyników do niepożądanych.

Bukmacherski kalkulator to program i sposób na przewidywanie możliwych wygranych, wykorzystanie ich i planowanie dla graczy. Fajnie, gdy możesz przewidzieć czas, jaki spędzisz na platformie, szacowane wygrane i wyniki. Głównym celem tego przeglądu pokazanie korzyści, jakie możesz uzyskać z korzystania z kalkulatora, poznanie głównych wskazówek dotyczących użycia i możliwości z kalkulatorów bukmacherskich. Aby dowiedzieć się temat obliczania wygranych przeczytaj cały materiał.

Kalkulator bukmacherski excel z podatkiem, progresji - Hazardzik.netKorzystanie Z Kalkulatorów Bukmachera

Istnieją trzy podstawowe sposoby wyrażania szans z kalkulatorów bukmacherskich. Są to dziesiętne, ułamkowe i moneyline. Bez względu na to, jakiego formatu kursów używasz, te trzy rodzaje kursów reprezentują to samo.

W rzeczywistości łatwo przekonwertować jeden format kalkulatora na inny, jak zobaczysz w dalszej części tego przewodnika. Poza decydowaniem o tym, jak działa cały świat zakładów sportowych na Polskim rynku, kursy odgrywają istotną rolę w pomaganiu graczom sportowym w podjęciu decyzji, czy warto obstawić zakład, czy nie. Wszystkie kursy w zakładach niosą ze sobą domniemane prawdopodobieństwo, które następnie porównujesz z rzeczywistym prawdopodobieństwem, aby określić, czy zakład ma wartość dodatnią, czy nie. Zasadą życia w świecie hazardu jest stawianie zakładów o wartości dodatniej.

Na przykład, założysz, że obstawiasz wynik jednego rzutu monetą w kalkulator bukmacherski. Ponieważ istnieją tylko dwie strony medalu w kalkulatora, wiesz, że każdy wynik ma 50% prawdopodobieństwa wystąpienia. Na potrzeby tego przykładu obstawiasz resztki. Możesz to obliczyć tak:

 • Pożądanym rezultatem wylądowanie monety na ogonie, więc jest jeden pożądany rezultat na obstawianie.
 • Dzielisz liczbę pożądanych wyników przez całkowitą liczbę możliwych wyników, a następnie mnożysz wynik przez sto, aby uzyskać prawdopodobieństwo. Formuła wygląda tak:

1/2 = 0,5 × 100 = 50%

 • Teraz, gdy znasz prawdopodobieństwo, spójrz na kursy oferowane na ten zakład. Z jakiegoś powodu kursy na orła wynosi -300, a reszki na +260. Byłoby to bardzo dziwne dla takiego zakładu, ale wytrzymaj ze mną. Teraz musimy obliczyć domniemane prawdopodobieństwo oferowania obu linii i określić, który zakład zawiera największą wartość.
 • Najpierw rozwiąż domniemane prawdopodobieństwo dla orłów. Uważ, że najłatwiej jest przekonwertować wartość moneyline na kurs dziesiętne przed konwersją na procent:

(100/-300) + 1 = 1,33

 • Teraz bierz kurs dziesiętny i konwertuje go na wartości procentowe:

1/1,33 = 0,7518

0,7518 × 100 = 75,18%

 • Oznacza to, że implikowane szanse są znacznie wyższym procentem niż rzeczywiste prawdopodobieństwo 50%, które już obliczyłeś. Zakład na orła byłby straszną decyzją z ujemną wartością.

Teraz rozwiąż dla ogonów:

(260/100) + 1 = 3,6

1/3,6 = 0,2778

0,2778 × 100 = 27,78 %

W tym przypadku prawdopodobieństwo, że reszki wylądują znacznie przewyższa domniemane prawdopodobieństwo określone przez oferowane kursy i kalkulator bukmacherski. To dla zakładu o wysokiej wartości.

Obliczenie rzeczywistego prawdopodobieństwa i porównanie tej liczby z domniemanym prawdopodobieństwem ustalonym przez kursy kalkulatora jest podstawową strategią, z jaką należy podchodzić do każdego zakładu.

Wrażliwo ze zrozumienie sposobu obliczania kursów zakładów i znajdowania valuebetów jest niezbędne do osiągnięcia długoterminowego sukcesu w grach hazardowych i kalkulator bukmacherski.

W tym przewodniku zobacz, jako przekonwertować dowolny format kursów na dowolny inny, a także jak znaleźć kursy implikowane z dowolnych kursów dla różnych zakładów.

Kalkulator bukmacherski - oblicz swój bonus na start ➡️ SKORZYSTAJ

Kalkulator Zakładów Systemowych I Formatów Kursów

Kalkulator bukmacherski zaoferuje Ci różne sposoby i szanse na policzenie potencjalnych wygranych. Musisz znać wszystkie metody i zastosować tę, która jest bardziej odpowiednia w Twoim przypadku.

Dziesiętny

Kalkulator buikmacherski zakładów systemowych dziesiętny to ulubiony sposób wyrażania linii zakłady w Europie. Są najprostszą metodą komunikowania szans z kalkulatorem bukmacherskim. Wartość dziesiętna to kwota, która zostanie zwrócona za każdy zakład dolara. To, co sprawia, że ​​ten system jest szczególnie pomocny, to fakt, że uwzględnia się zarówno postawioną kwotę, jak i potencjalna wygrana.

Frakcyjny kalkulator bukmacherski rozpisowy

Kursy ułamkowe są najczęściej spotykane na torach wyścigowych lub w przypadku zakładów bukmacherskich futures, gdy istnieją całe pule uczestników, którzy mogą ewentualnie wygrać. Ten format wyraża kursy w postaci ułamków, takich jak 4/1, które byłyby wymawiane jako „cztery do jednego”.

W przeciwieństwie do liczb dziesiętnych kursy ułamkowe zapewniają całkowitą wypłatę. Obliczają tylko wygrane w grach hazardowych. Aby określić łączną kwotę, jaką otrzymasz za zwycięski zakład, po prostu rozwiąż powyższe równanie i dodaj do całości. Formuła wygląda więc tak:

[Postawiona kwota X (licznik/ mianownik)] + Postawiona kwota

Moneyline

System moneyline przedstawiający kursy bukmacherów wykorzystuje ujemne i dodatnie trzycyfrowe wartości do wskazania, które zakłady są faworyzowane lub słabsze. Liczba dodatnia oznacza, że ​​gra jest uważana za słabszą. Kwota po „+” to kwota, która zostanie wygrana za każde 100 PLN zakładu kalkulatora.

Na drugim końcu spektrum ulubione są wyświetlane z ujemną wartością, taką jak – 350. Oznacza to, że musisz postawić 350 PLN, aby wygrać 100 PLN. Kursy Moneyline obliczają tylko kwotę potencjalnie wygraną w zakładzie, a nie całkowitą wypłatę.

Legalni Bukmacherzy: Wykorzystanie Kalkulatora Bukmacherski

Darmowy kalkulator bukmacherski zakładów to wiodący na świecie bukmacherski kalkulator zakładów sportowych online. Używany zarówno przez nowych graczy, jak i bukmacherów, do obliczania stawki, zwrotu i zysku dla szerokiej gamy zakładów bukmacherskich. Obsługiwane są wszystkie najpopularniejsze typy zakładów, w tym STS serwis, LV Bet, Totolotek, BetClic, a także zakłady specjalne, takie jak BetFan, forBet ta inne!

Akceptowane są duże kumulacje z wygraną i trwałe do 20 selekcji, z opcjami typerów, zapewniającymi pełne wsparcie dla zakładów na wyścigi chartów i wyścigów konnych.

Menu Ustawienia pozwala dostosować format kursów, dzięki któremu mozesz dopasować je do preferencji w zakładach. Możesz także skonfigurować bonusy w zakładach bukmacherskich i pociechy oraz zmienić sposób rozliczania, aby odzwierciedlić zasady bukmachera.

Aby szybko przeanalizować, jak różne wyniki mogą wpłynąć na Twoje zwroty w zakładach bukmacherskich, możesz po prostu zmienić status selekcji i ponownie przeliczyć swój zakład. To może odpowiedzieć na wiele pytań, na przykład czy nadal mogę zarobić, jeśli tylko dwa z zakładów systemowych wygrają?

Z ponad 100 milionami zakłady obliczonych od czasu jego uruchomienia w 2007 roku, darmowy kalkulator bukmacherski systemowych stał się niezawodnym i zaufanym źródłem dla wszystkich zainteresowanych zakładami sportowymi kalkulatora bukmacherskiego. Jest szybki i łatwy w użyciu, nawet w przypadku złożonych zakładów, z pomocą kontekstową dostępną za pomocą przycisków informacyjnych.

Bwin, 1xbet, Unibet, bet365 - to legalni bukmacherzy w Polsce? - Legalni bukmacherzy

Zakłady Bukmacherskie: Jaka Strategia Najlepsza?

Zanim zaczniesz obstawiać, powinieneś opracować strategię kalkulatora bukmacherskiego, która pomoże Ci w osiągnięciu celu z potencjalną wygraną. Widać, preferowane są rynki dwukierunkowe. Wypłata w większości dyscyplin sportowych, podobnie jak domniemane prawdopodobieństwo – wyższa.

Rekomendowano obstawiać zakłady pojedyncze, a nie duże akumulowane z zakładu systemowego. Małe i stałe zyski są łatwiej osiągalne z potencjalną wygraną. Dodatkowo powinieneś zdobyć doświadczenie, aby wyszukiwać i znajdować najwyższe oferowane kursy zakłady systemowych; więc postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami i zapewnij sobie wyższą wypłatę zakłady. Kuponie bukmacherskim znacząco pozwala na zwiększenie wygranej.

Kalkulator bukmacherski progresja: Rynki Dwukierunkowe

Łatwiej jest zapewnić wyższy procent wypłat zakłady systemowych w zakładach sportowych i rynkach z możliwie najmniejszymi wynikami. Idealnym scenariuszem więc preferowanie obstawiania na przykład meczu tenisowego, w którym jest jeden zwycięzca i jeden przegrany. Hokej na lodzie, koszykówka i baseball również stwarzają równe szanse. Jeśli jesteś ustawiającym piłkę nożną, zakłady na sumę (np. gole powyżej/poniżej) mają większą wartość i teoretycznie łatwiej jest wygrać i użyć kalkulator prawdopodobieństwa bukmacher. Na koniec, zakłady typu head-to-head w wyścigach konnych, na przykład, mogą dać ci dwie opcje sukcesu, obstawiając, który z dwóch uczestników minie linię mety jako pierwszy kalkulator progresji.

Obstawianie zakładów systemowych pojedynczych: ο wybierz odpowiedni typ i zbuduj swoją strategię zakłady, która może być potężną bronią zapewniającą zyski. Aby otrzymać wysokie wypłaty, obstawianie zakładów pojedynczych jest kluczowe, aby znaleźć najwyższe kursy na preferowanym rynku zakładu skumulowanego. Z drugiej strony musisz zdać sobie sprawę, że pomnażając swoje zarobki obstawiając zakład systemowy, minimalizujesz swoje szanse na wygraną i procent wypłat, zwiększając wystarczy pomnożyć.

Wiele kont: Posiadanie więcej niż jednego lub dwóch kont z pewnością pomoże Ci zapewnić wyższe wypłaty, jeśli zbudowałeś strategie obstawiania różnych dyscyplin sportowych. Na przykład, jeśli jesteś graczem tenisa, powinieneś znaleźć bukmachera z wyższymi kursami na turnieje Grand Slam i ATP. Co więcej, będziesz mieć możliwość wyboru między zakładami typu head-to-head, takimi jak zwycięzca meczu, handicapy, zwycięzca następnego punktu, następny gracz do przełamania w zakładach sprawdzonych informacji  na żywo itp.

FAQs

Czy Kalkulator Kombinacji Bukmacherskich Jest Darmowy?

Kalkulator bukmacherski jest bezpłatny. Wystarczy wpisać wszystkie dane, aby uzyskać właściwe informacje. Spróbuj policzyć informacje, używając wszystkich danych, które znasz. Jednak informacje w kalkulatory bukmacherskie mogą być niejasne, ale zbliżone do właściwych legalni bukmacherzy.

Kalkulator Bukmacherski Jako Aplikacja?

W aplikacji dostępny jest kalkulator bukmachera dla wysokich wygranych. Kalkulator bukmacherski excel jak aplikacja jest w większości przypadków darmowa i daje dostęp do wszystkich przydatnych usług, które będą przez cały czas pod ręką, jak i zakłady bukmacherskie.

Kalkulator Bukmacherski: Jako Działa?

Kalkulator jest szybki i efektywny w użyciu. Daje szansę na policzenie bonusów i wszystkich możliwych promocji już od pierwszego kliknięcia. Wszystko, co musisz zrobić, to wprowadzić poprawne informacje w kalkulatorze. To wszystko na drodze do obliczania kwot, które możesz wygrać, a raczej przegrać po drodze. Kalkulator bukmacherski z podatkiem pomaga obliczyć nawet podatek do wpłaty.

Author

 • Feliks Kaźmierczak

  Mam na imię Feliks i jestem analitykiem sportowym. Od zawsze uwielbiam sport i piszę o nim, odkąd pamiętam. Założyłem swój blog, aby dzielić się swoją wiedzą i spostrzeżeniami z innymi, którzy kochają sport tak samo jak ja.

5 komentarzy

  • Wszystko jest bardzo proste) Legalni bukmacherzy są pomocnym narzędziem dla osób, które chcą obstawiać swoją ulubioną drużynę lub gracza. Zapewniają bezpieczny i niezawodny sposób obstawiania zakładów bez konieczności szukania kasyna online)

  • Istnieją trzy główne sposoby wykorzystania bonusu cashback do obstawiania zakładów sportowych:

   1) Postaw zakład u bukmachera, który akceptuje cashback jako część swojej metody płatności.

   2) Obstawiaj zakłady w kasynie online, które akceptuje zwrot gotówki jako część swojej metody płatności.

   3) Obstawiaj zakłady u bukmachera online, który akceptuje zwrot gotówki jako część swojej metody płatności.

 1. Bukmacherzy zawsze szukają sposobów na przyciągnięcie nowych klientów, a jedną z najpopularniejszych metod jest oferowanie kodów bonusowych. Kody te mogą być używane do obliczyć wygraną i stanowią zachętę dla ludzi do obstawiania większej ilości gier. Jest jednak kilka rzeczy, które musisz wiedzieć, zanim zaczniesz używać kodów bonusowych. Jeśli będziesz pamiętać o tych rzeczach, to korzystanie z kodów bonusowych może być świetnym sposobem na zwiększenie swoich wygranych z zakładów sportowych. Jednak nadal mogą one być świetnym sposobem na rozpoczęcie gry w zakładach online. Więc ludzie, zawsze myślcie głową:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *