Jak Zarabiać Na Bukmacherce? Porady Ekspertów

Jednym z podstawowych, atrakcyjnych aspektów zakładów sportowych w bukmacherce na zarabianie możliwość ciągłego osiągania zysków. Musisz wiedzieć, co robisz i stosować właściwe strategie, ale można to zrobić na zarabianie. Jednak większość graczy w zakładach bukmacherskich traci pieniądze na dłuższą metę. Jest kilka powodów, dla których tak się dzieje, a jednym z nich fakt, że bukmacherzy stosują określone techniki, aby mieć pewność, że zawsze mają przewagę na zarabianie w bukmacherce.

Udane zakłady bukmacherskie sportowe polegają w zasadzie na pokonaniu tej przewagi na zarabianie. Bukmacherzy to w zasadzie Twoi przeciwnicy i musisz nauczyć się, jak ich pokonać w bukmacherce. Zanim to zrobisz, musisz dokładnie zrozumieć, w jaki sposób zapewnia się im zarabianie pieniędzy.

W tym artykule znajdź, w jaki sposób bukmacherzy stosują, aby dać sobie przewagę dla początkujących graczy. Istnieje również na inny główny powód, dla którego zarabiają pieniądze: większość obstawiających robi złe zakłady bukmacherskie.

Bukmacherzy zarabiają w następujący sposób typowania:

 • Ustalają właściwe ceny zakładów bukmacherskich
 • Ustawianie i zmiana linii zakładów bukmacherskich
 • Równoważenie księgi – eliminowanie ryzyka nowych graczy w zakładach bukmacherskich
 • Liczenie na emocje gracza i brak wiedzy o zakładach sportowych.Jak zarabiać na zakładach bukmacherskich - YouTube

Zakłady Bukmacherskie: Podstawowa Zasada

Podstawowa zasada bukmacherska w zakładach sportowych prosta i dość oczywista. Bukmacher bierze pieniądze za każdym razem, gdy obstawia klienta i wypłaca pieniądze za zarabianie za każdym razem, gdy jeden z jego klientów wygrywa darmowy zakład piłki nożnej na przykład. Chodzi o to, aby wziąć na zarabianie więcej pieniędzy niż wypłacić bukmacherce. Sztuka bukmacherska polega na upewnieniu się, że tak się stanie.

Bukmacherzy za wahania kursów nie mogą kontrolować wyników wydarzeń sportowych w zakładach bukmacherskich, ale mogą kontrolować, ile mogą zarabiać lub stracić na danym wyniku. Ustalają szanse dla wszystkich zakładów, które obstawiają, co ostatecznie pozwala im zapewnić zysk.

Zakładów Bukmacherskich Ładowanie

Główną techniką, którą bukmacherzy stosują, aby postawić na swoją korzyść, jest włączenie wigoru. Vigorish lub vig również znany jako sok, margines. Jest on wbudowany w zakłady bukmacherskie, aby pomóc im osiągnąć zysk. W istocie jest to prowizja pobierana za obstawianie zakładów. Aby najlepiej wyjaśnić vig, posłużymy prostym przykładem rzutu monetą.

Rzut monetą ma dwa możliwe wyniki i każdy z nich równie prawdopodobne na zarabianie. Jest 50% szans na orły i 50% szans na reszki. Gdyby bukmacher oferował prawdziwe kursy dla większość graczy na rzut monetą, zaoferowałby nawet pieniądze w zakładach bukmacherskich. To jest 2,00 w kursach dziesiętnych, +100 w kursach na pieniądze i 1/1 w kursach ułamkowych. Udany zakład 10 PLN przy równych pieniądzach zwraca 20 PLN, co stanowi 10 PLN zysku plus początkowa stawka z powrotem.

Załóż, że ten bukmacher miał 100 nowych graczy, którzy stawiali 10 dolarów na rzut monetą, przy czym połowa z nich obstawiała reszki, a połowa orła. W tym scenariuszu bukmacher nie zarobiłby w ogóle żadnych pieniędzy.

Rola Kompilatorów Kursów

Kompilatorzy kursów ustalają kursy w firmach bukmacherskich na zarabianie. Znani są również jako traderzy w bukmacherce, a ich rola absolutnie niezbędna. Kursy, które ustalają, ostatecznie określają, ile zakładów bukmacher może przyjąć i ile pieniędzy prawdopodobnie zarobi. Czynność ustalania kursów na wydarzenie sportowe w bukmacherce jest znana jako wycena rynku.

Wycena rynków wydarzeń sportowych w zakładach bukmacherskich wiąże z wieloma aspektami. Głównym celem upewnienie się, że kursy dokładnie odzwierciedlają prawdopodobieństwo konkretnego wyniku w zakładach bukmacherskich, przy jednoczesnym zapewnieniu wbudowanej marży zysku na zarabianie. Określanie prawdopodobieństwa wyników opiera się w dużej mierze na statystykach, ale bardzo często trzeba również zastosować pewną ilość wiedzy sportowej legalnych bukmacherów.

Kompilatorzy muszą zatem posiadać dużą wiedzę na temat sportów, dla których ustalają ceny; dlatego często specjalizują tylko w jednym lub dwóch. Muszą także dobrze rozumieć różne zasady matematyczne i statystyczne legalnych bukmacherów.

Marżę w bukmacherce można obliczyć, dodając odwrotność kursów dla wszystkich możliwych wyników i przeliczając ją na wartość procentową. W tym przypadku są dwa możliwe wyniki i zostanie użyte następujące równanie.

Przykład Kompilatora Na Stronach Bukmacherów

Jak widać, kompilator w bukmacherce osiągnął cel 5% marży. Jednak praca na tym się nie kończy. Kompilatorzy w bukmacherce muszą również postarać się, aby bukmacher miał zrównoważoną księgę.

Kiedy system bukmacherski ma zrównoważoną księgę na określonym rynku, może zarobić mniej więcej taką samą kwotę pieniędzy, niezależnie od wyniku. W przypadku niezrównoważonej książki wynik wpłynąłby na to, ile zostanie zarobiony, a nawet może spowodować stratę. Z oczywistych powodów preferowana jest zazwyczaj zrównoważona książka i to cel, do którego zazwyczaj dążą kompilatorzy kursów w zakładach bukmacherskich.

 • Zrównoważony przykład książki. Jak widać, w oparciu o sumę zakładów bukmacherskich w wysokości 10 000 PL, bukmacher może zarobić około 500 PLN niezależnie od wyniku. To docelowa marża 5%. Przyjrzyjmy się, co by stało, gdyby suma zakładów w wysokości 10 000 PLN została rozłożona równomiernie na obu graczy.
 • Niezrównoważony przykład książki.  W tym scenariuszu bukmacher ma niezrównoważoną księgę. Dlatego widzisz, że kursy na wydarzenia sportowe zmieniają w czasie. Kompilatorzy kursów będą stale je dostosowywać, aby upewnić się, że ich księga jest zrównoważona. Nie ma gwarancji, że dostosowanie kursów zawsze zapewnia zrównoważoną księgę, ale zwykle to pomaga. To jeden z powodów, dla których wielkość zakładów tak ważna dla bukmacherów. Co do zasady, więcej pieniędzy napływających oznacza większe prawdopodobieństwo, że uzyskają właściwą równowagę. Właściwie bardzo rzadko zdarza się, aby rynki były idealnie zbalansowane; celem jest po prostu podejść jak najbliżej.Bukmacherka - czy można zarabiać? Zarabianie na zakładach bukmacherskich jest możliwe?

Zarabianie W Zakładach Bukmacherskich: Krok Po Kroku

Czy jesteś gotowy, aby rozpocząć ekscytującą karierę bukmachera z zakładami bukmacherskimi? Zacznij od tego przewodnika wyjaśniającego, jak zarabiać pieniądze jako bukmacher. Zostanie bukmacherem nie jest dla osób o słabym sercu. Potrzeba ambicji i wytrwałości, aby przebić w tej bezwzględnej branży.

Na szczęście to łatwiejsze, niż wydaje, gdy jesteś zdecydowany i pracujesz z profesjonalistami. Tutaj znajdziesz o tym, jak zarabiać pieniądze jako bukmacher i wyrobić sobie markę w cyfrowym świecie hazardu wysokich wygranych. Czytaj dalej, aby zacząć regularnie robić bank i wchodzić w interakcje z graczami.

Krok 1: Zdecyduj, Na Jakie Sporty Będziesz Stawiać Zakłady Sportowe

Pierwszy krok w kierunku prowadzenia biznesu bukmacherskiego w rzeczywistości dość prosty – podjęcie decyzji, z jakimi graczami sportowymi będziesz współpracować na zarabianie w zakładach bukmacherskich.

Rozważ powody, dla których interesujesz bukmacherką. Większość bukmacherów pasjonuje się sportem, a także zarabianiem pieniędzy. Musisz uwzględnić sporty, wydarzenia i drużyny, które Cię interesują i przyciągają.

To sprawi, że prowadzenie zakładów bukmacherskich będzie łatwe i przyjemne. Może również przyciągnąć klientów. W końcu sporty, które Cię interesują, prawdopodobnie również angażują innych na Polskim rynku.

Oprócz wydarzeń sportowych bukmacherów, które dają zastrzyk adrenaliny, musisz zbadać te, które są popularne wśród graczy w bukmacherce. Przeprowadź kilka wyszukiwań online, aby określić, jakie są nadchodzące wydarzenia w świecie sportu na zarabianie. Jeśli w konkretnym sporcie odbywa się wydarzenie (np. Marcowe szaleństwo koszykówki lub Super Bowl w piłce nożnej), będziesz chciał się na tym skupić.

Musisz także zastanowić się, które zakłady bukmacherskie są najbardziej dochodowe dla bukmacherów na zarabianie. Chociaż przyciągnięcie klientów pierwszym krokiem do zdobycia dobrej gotówki, musisz również wybrać wydarzenia, które zapewnią ci przyzwoitą przewagę kasyna. Pozwalanie ludziom obstawiać mniejsze zakłady bukmacherskie poza wynikami gry to świetny sposób na zrobienie tego.

Kiedy ludzie obstawiają bardzo konkretne przełożenie wykonane przez indywidualnego gracza danego bukmachera, prawdopodobnie zarobią więcej pieniędzy. Obstawianie gier daje ci tylko przewagę 50/50 . Obstawianie konkretnych aspektów gry to coś, co ludzie zazwyczaj robią tylko dla przypływu adrenaliny, ponieważ masz znacznie wyższe szanse.

Krok 2: Skonfiguruj Zabójczą Witrynę

Okej, więc masz dobrze zorganizowany arkusz kalkulacyjny zawierający wszystkie rzeczy, na które chcesz początkowo obstawiać. Co teraz?

Będziesz musiał stworzyć interesującą stronę internetową ze zintegrowanym oprogramowaniem monitorującym zakłady bukmacherskie sportowe. Jedynym sposobem na to technologia pay-per-head (PPH).

Rozwiązania bukmacherskie PPH to w pełni zarządzane firmy bukmacherskie, w których płacisz firmie za zarządzanie wszystkim za Ciebie. Po prostu dajesz niewielką kwotę za każdego gracza, który zarejestruje się, aby grać odpowiedzialnie. Następnie zajmujemy wszystkim, od śledzenia wyników, aktualizacji stron internetowych i kopii zapasowych, rozwiązywania problemów, funkcji bezpieczeństwa i komunikacji z klientem na zarabianie.

Nie martw się – nadal będziesz mieć pełną kontrolę nad swoimi liniami, zakładami, instytucjami oferującymi pomoc, zasadami i ograniczeniami, które chcesz mieć na swoim miejscu. Wystarczy, że komunikujesz z ekspertem PPH i zobaczysz, jak dzieje się magia, gdy Twoje konto depozytowe bankowe na zarabianie.

 1. Projektowanie strony internetowej

Kiedy po raz pierwszy zarejestrujesz na platformie PPH, utworzysz stronę internetową, którą użytkownicy będą mogli odwiedzać i stawiać zakłady bukmacherskie. Wiele osób decyduje się na zaprojektowanie swojej witryny za pomocą gotowego, niestandardowego szablonu  w ostatecznym rozrachunku.

Jest to szybsze i łatwiejsze w zarządzaniu dla tych, którzy nie są dobrze zorientowani w projektowaniu stron internetowych na zarabianie. Jest to również tańsze niż płacenie za w pełni niestandardową stronę internetową. Możesz zdecydować na używanie oprogramowania PPH opartego na szablonach przez jakiś czas. Platformy PPH wyróżniają się również swoim wyglądem, ponieważ wymagają unikalnych informacji dla nowych klientów po zalogowaniu. Obstawiający muszą być w stanie zobaczyć, jakie zakłady bukmacherskie postawili, ile wygrali i ile są winni nowe gracze zawodowi. Muszą również być w stanie zarządzać metodami płatności i innymi aspektami korzystania z hazardu bukmacherów online.

 1. Konfigurowanie metod płatności

Mówiąc o metodach płatności, musisz zdecydować, co zamierzasz wziąć. Zalec akceptację:

 • Rachunki kredytowe i debetowe we wszystkich głównych bankach na zarabianie
 • Portfele elektroniczne, takie jak PayPal i Venmo w bukmacherce
 • Kryptowaluty, takie jak bitcoin
 • Dając graczom w bukmacherce swobodę wyboru metod płatności, sprawiasz, że wydajesz się bardziej elastyczny. Klienci, którzy uważają, że potrafisz dostosować, są bardziej skłonni do współpracy z bardziej sztywnymi konkurentami.

Krok 3: Stale Zarządzaj W Legalnych Bukmacherów

Częścią bycia bukmacherem ciągłe zarządzanie firmą dyscyplin sportowych. Musisz dostosować do zmieniających trendów w branży hazardowej – po raz kolejny kluczem jest elastyczność. Upewnij się, że poprosisz Ace Per Head o zorganizowanie Twojej witryny inaczej, jeśli coś nie działa. Możesz zmienić nawigację, aby witryna była czytelna. Możesz chcieć ułatwić ludziom obstawianie zakładów bukmachera i dokonywanie wpłat. Możesz także zmienić sposób, w jaki ludzie na końcu użytkownika oglądają swoje zakłady bukmacherskie i linie.

Najważniejsze jest to, że musisz monitorować swoją witrynę, aby zobaczyć, co działa, a co nie. Ważne jest, aby być tego świadomym, aby móc wprowadzać niezbędne zmiany, zwiększać wydajność i rozszerzać zakłady bukmacherskie sportowe.

Komunikacja W Bukmacherce

Kompleksowa komunikacja z klientem niezbędna, gdy jako bukmacher chcesz zarobić więcej pieniędzy. Pierwszym krokiem do tego zachowanie przejrzystości w bukmacherce.

Oprogramowanie PPH pokazuje zakłady zarówno na agenta, jak i gracza z instytucjami oferującymi. Obie strony mogą dokładnie zobaczyć, jakie zakłady na oglądanie spotkań zostały postawione, kiedy i ile. Pozwala to na najwyższy poziom przejrzystości, ponieważ każdy będzie wiedział, na czym stoi i jaka stawka.

Gdy gracze mają pytania na bukmacherce, muszą również mieć możliwość łatwego dotarcia do nich. Zakłady internetowe umożliwiają im łatwy kontakt z Tobą bez wysadzania Twojej osobistej skrzynki odbiorczej lub telefonu. Jeśli chcesz, możesz przeglądać wiadomości i odpowiadać na nie bezpośrednio na bukmacherce.Nie musisz też czekać na telefon, tak jak tradycyjni bukmacherzy.

Jak zarabiać na bukmacherce? Czy to w ogóle możliwe?

Zarabianie Na Bukmacherce Z Podatkiem

Polska doświadczyła powolnego przyjmowania operatorów chcących ubiegać o licencję po wejściu w życie nowelizacji, ze względu na wysokie podatki na zarabianie w bukmacherce i opłaty nałożone w zakładach przez Polskę.

Do pierwszych trzech polskich spółek STS, Totolotek i Millenium dołączyła Fortuna w 2012 roku. Wysokie podatki w bukmacherce powodowały również, że operatorzy oferowali słabe kursy na różne wydarzenia w zakładach.

Doprowadziło to do tego, że polscy obstawiający sport w zakładach szukali różnych międzynarodowych witryn, co doprowadziło do tego, że rząd zablokował płatności do niektórych witryn, a dostawca usług internetowych blokował inne aby zarabiać.

Opcje zostały dodatkowo ograniczone przez firmy internetowe, które same wycofywały z polskiego rynku, albo działając w interesie swoich akcjonariuszy, albo chcąc uzyskać przyszłą licencję, gdy nadejdzie odpowiedni czas aby zarabiać.

Środki te nie powstrzymały polskich graczy na zarabianie przed znalezieniem dostępu do stron, na których chcą postawić typowania, a w lutym 2014 r. wartość polskiego rynku gier hazardowych online oszacowano na ponad 1 miliard euro, z czego polscy operatorzy stanowią zaledwie 9% tej kwoty. całkowity.

Podczas gdy UE nadal wywiera presję na Polskę, aby uwolniła swój rynek zakładów online, wprowadzono poprawkę do ustawy o grach hazardowych z 2013 r., która zezwalała na transakcje ze wszystkich europejskich licencjonowanych procesorów płatności, w tym e-portfeli, takich jak NETeller i Skrill.

Umożliwiło to polskim graczom łatwiejsze i szybsze zasilenie konta podczas korzystania z licencjonowanych serwisów bukmacherskich lub szybsze przenoszenie środków pomiędzy międzynarodowymi i polskimi serwisami.

Zarabianie W Bukmacherce: Dlaczego Korzystać Z Zagranicznych Bukmacherów?

Zakłady bukmacherskie online w Polsce to nowość, a rynek słaby w porównaniu z innymi krajami europejskimi, takimi jak Wielka Brytania. Z powodu dominacji poszczególnych bukmacherów i wysokich podatków nakładanych przez polski rząd gracze często przegrywają u bukmachera. Aby konkurować z wysokimi podatkami, polscy bukmacherzy zazwyczaj oferują gorsze kursy niż ich europejscy konkurenci na zarabianie. W SBO.net znaleźliśmy najlepszych bukmacherów online, którzy akceptują polskich graczy, więc nie musisz ograniczać.

Obstawianie zakładów sportowych w witrynach z zagranicy jest łatwe, bezpieczne i bezpieczne. Spójrz na powyższą listę polecanych witryn i odwiedź już dziś.

10% Podatek Od Wygranych Krajowych W Bukmacherce

Wszystkie wygrane w zakładach sportowych są naliczane w wysokości 10% w Polsce, które będą pobierane przez punkty bukmacherskie i polskich licencjonowanych operatorów.

Ponieważ nie istnieją żadne ramy opodatkowania na zarabianie Twoich wygranych uzyskanych w witrynach offshore, otrzymasz je bez podatku. To kolejny świetny dodatek do obstawiania zakładów za granicą.

Bankowość I Obsługa Klienta

Podczas gdy strony krajowe oferują usługę specjalnie dla polskich graczy, jeśli zdecydujesz grać na stronach międzynarodowych, znajdziesz różne poziomy usług. Generalnie wiele stron z zakładami sportowymi jest dostępnych w języku polskim, oferuje zakłady na polską Ekstraklasy, a niektóre nawet zatrudniają polskojęzycznych agentów obsługi klienta. Jeśli kiedykolwiek okaże się, że Twoja ulubiona strona z zakładami jest ograniczona, po prostu użyj VPN, aby ominąć to ograniczenie i powinieneś móc normalnie obstawiać.

Będziesz miał trudności ze znalezieniem wielu, które pozwolą ci trzymać walutę w złotych, więc być może będziesz musiał mieć konto bukmacherskie w zlotych. Zwykle nie jest to zbyt wielkim zmartwieniem, ponieważ strony, które akceptują polskich graczy, chętnie przeliczają walutę za Ciebie, chociaż najlepiej jest ograniczyć je do minimum pierwszej wpłaty.

Można w tym pomóc, jeśli użyjesz NETeller lub Skrill do wpłaty, ponieważ mogą one przechowywać portfel w euro lub innej wybranej przez Ciebie walucie, co oznacza, że ​​możesz przenosić pieniądze online bez ciągłych konwersji. Oprócz tego karty kredytowe, takie jak Visa i MasterCard, są szeroko stosowane do wpłat i wypłat oraz przelewów bankowych.

Inną popularną opcją bankową przy zakładach online z Polski jest PayPal. Ten uznany procesor płatności online umożliwia również konwersję waluty. Możesz go również użyć do przelewania pieniędzy między różnymi kontami bukmacherskimi, co pozwala wykorzystać niewielkie różnice w kursach między bukmacherami. PayPal jest bardzo bezpieczny i cieszy świetną reputacją, więc możesz zrelaksować, jeśli używasz go do obstawiania zakładów sportowych.

FAQs

Jak Zacząć Zarabiać Na Bukmacherce?

Aby zacząć tworzyć z pomocą bukmachera, musisz przeczytać wiele recenzji i przygotować do zawodów w grach. Po prostu postępuj zgodnie z zaleceniami i przeglądaj, aby uzyskać wysokie wygrane i uzyskać zysk oraz stały dochód z bukmacherki.

Ilu Graczy Zarabia Na Zakładach Bukmacherskich?

Nie sposób wymienić sumy pieniędzy, jaką możesz otrzymać z zakładów, ponieważ generalnie zależy to od kilku faktów. Jak się bawić i zarabiać pieniądze? Po pierwsze, możesz spędzić na stronie jedną lub trzy godziny. Spędzając 3 godziny wygrasz więcej niż na jedną. Niezbędny jest również rodzaj meczów na stały dochód. Zakłady i wygrane w jeździe konnej są wyższe niż np. w meczach piłki nożnej.

Czy Da Się Zarobić Na Bukmacherce?

Kiedy masz cel, nie będzie ograniczeń co do metod jego osiągnięcia. Jak zarabiać na bukmacherce? Po prostu graj dużo i bądź aktywny przez cały dzień aby zarabiac stały dochód.

Author

 • Feliks Kaźmierczak

  Mam na imię Feliks i jestem analitykiem sportowym. Od zawsze uwielbiam sport i piszę o nim, odkąd pamiętam. Założyłem swój blog, aby dzielić się swoją wiedzą i spostrzeżeniami z innymi, którzy kochają sport tak samo jak ja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *