Betters kod promocyjny i bonusy bukmacherskie

60 złotych we freebecie i cashback 600
 • Całodobowe wsparcie klienta
 • Konta w PLN / EURO
 • Szybka procedura rejestracji konta
Graj legalnie
Odbierz do 500 zł bez obrotu!
 • Wysoki bonus startowy
 • Dostępnych jest ponad 28 sportów
 • Przyjazna aplikacja
Graj legalnie
Klasyczny pakiet powitalny 3333PLN
 • Szeroka oferta metod płatnośc
 • Możliwość gry bez podatku
 • Ciekawy program lojalnościowy
Graj legalnie
1500 PLN W PAKIECIE DLA CIEBIE
 • Darmowa aplikacja na telefony
 • Wysokie kursy bukmacherskie
 • Możliwość sprawdzenia wyników na żyw
Graj legalnie
360 zł bonus od depozytu
 • Niski minimalny depozyt
 • Szeroka paleta zakładów na sporty
 • Dobre opinie użytkowników witryny
Graj legalnie
500 zł bonus od wpłaty
 • Intuicyjny i przyjazny interfejs
 • Niskie limity wypłat
 • Profesjonalna obsługa klienta 24/7
Graj legalnie
Zakład bez ryzyka do 200 ZŁ
 • Transmisja meczów na żywo
 • Przyjazna aplikacja
 • Duży bonus dla nowych graczy
 • Słabo rozbudowana oferta powitalna
Play Now
1050 PLN Na Start
 • Zakład bez ryzyka 1000 zł
 • Szeroka oferta zakładów live
 • Całodobowa obsługa klienta
 • Wysokie limity wypłaty wygranych.
Play Now

Betters to międzynarodowy bukmacher oferujący zakłady sportowe, kasyno, sloty i gry telewizyjne. Bukmacher posiada szeroką linię i spread, a także dobre kursy na zakłady piłkarskie, hokej i cyber sporty. Betters to nowa matka na rynku hazardowym, jeżeli chodzi o stawki bukmacherskie. Marka zachęca graczy wspaniałymi nagrodami: Betters kod promocyjny, stawki bez ryzykowania, Betters freebet, nagrody od doładowani konta.

W Polsce pojawił się nowa marka bukmacherska Betters. Firma oferuje nagrody na łączną sumę 450 zł. Zawiera on dwa bezpłatne zakłady i jedną stawkę bez ryzyka. W poniższym tekście opowiemy o każdej z tych nagród. Wyjaśnimy również, czy do aktywacji z nich niezbędny jest kod promocyjny Betters. Ponadto zweryfikujesz tutaj informacje o samej marce, innych bonusów Betters oraz ewentualnych sposobach finansowych. Zachęcamy do przeczytania poniższego tekstu.

kod promocyjny betters

Betters kod promocyjny — dane o firmie

Betters deklaruje się jako marka tylko z polskim kapitałem. Buk uruchomił swoją ofertę wirtualną w 2021 r., a jego twarzą był wówczas komentator sportowy o imieniu B. Iwanow. Priorytetowym zadaniem marki jest dopasowanie własnych usług do preferencji obstawiających. Operator hazardowy stara się zapewnić maksymalny komfort typowania i możliwość odczucia rewelacyjnych emocji na wysokim szczeblu. Zakłady bukmacherskie na platformie to dobra opcja dla wszystkich typerów.

W swoich dokumentach buk figuruje pod nazwą SILESIA sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie. Betters działa w RP na podstawie zezwolenia MF RP w dniu w 2021 r. na urządzanie stawek na sporty w serwisie na okres sześć lat. Zawierając zakład u tego buka, działasz zgodnie z polskimi zasadami prawnymi. Można więc poszukać kod promocyjny Betters, aktywować nagrody w serwisie i zacząć typowanie.

Betters bonus na start – freebet 60 PLN

Pierwszą nagrodą w witrynie jest darmową stawkę od Betters. To 40 zł w tradycyjnej ofercie i aż 60 zł z promo kodem. Jak mogę ubiegać się o ten bonus?

 1. Zarejestruj profil u bukmachera.
 2. Podaj promocyjny Betters kod.
 3. Sprawdź swoje zatwierdzenie marketingowe.
 4. Zweryfikuj swoje konto.
 5. Dokonaj pierwszej wpłaty.
 6. Obstaw swoją pierwszą stawkę z minimalną kwotą 20 PLN.
 7. Odbierz swój darmowy zakład o wartości 60 zł.
 8. Wydaj bonus na dowolny kupon AKO lub SOLO z kursem mininalnym od 1.80.
 9. Nagroda będzie ważna w ciągu 72 godzin.

Warto pamiętać o kilku ważniejszych sprawach. Jeśli Twój pierwszy zakład jest mniejszy niż 20 PLN, nie dostaniesz darmowego zakładu. Nie można wykorzystać nagrodę na sporty elektroniczne lub gry w karty. Betters bukmacher udostępnia jeszcze jedną nagrodę. Jest to freebet każdemu 50 klientowi, który zarejestrują się na portalu i dokona dowolnego depozytu.

Czy warto aktywować bonusu na start w Betters?

betters kod promocyjny 2023

Bonusy bukmacherski z pewnością jest wart uwagi typerów. Bonus powitalny Betters mą następujące zalety:

 • pozwalają na grę za darmo, czyli na dobrą zabawę;
 • w niektórych przypadkach dają wygraną;
 • biuro bukmacherskie z bonusem początkowym pozwala więc klientowi na bliższe zapoznanie się z funkcjonalnością strony;
 • podając Betters kod promocyjny na start w trakcie otworzenia konta można zgarnąć dodatkowe nagrody.

Zanim aktywujemy Betters bonus powitalny, warto dokładnie przeczytać wymagania otrzymania i obrotu bonusem. Do tego trzeba sprawdzić regulamin nagrodowy. 

Bonus bez depozytu z kodem promocyjnym Betters

Pierwszym bonusem, który otrzymasz, jest 5 zł bezdepozytowe. Premia zostanie przyznana po otworzeniu zwykłego profilu i weryfikacji w serwisie Betters. Promocja jest ważna z kodem promocyjnym Betters.

Promo kod to kolejny profit w branży, który gwarantuje typerom bezpłatne koszty. Free bet działa też na takich samych zasadach jak premia za rejestrację u innych bukmacherów zakłady bukmacherskie bonus bez depozytu. W tych serwisach po otworzeniu konta typer otrzymuje w pełni bezpłatne koszty do wydania na stawki na sporty. W Betters bonus freebet startowy aktywowany jest po dokonaniu pełnej rejestracji i dostarczeniu zgody marketingowej.

Jak odebrać freebet bez depozytu Betters 5 PLN

Jako jedna z niewielu firm bukmacherskich, Betters ma w swoim asortymencie startowej nagrody bezdepozytowe. To tylko 5 PLN, jednak i tak jest to rewelacyjna akcja. Jak mogę odebrać swój bonus?

 • skorzystaj z linku polecającego i załóż profil w serwisie;
 • wypełnij swoje dane i prześlij zdjęcie swojego dowodu osobistego’
 • zmień swoje ustawienia, zgadzając się na nasze wiadomości marketingowe;
 • po zweryfikowaniu przez Betters Twoich danych otrzymasz profulu o sumie 5 zł bez konieczności wpłaty depozytu.

Co ważne, darmowa nagroda z Betters kod jest ważna przez 3 dni. Wykorzystaj premie na dowolne zakłady AKO lub SOLO o kursie minimalnym od 1.80. Promocja o jasnych i prostych zasadach. Istosnym minusem akcji bezdepozytowej jest to, że nie można jej wykorzystać do obstawiania sportów wirtualnych i gier karcianych.

Betters darmowy zakład za pierwsze doładowanie 200% do kwoty 40 zł

Betters kod promocyjny dla stałych klientów to bez wątpienia nie tylko bezpłatne koszty na grę, ale także bezpłatne zakłady przy pierwszym depozycie. Kwota ta może wynosić do 40 zł, jeśli typer spełnia poniższe warunki:

 1. Zdobądź freebet 5 zł za weryfikację tożsamości i dokonanie pierwotnego depozytu.
 2. Postaw stawkę ze swojego rachunku standardowego.
 3. Po wniesieniu zakładu zgarniesz freebet 200% całkowitej kwoty stawki.
 4. Maksymalna suma freebetu zaliczana na konto gracza wynosi 40 zł.

Poniżej sprawdzimy też inne ważne informacje o bonus Berrets. Promocja jest ważna przez 3 dni od chwili jej otrzymania. Premia musi być wykorzystany w zakładzie SOLO lub AKO z kursem całkowitym od 1.80 (tylko zakłady przedmeczowe lub na żywo). Obstawiający mogą wygrać maksymalnie 2 000 zł z tej nagrody.

Cashback w wysokości 300 PLN na start

betters kod promocyjny opinie

Betters oferuje również cashback (zwrot) do 300 zł na podstawie nagrody startowej. Nagroda dotyczy wszystkich typerów, bez względu na to, czy w trakcie założenia profilu wskazali Betters kod promocyjny 2023. Jedynie, co musisz zrobić, aby odebrać z tej korzyści, to postawić stawkę o wartości od 30 zł. Jeśli zakład będzie przegrany, otrzymasz 100% postawionego zakładu, do maksymalnej sumy 300 PLN. Jeżeli wygrasz, buk zwróci Ci 50% Twojego zakładu, do maksymalnej kwoty 150 PLN.

Kod promocyjny Betters na start 2023

Najwyższy bonus sign-up u tego buka daje Betters kod promocyjny 2023. Kod promo uaktywnia zwiększony zwrot do 310 zł, zwiększony startowy bezpłatny zakład i bonus bezdepozytowy. Tak wspaniałej akcji nie znajdziesz w innym miejscu.

Profity w serwisie bukmacher Betters są na wysokim poziomie, szczególnie jeżeli chodzi o akcje stałe, które omówimy w dalszej części tekstu. Trochę gorzej jest z ofertami krótkoterminowymi, jednak buk pracuje również w tym kierunku. Nagrody mają ogromny wpływ na rankingi bukmacherów, w którym zestawiamy wszystkie zaufane firmy w branży.

Tygodniówka+ Betters kod promocyjny freebet

W ciągu jednego tygodnia gracz musi zawierać zakłady na akumulowane z minimalnym kursem od 2.00 o wartości co najmniej 20 PLN. Na końcu tygodnia może zgarnąć freebet. Jego wielkość zależy od liczby dni, w których typer obstawiała zakłady:

 • Free bet w wysokości 10 zł, jeżeli typer grał w ciągu 5 dni.
 • Darmowy zakład w wysokości 20 zł, jeżeli typer grał w ciągu 6 dni.
 • Free bet w wysokości 35 zł, jeżeli typer grał w ciągu 7 dni.

RaiseBET

Buk uwzględnił też nagrody na zakłady akumulowane. Promocja dotyczy voucherów od 5 wydarzeń. Kurs każdego wyboru musi stanowić od 1,25. Im więcej jest zdarzeń na jednym kuponie, tym wyższe profoty otrzyma typer. Przy wytypowaniu pięć zdarzeniach nagroda dla obstawiających stanowi 5%, przy obstawieniu 6 zdarzeń 7% itd. Maksymalnie 120 % nagrody na start Betters można zdobyć za udany zakład z 15 selekcji. Betters kod promocyjny na zakład bez ryzyka przy tym nie jest potrzebny.

Kontroferta

Profit ten pozwala typerom negocjować kursy z firmą i lepiej obstawiać stawki pojedyncze. Po wybraniu odpowiedniego zakładu na ekranie pojawi się przycisk z napisem „kontroferta”, pozwalający na zaoferowanie własnych kursów. Dalej voucher będzie wysłany do buka, który może przyjąć lub odrzucić ofertę typera. Drugim krokiem jest kontr oferta od buka, którą typer może przyjąć lub zrezygnować.

Stawka łańcuch

betters kod promocyjny na zakład bez ryzyka

Jest to dość ciekawą opcja, która ułatwia typerom wytypowanie wygrywanych kuponów na wiele wydarzeń. Celem typera jest zebranie kupon zawierające kilka imprez i wybranie typu tego kuponu, czyli jest to t.zw. zakład łańcuch. Gracz będzie mógł wtedy zorganizować wydarzenia zgodnie ze swoimi preferencjami. 

Aby wytypowany łańcuch był ważny, pierwsze zdarzenie, które ustawisz, musi być wygrane. Sprawia to, że wygrana trafia na rachunek łańcucha, a zakład zostaje postawiony na kolejną imprezę. Szczegółowe warunki dotyczące stawek łańcuchowych można znaleźć w regulaminie buka.

Nagroda Betters 50/50

Oto reguły tej propozycji 50/50 w serwisie:

 1. Otwórz konto na portalu.
 2. Dokonaj pierwszego depozytu (w dowolnej wysokości).
 3. Po zleceniu wpłaty automatycznie stajesz się uczestnikiem akcji.
 4. Co 50-ty klient, który dokona wpłaty, otrzyma bezpłatną stawkę do 50 PLN.
 5. Bezpłatna stawka jest ważna przez trzy dni po wykonaniu warunków.
 6. Wykorzystaj stawkę na dowolny zakład SOLO/AKO o kursie min. 1.80.
 7. Masz 30 dni na wydanie darmowej stawki.

Maksymalna nagroda na kuponie postawionym za pomocą bezpłatnej stawki wynosi 2 tys. PLN. Nie liczą się stawki na gry w karty i sporty wirtualne.

Znajoma kasa Betters freebet

Oferta, która daje typerom bonus za zaproszenie kumpli do serwisu. Aby zgarnąć nagrodę, należy doładować konto w wysokości od 250 zł i postawić stawkę w tej kwocie. Jeżeli się uda, będziesz mógł wysłać kumplu specjalny kod rejestracyjny. Gdy znajomy typera założy profil, dokona depozytu od 50 PLN i spełni warunku obrotu, czyli postawi pierwszy zakład, Ty otrzymasz 25 zł. Będziesz miał 7 dni na wykorzystanie premii. Można zarobić maksymalnie 350 zł. Kod promocyjny Betters na start nie jest wymagany do aktywacji tej promocji.

Happy Hours

Promocja pod nazwą Happy Hours dotyczy tylko typerów, którzy zasubskrybowali newsletter za pomocą SMS. Przynajmniej raz na tydzień buk proponuje specjalne oferty, w której znajdują się gratisy i bonusy.

Serwujemy emocje

Nagroda jest skierowana do miłośników zakładów tenisowych. Jest ona dostępna każdego wtorki i daje freebet w wysokości 20 zł. Aby go zdobyć, należy postawić na kuponie AKO 3 za min. 50 zł, a kurs wynosi co najmniej 2,50. Zakład może obejmować tylko zdarzenia z propozycji tenisowej. Możesz wydać bezpłatny zakład akumulowany z kursem od 2.20. Kuponem można objąć tylko imprezy tenisowe. Bonus na start w postaci bezpłatnej stawki jest ważna przez 24 godziny od chwili jej zaksięgowania.

eWeekend

Ta nagroda dotyczy fanów zakładów na eSporty. Cały tydzieńTwoim zadaniem typera jest obstawianie czterech kuponów akumulowanych z wyłącznie cybersportowymi wydarzeniami. Kupony powinni zawierać co najmniej trzech imprez, a wielkość stawki musi stanowić od 25 zł. Jeżeli spełnisz te wymagania, otrzymasz nagrodę w wysokości 30 zł. Premia musi być obstawiony 3 razy na zakładach na wygrany kupon akumulowany (trze zdarzenia) po kursie 2.0. Możesz obstawiać tylko wydarzenia eSportowe.

Inne promocje na zakłady bukmacherskie w Betters 

Bonusy firm bukmacherskich pozwalają na postawienie jeszcze większej ilości zakładów, otrzymanie zwrotu za zły zakład lub dodatkowych pieniędzy do wypłaty. Często pozwalają one również po prostu cieszyć się emocjami związanymi z grą, na przykład, jeśli chodzi o promocje zakładów wysokiego ryzyka. 

Najprostsze warunki zakładania są zazwyczaj przypisane do cashbacku (czasami ten bonus jest przyznawany bez przewijania w ogóle i od razu trafia na konto finansowe). Bez zakładów można zgarnąć zwiększone wygrane na nagrody ekspresowe i konkursowe. Więcej danych na ten temat sprawdzimy w regulaminie bonusowym tego buka. Można też zweryfikować, jaki nowy bukmacher 2023 oprócz Betters udostępnia graczom atrakcyjne bonusy.

Zakłady na gry karciane

betters Zakłady na gry karciane

Gry karciane zawsze cieszyły się popularnością wśród obstawiających, a bukmacherzy, w tym Betters, postanowili to wykorzystać. Buk oferuje swoim klientom zakłady w trybie live i na gry w karty. W dziale Gry Karciane znajdziesz szereg gier, które możesz obstawiać na portalu: poker, bakarat, blackjack.

Jak obrócić nagrody i wypłacić je na konto bankowe

W poniższej tabeli można sprawdzić, jakie warunku musi spełnić gracz, aby wypłacić swoje wygrane.

NagrodaKwotaWarunki obrotuKurs
CashbackDo 310 PLNx2 AKO/SOLOkurs na spotkanie min. 1.4
Darmowy zakład200% do 40 PLNx2 AKO/SOLOkurs na spotkanie min. 1.8
Freebet60 PLNx2 AKO/SOLOkurs na spotkanie min. 1.8
Nagroda 50/5050 PLNx2 AKO/SOLOkurs na spotkanie min. 1.8
Znajoma kasa25 PLNx2 AKO/SOLOkurs na spotkanie min. 1.8
Tygodniówka10 PLN, 20 PLN, 35 PLNx2 AKO/SOLOkurs na spotkanie min. 1.8

Jak wpłacić i wypłacić środki z konta?

Poniżej znajdują się krótkie instrukcje dotyczące wpłat i wypłat z konta buka:

 1. Zaloguj się do swojego profilu gracza.
 2. Przejdź do zakładki płatności.
 3. Wybierz preferowany system płatności.
 4. Wprowadź kwotę transakcji.
 5. Potwierdź operację.

Podczas dokonywania depozytu gracz może wpisać Betters kod promocyjny bez depozytu, który pozwala graczom na kilkukrotne zwiększenie wpłaconej kwoty. 

Betters kod promocyjny — gdzie wpisać?

Kody bonusowe można wprowadzić na dwa sposoby:

 • Przy zakładaniu profilu u buka. W takiej sytuacji gracz musi wpisać kod w odpowiednie pole podczas wypełniania wniosku rejestracyjnego.
 • Przy wpłacie na konto w serwisie bukmachera. Dzięki temu rekruter będzie mógł uzyskać zwiększoną wpłatę.

Wiemy już gdzie wpisać Betters kod promocyjny freebet. Możemy więc wejść na stronę tego operatora i założyć profil. Mnóstwo wspaniałych nagród, ciekawe bonusy, szeroka biblioteka zakładów sportowych i profesjonalny support czekają na nowych typerów. Aby poprawnie wpisać kod promocyjny, należy go skopiować i wkleić.

Betters wypłaty i wpłaty

Betters wypłaty i wpłaty

Aby wypłacić pieniądze, użyj tego samego systemu, którego użyłeś do przelania pieniędzy na swoje saldo w banku. Dokonując przelewu, biuro łączy dane karty lub e-portfela z Twoim kontem osobistym. Jest to dodatkowe zabezpieczenie nie tylko dla bukmachera, ale również dla gracza: nawet jeśli Twoja nazwa użytkownika i hasło zostaną odkryte przez hakerów, nie będą oni mogli wypłacić pieniędzy na swoje konto.

Oto jakie sposoby oferuje ten buka:

 • karty płatnicze;
 • ponad dwadzieścia banków;
 • BLIK;
 • Apple Pay i Google Pay;
 • portfele wirtualne.

Zlecenie wpłaty na inne konto może nie być łatwe lub nawet możliwe. Dla bukmachera jest to nie tylko kwestia bezpieczeństwa, ale także ubezpieczenie przed praniem brudnych pieniędzy. W większości przypadków zagraniczni bukmacherzy, w tym też Betters, wymagają dokonania depozytu metodą, której chcesz użyć do wypłaty pieniędzy z rachunku.

Betters rejestracja z kodem promocyjnym Betters

Betters rejestracja z kodem promocyjnym Betters

Możesz założyć profil typera online. Otwórz konto stałe w kilku prostych krokach i przekonaj się jakie to szybkie i łatwe. Oro proces rejestracji:

 1. Zaloguj się na portal bukmachera.
 2. Kliknięcie czerwonego przycisku Zarejestruj.
 3. Wypełnienie formularza rejestracyjnego. 
 4. Wprowadzanie danych osobowych.
 5. Wpisanie promo kodu w celu uaktywnienia bonusu powitalnego.
 6. Potwierdzenie informacji kontaktowych poprzez link aktywacyjny.
 7. Weryfikacja tożsamości i zakończenie rejestracji

Gra w Betters bez podatku

Każda legalna firma bukmacherska w RP musi płacić podatek. Buk postanowił nieco ułatwić typerom zadanie, oferując stałą nagrodę, który zwiększa wygrane o 120%. Warunki tej promocji są proste i prawdopodobnie każdy typer może stworzyć wygrany kupon uprawniający do typowania bez podatku, bez pomocy działu wsparcia. RaiseBet, bo taka jest nazwa tej promocji, zwiększa wygrane typera z uwagi na ilość imprez na kuponie akumulowanym. 

Cashout Betters

Funkcja Cash Out to opcja umożliwiająca zażądanie wcześniejszego rozliczenia zakładu w zakładzie. Ta funkcja to w zasadzie ubezpieczenie zakładów, zredukowane do naciśnięcia przycisku. Cashout powinien być rozpatrywany pod kątem tego, jakie korzyści przynosi graczowi. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk, zamiast ręcznie wykonywać obliczenia dla ubezpieczeń zakładów. Jeśli sprawy nie potoczą się na Twoją korzyść, możesz pogodzić się z utratą części kwoty i odzyskać resztę.

Betters aplikacja

Firma bukmacherska Betters zezwoliła na obstawianie przez apkę tylko dla telefonów z systemem operacyjnym Android. Nagrodę na start można też wykorzystać w aplikacji. Aplikacja jest darmowa do pobrania.

Aplikacja Betters czy wersja przeglądarki tego buka to produkt wyposażony w wielostopniowe mechanizmy szyfrowania. Dzięki temu gracze nie muszą się martwić, że dane trafią do osób trzecich i zostaną wykorzystane do nieuczciwych celów. Informacje przekazywane są ściśle w formie zaszyfrowanej. Jeśli platforma nie jest używana przez dłuższy czas, odlogowuje gracza.

Kursy Betters

Główne cechy, które chwalą sobie typerzy to dobre kursy, szeroki asortyment zakładów na popularne sporty oraz amerykańskie sporty. Typerzy szczególnie lubią tę ostatnią ze względu na opcję analizowania statystyk zawodników i typowania zakładów. 

Obsługa klienta

betters Obsługa klienta

W razie jakichkolwiek problemów lub pytań dotyczących oferty buka Betters można nawiązać kontakt się z bukmacherem lub poszukać odpowiedzi na portalu. Pomoc jest dostępna w tej chwili:

 • pisać na czacie (działa od 8:00 do 23:00)
 • adres mailowy: [email protected]
 • szukaj odpowiedzi w najczęściej zadawanych pytaniach

Betters opinie graczy

Trzeba przyznać, że oferty Betterów dla nowych typerów znacznie różnią się od tych oferowanych przez innych buków. Firma nie zdecydowała się na klasyczną nagrodę od wpłaty czy stawkę bez ryzyka, które też coraz częściej powstają się wśród bonusów startowych. Zamiast tego buk oferuje szansę na zdobycie dwóch startowych frebetów na korzystnych zasadach. Betters kod promocyjny opinie są bardzo pozytywne.

Kody promocyjne Betters – wnioski

Betters to nowa marka, która tylko rok temu pojawiła się w branży wiarygodnych firm bukmacherskich. Od początku swojego istnienia nie wymaga od typerów zbędnych formalności do uzyskania nagród. Oferta Betters składa się z 4 elementów: stawki sportowe, stawki na żywo, sporty wirtualne i sporty elektroniczne. Buk stale ją poszerza i z miesiąca na miesiąc powinna być coraz bardziej atrakcyjna.

FAQ

Czy są już dla Betters kody promocyjne?

Tal. Buk udostępnia typerom atrakcyjne nagrody przy użyciu kodów promocyjnych. Promo kody warto szukać na portalach tematycznych i forach hazardowych. Ponadto firma często wysyła kody bonusowe do aktywnych graczy.

Jaki dostanę w Betters bonus na start?

Aby zgarnąć nagrodę na start, postępuj zgodnie z instrukcją: zarejestruj profil, podaj promocyjny, sprawdź swoje zatwierdzenie marketingowe, zweryfikuj swoje konto, dokonaj pierwszej wpłaty, obstaw swoją pierwszą stawkę z minimalną kwotą 20 PLN, odbierz swój darmowy zakład o wartości 60 zł.

Czy Betters to legalna firma bukmacherska?

Betters działa w RP w oparciu o licencję MF RP w 2021 r. na urządzanie stawek wzajemnych w serwisie na okres sześć lat. W swoich dokumentach buk figuruje pod nazwą SILESIA sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie.

Gdzie wpisać kod na Betters?

Kody bonusowe można podać w trakcie wypełnienia wniosku informacyjnego w odpowiednim polu. Innym sposobem na podanie kodu promocyjnego Betters jest podanie go w procesie doładowania konta w sekcji Płatności.

Author

 • Feliks Kaźmierczak

  Mam na imię Feliks i jestem analitykiem sportowym. Od zawsze uwielbiam sport i piszę o nim, odkąd pamiętam. Założyłem swój blog, aby dzielić się swoją wiedzą i spostrzeżeniami z innymi, którzy kochają sport tak samo jak ja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *