Wyścigi Konne Zakłady

60 złotych we freebecie i cashback 600
 • Całodobowe wsparcie klienta
 • Konta w PLN / EURO
 • Szybka procedura rejestracji konta
Graj legalnie
Odbierz do 500 zł bez obrotu!
 • Wysoki bonus startowy
 • Dostępnych jest ponad 28 sportów
 • Przyjazna aplikacja
Graj legalnie
Klasyczny pakiet powitalny 3333PLN
 • Szeroka oferta metod płatnośc
 • Możliwość gry bez podatku
 • Ciekawy program lojalnościowy
Graj legalnie
1500 PLN W PAKIECIE DLA CIEBIE
 • Darmowa aplikacja na telefony
 • Wysokie kursy bukmacherskie
 • Możliwość sprawdzenia wyników na żyw
Graj legalnie
360 zł bonus od depozytu
 • Niski minimalny depozyt
 • Szeroka paleta zakładów na sporty
 • Dobre opinie użytkowników witryny
Graj legalnie
500 zł bonus od wpłaty
 • Intuicyjny i przyjazny interfejs
 • Niskie limity wypłat
 • Profesjonalna obsługa klienta 24/7
Graj legalnie
Zakład bez ryzyka do 200 ZŁ
 • Transmisja meczów na żywo
 • Przyjazna aplikacja
 • Duży bonus dla nowych graczy
 • Słabo rozbudowana oferta powitalna
Play Now
1050 PLN Na Start
 • Zakład bez ryzyka 1000 zł
 • Szeroka oferta zakładów live
 • Całodobowa obsługa klienta
 • Wysokie limity wypłaty wygranych.
Play Now

Zakłady są obecnie najpopularniejszym sposobem na zarabianie pieniędzy. Ludzie lubią obstawiać różne rodzaje zakładów wzajemnych i gier. Dla nowych klientów i graczy system zakładów online może być trudny. Jednak cały czas pojawia się wiele nowych ofert i gier. W tej recenzji dowiesz się więcej o zakładach na jazdę konną.

Co to są zakłady na wyścigi konne? Czy ktoś może to zrobić? Gdzie możesz obstawiać konne zakłady bukmacherskie? Wszystkie informacje o zakładach na jazdę konną, możliwościach i rodzajach na urządzanie zakładów wzajemnych znajdziesz w powyższej recenzji. Wcześniej musisz pamiętać o czynnikach, które sprawią, że Twoja aktywność w zakładach będzie doskonała i szybka:

 • Znajdź wiarygodną witrynę bukmacherską z doskonałym doświadczeniem i niezawodną reputacją
 • Sprawdź, czy zakłady konne są tam dostępne
 • Sprawdź, czy system zakładów na Polskie gonitwy konno jest dostępny w Twoim regionie
 • Wybierz rodzaj zakładu, który chcesz postawić i mecze

Aby pominąć całą powyższą procedurę, masz szansę przejrzeć ten artykuł i złapać wszystko, czego potrzebujesz za pomocą kilku kliknięć.

Jak Można Zawierać Obstawianie Wyścigow Konnych?

W przeciwieństwie do zakładów sportowych, w których kursy przed meczem są ustalone, wyścigi konne wykorzystują system zakładów bukmacherskich parimutuel, co oznacza, że zakłady publiczne stawiają przeciwko sobie, a nie domowi. Pieniądze są sumowane, a im więcej pieniędzy położy się na jednego konia, aby wygrać, tym niższa będzie wypłata za ten zwycięski zakład. To samo dotyczy zakładów na miejsce (obstawianie, który koń zajmuje drugie miejsce), zakładów pokazowych (obstawianie, który koń zajmuje trzecie miejsce) i zakładów egzotycznych, takich jak dokładne (identyfikujące dwóch najlepszych graczy, w kolejności) i trifectas (trzech najlepszych graczy, w porządku).

Szanse w momencie postawienia mogą się również radykalnie zmienić wraz z upływem czasu, gdy nowe pieniądze trafiają do puli. Innymi słowy, jeśli postawisz na konia, któremu pozostało 10 minut do zaksięgowania przy 10-1, nie ma gwarancji, że po rozpoczęciu wyścigu kursy będą takie same. Z drugiej strony w zakładach sportowych po postawieniu zakładu potencjalna wypłata za bilet nie zmieni się w przypadku wyścigów konnych.

Obstawianie Wyścigów Konnych 

Obstawianie u wyścigach konnych nie jest skomplikowaną procedurą. Najczęściej stawiasz zakład, bierzesz kupon i rozrywasz go, gdy Twój zakład dwójka się nie opłaca. Jeśli jednak masz szczęście – lub umiejętności – możesz zabrać swój bilet z powrotem do okienka i odebrać wygrane. Poniższa lista przedstawia krok po kroku procedurę i możliwość obstawiania:

 1. Podaj nazwę toru wyścigowego.
 2. Podaj, jaki wyścig liczbowy obstawiasz.
 3. Podaj jednostkę swojego zakładu.
 4. Podaj rodzaj zakładu na wyścigi konne organizowane.
 5. Możesz postawić na jednego konia, aby wygrać, umieścić lub pokazać lub na kombinację koni.
 6. Podaj liczbę konia lub koni, których używasz.
 7. Sprawdź swój bilet przed wyjściem z okienka.

Narzędzia Bukmacherskie, Których Potrzebujesz Na Wyścigach Konnych

Wraz z kremem przeciwsłonecznym, kilka przedmiotów przydaje się, gdy obstawiasz konie na torze wyścigowym. Możesz chcieć, aby lornetka widziała, jak Twój faworyt przekracza linię mety, ale narzędzia z poniższej listy są jeszcze bardziej przydatne, jeśli chodzi o obstawianie zakładów:

 • Program toru wyścigowego: Podobnie jak program podczas meczu baseballowego, zawiera informacje o wszystkich graczach. W tym przypadku graczami są konie, dżokeje, trenerzy i właściciele albo inne możliwe kombinacje.
 • Daily Racing Form (DRF): Zawiera informacje o poprzednich występach wszystkich koni biorących udział w programie dnia i zawiera artykuły informacyjne dotyczące wyścigów konnych i handicaping przez personel DRF. 
 • Publiczne selekcje handicapów: Jeśli lokalna gazeta opisuje Twój tor wyścigów konnych służewiec lub OTB (zakłady poza torem), mogą oni zapłacić handicap za dokonywanie codziennych selekcji koni. 
 • Arkusze porad dotyczących handicapów: Są to codzienne wybory publikowane przez handicapy na torze wyścigowym zakładów jednogonitwowych. 

Przydatne Fakty Dotyczące Obstawiania Wyścigów Konnych

Kiedy jesteś na torze, obstawiając wyścigi konne na sopockim hipodromie, szukasz najlepszej pozycji do wygrania, prawda? Oczywiście, że tak, a fakty i statystyki na poniższej liście mogą pomóc Ci poprawić Twoje największe szanse:

 • Każdy tor wyścigowy ma komentatora programu telewizyjnego, który utrudnia między wyścigami. Posłuchaj i zobacz, czy możesz znaleźć jakieś dobre wskazówki, na które możesz postawić.
 • Dziesięciu najlepszych zawodników w klasyfikacji dżokejów wygrywa około 90 procent wyścigów rozgrywanych podczas spotkania.
 • Ulubione konie wygrywają w około 33 procentach czasu, choć przy niskich wypłatach.

Poranna kolejka nie jest tym, kogo lubi w wyścigu bukmacher na torze wyścigowym. To jego przepowiednia, w jaki sposób publiczność obstawi wyścig. Bezkompromisową metodą obstawiania nakładek jest postawienie kilku dolarów na koniach, których kurs jest dwa do trzech razy wyższy niż jego poranny kurs.

Bonusy I Promocje Obstawiania Gonitw

Bonusy na zakłady to kolejny rodzaj oferty rejestracji dla osób pełnoletnich, z którą możesz się spotkać. Jest to stały bonus, który jest przyznawany na Twoje konto po dokonaniu pierwszej wpłaty na obstawianie gonitw konnych online. Dlatego możesz postawić zakład zwyczajny z tymi środkami bonusowymi, a także z własnymi pieniędzmi. Ryzykujesz tylko swój początkowy depozyt. Zazwyczaj z bonusem wiąże się obstawianie, więc upewnij się, że sprawdziłeś warunki bukmachera, z którego korzystasz.

Możesz obstawiać bonus tylko w niektórych dyscyplinach sportowych lub rynkach. Na przykład może to być premia za zakłady na wyścigi konne. Niektórzy bukmacherzy pozwalają obstawiać dowolny rynek, ale inni mogą oferować tylko wybraną liczbę rynków i zakłady wielogonitwowe. Niektórzy bukmacherzy są zadowoleni z tego, że gracze dzielą bonus na mniejsze stawki, ale inni będą wymagać od Ciebie obstawienia jednej kwoty. Jeśli kiedykolwiek nie masz pewności, zawsze zapoznaj się z regulaminem na stronie bukmachera.

Wyścigi konne – Kategorii

Wyścigi konne można podzielić na cztery szerokie kategorie, wyścigi panieńskie, wyścigi roszczeniowe, ulgi i stawki. Typowanie wyścigów konnych:

 1. Wyścig panieński przeznaczony jest dla koni, które nigdy nie wygrały i jest podzielony na dwie klasy: specjalne wagi panieńskie i wyścigi panieńskie zgłaszające roszczenia. Specjalne wyścigi wagowe panieńskie są przeznaczone dla najwyższej jakości wyścigi koni dziewczęcych, od których oczekuje się, że szybko złamią dziewczęta (tj. zwyciężą po raz pierwszy) i awansują w klasie. Te najszybsze konie nie mogą być odbierane, w przeciwieństwie do wyścigów dziewic.
 2. Wyścig z roszczeniem to wyścig, w którym każdy biegnący koń może zostać „zgłoszony” lub kupiony po wyścigu. Aby utrzymać konkurencyjność pól, konie są dopasowywane pod względem wartości zwycięskiego konia. W przeciwnym razie, jeśli koń jest zbyt dobry na pole, zostanie zgłoszony po niższej cenie, a jeśli koń nie jest wart wartości innych uczestników, prawdopodobnie nie wypadłby zbyt dobrze na pierwszę przekroczą linię mety.
 3. Wyścigi zasiłkowe mają określone warunki, a konie niosą różne ciężary w oparciu o te warunki. Czynniki, które wpływają na wagę grzbiecie konia, obejmują wcześniejsze występy na dystans i to, jak dobrze koń radził sobie w podobnych wyścigach. Typowe warunki zasiłkowe to osoby, które nie wygrały jednego wyścigu, co oznacza, że ​​koń nie może wygrać wyścigu poza wyścigiem dziewiczym (oznaczonym jako N1x); nie zwycięzcy dwóch wyścigów (N2x); osoby, które nie wygrały trzech wyścigów (N3x) i osoby, które nie wygrały czterech wyścigów (N4x).
 4. Wyścigi na stawki mogą być wyszczególnionymi stawkami lub stopniowanymi stawkami, podzielonymi na wydarzenia Grade 1, Grade 2 i Grade 3 angielskiego lorda derby’ego. Aby koń mógł startować w wyścigu na stawki, właściciel konia musi uiścić albo opłatę za nominację, wpisowe lub opłatę startową – czyli stawki, które są dodawane do pieniędzy w portfelu. 

Dla wszystkich wyścigów wyższe portfele oznaczają lepszą konkurencję.

Najlepsi Bukmacherzy Wyścigi Konne

We współczesnym świecie internetowych zakładów konnych istnieje ogromny wybór bukmacherów dostępnych dla graczy na całym świecie. Wybór jednego z najlepszych bukmacherów online na wyścigi konne może być zniechęcający na linię mety.

Ale nie powinieneś się martwić, ponieważ nieustannie przeszukujesz scenę hazardu online, aby znaleźć najlepsze strony z zakładami sportowymi z najlepszymi funkcjami zakładów na wyścigi konne.

Pozostało Ci tylko wybrać jedną z licencjonowanych witryn bukmacherskich co też jest zadaniem gracza. Ale najpierw przyjrzyjmy się bliżej podstawowym kryteriom, które bierz pod uwagę podczas przeglądania stron z zakładami na wyścigi konne.

 • Łatwy proces rejestracji: Bukmacherzy online muszą zapewnić, że wszyscy nowi klienci są legalni w grze hazardowej. Tak więc akceptują dowód tożsamości i wymagana będzie inna dokumentacja. Mając to na uwadze, nadal szukaj bukmacherów na wyścigi konne, aby proces rejestracji i weryfikacji przebiegał tak płynnie, jak to tylko możliwe dla początkujące graczy.
 • Doświadczenie mobilne: Ponieważ wielu graczy obstawia zakłady na swoich urządzeniach mobilnych, czasami wyłącznie, trzeba, aby strony z zakładami sportowymi zapewniały solidne wrażenia z urządzeń mobilnych. Niezależnie od tego, czy korzystasz z systemu iOS, Android czy Windows Phone, oczekuj najwyższej jakości usług od najlepszych aplikacji bukmacherskich i witryn z zakładami mobilnymi w sportach wirtualnych i zakładach bukmacherskich .
 • Doskonałe promocje na zakłady: Bonusy na zakłady są zawsze kuszące, ale znalezienie najbardziej hojnych ofert jest łatwiejsze do powiedzenia niż do zrobienia. Kiedy przeglądamy strony poświęcone wyścigom konnym, premie są istotnym czynnikiem w zagranicznych torach. 
 • Akceptowane popularne metody płatności: Gracze sportowi cenią uniwersalną elastyczność, która obejmuje opcje bankowe. Najlepsi bukmacherzy powinni oferować szeroki wybór metod płatności na stronę internetową, w tym portfele elektroniczne i tradycyjne opcje bankowe.
 • Szybkie wypłaty: Obstawiający chcą mieć możliwość szybkiego i efektywnego wypłacania wygranych za drugie miejsce i trzecie miejsce. Zespół sprawdzający testuje czasy wypłat i rekomenduje strony z zakładami na wyścigi konne, które szybko przetwarzają płatności.
 • Licencje na zakłady: Nigdy nie znajdziesz na strony z zakładami konnymi, która nie jest licencjonowana przez uznany organ regulacyjny na terytorium Polski. 
 • Prywatność i bezpieczeństwo: Zalecasz tylko witryny z zakładami na wyścigi konne, które chronią Twoje dane przy użyciu najnowszych technologii i szyfrują płatności, aby zapewnić bezpieczne wpłaty i wypłaty za obstawianie zakładów bukmacherskich.
 • Uważna obsługa klienta: Jeśli masz problem, musisz wiedzieć, że bukmacher online ma Twoje plecy. Strony bukmacherskie zapewniają solidne opcje obsługi klienta, z sekcjami FAQ, czatem na żywo 24/7 i kompetentnym personelem u legalnych bukmacherów.
 • Reputacja w branży: Co inni gracze myślą o witrynie z zakładami? Czy witryna ma dobre wyniki w dbaniu o klientów? Częścią uwzględnienie reputacji strony z zakładami sportowymi wśród graczy.

Gdzie Obstawiać Wyścigi Konne?

Poniżej są najlepsi bukmacherzy aby robić zakłady na wyścigi konne.

STS

STS logo

STS to jeden z najlepszych bukmacherów na wirtualne wyścigi konne. Grupa STS jest największym licencjonowanym bukmacherem w Polsce w oparciu o obroty, a także działa na skalę międzynarodową poprzez licencje w Wielkiej Brytanii i Estonii, skąd oferuje swoje usługi na kilku dodatkowych rynkach. Ponieważ STS jest polską witryną bukmacherską, inne ważne sporty, których dotyczy, być może nie są tym, czego można oczekiwać od bukmacherów online. Koszykówka, tenis, gonitwy konne, hokej na lodzie, siatkówka, flat racing, futsal i piłka ręczna – wszystkie te obiekty są doskonale skrywane. W dalszej części listy znajdziesz kody do rugby, snookera, rzutki i krykieta.

BetFan

BetFan logo

BetFan to jedna z największych platform z napiwkami w Internecie, którą mamy ogromną liczbę ponad 50 000 osób. Łatwo zauważyć, że jest ku temu dobry powód. Obejmują wszystkie sporty i mają setki usług typerów, wiele z nich jest bardzo dochodowych, nawet jeśli obstawiają niższe niż zalecane stawki.

Obok sekcji BetFan eSports znajduje się sekcja sportów świata rzeczywistego. Jeśli lubisz stawiać zakłady na piłkę nożną, hokej i koszykówkę, jump racing możesz zwrócić szczególną uwagę na tę sekcję recenzji BetFan!

BetFan wykonuje dobrą robotę, oferując szeroką gamę regularnych sportów, na które można obstawiać. Możesz wziąć udział w wszystkich wielkich sportach, takich jak zakłady na wyścigi konne służewiec, piłka nożna i tenis, lub wybrać coś bardziej niszowego.

Fortuna

Fortuna logo

Fortuna to świetna strona bukmacherska, w której możesz łatwo uzyskać wartość swoich pieniędzy z hazardu. Niezależnie od upodobań sportowych, w Fortuna są setki wydarzeń, na które możesz postawić zakłady. W Fortunie są nieograniczone kampanie bonusowe na różne sport jako zakłady na wyścigi psów. Jednak niektóre nagrody nie kwalifikują się do wypłaty. Na przykład nie możesz wypłacić bonusu to cenowego. Z drugiej strony premie zakład porządek i gotówkowe są dostępne do wypłaty na zakłady na tory francuskie.

eToto

eToto logo

eToto to brytyjski bukmacher o światowej renomie. Na rynek zakładów internetowych wszedł w 2000 roku. Bukmacher oferuje doskonałe warunki do obstawiania przedmeczowego. eToto stale oferuje lepsze kursy na zakłady jednogonitwowe, często na prestiżowe wydarzenia sportowe.

Superbet

Superbet logo

Zakłady sportowe na żywo to serce i dusza Superbet. Jest bardzo wszechstronnym dostawcą usług, jeśli chodzi o ten konkretny sektor. Podstawowym sportem na żywo, który wspiera, jest ponownie piłka nożna, a każdy mecz jest objęty platformą. Aktualizacje nigdy nie są opóźnione i właśnie dlatego Superbet odniósł sukces w budowaniu solidnej społeczności najlepszych sportowców na żywo w siedmiu gonitwach konnych.

Fuksiarz

Fuksiarz logo

Postawienie zakładu na ulubiony sport w Fuksiarz jest stosunkowo proste. Wszystko, co musisz zrobić, to założyć konto, dokonać wpłaty i zweryfikować swoje konto. Od tego momentu możesz wybrać jeden ze sportów i wybrać wydarzenie lub turniej, na który chcesz postawić. 

Niektóre sporty jako boxed racing i wyścigi konne mają więcej rynków i opcji zakładów niż inne. Na przykład piłka nożna ma znacznie więcej dostępnych zakładów niż League of Legends. Oznacza to, że będziesz musiał dostosować się do rodzajów zakładów, na które pozwala Twój ulubiony sport na płaskim torze. Platforma jest jednak tak łatwa w użyciu, że nawet początkujący gracze będą mogli postawić swoje pierwsze zakłady w ciągu kilku minut.

Noblebet

Noblebet

Noblebet jest niedostępny w wielu krajach, ponieważ koncentruje się przede wszystkim na rynku polskim. Strona główna prezentowana jest wyłącznie w języku polskim. Bukmacher nie jest odpowiedni dla graczy rekreacyjnych, ponieważ akceptuje minimalny zakład w wysokości 0,50 zł i minimalny depozyt w wysokości 10 zł. Witryna Noblebet jest przyjazna dla urządzeń mobilnych, ale zawiera również aplikację na urządzenia mobilne. Platforma internetowa umożliwia zawieranie zakładów na szeroką gamę tradycyjnych sportów: piłka nożna, siatkówka, kłusaki francuskie, koszykówka, formuła 1, hokej na lodzie, oraz sporty wirtualne i zakłady na żywo. Noblebet niedawno dodał sekcję gier karcianych.

PZBuk

PZBuk

PZBuk powstał w 2018 roku i posiada ważną licencję Ministerstwa Finansów na świadczenie usług bukmacherskich w Polsce. Nowi gracze mogą liczyć na lukratywny bonus powitalny, aby obstawiać sporty, ePorty, zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo i nie tylko. Poza tym możesz obstawiać za pośrednictwem aplikacji mobilnej kompatybilnej zarówno z urządzeniami z systemem Android, jak i iOS. 

Wszystkie transakcje mają 0% prowizji na różne dyscypliny sportowe. Wypłaty możesz jednak dokonać tylko za pośrednictwem systemu płatności Dotpay. Minimalna kwota, którą możesz wypłacić to 22 zł. Przed pierwszą wypłatą musisz zweryfikować swoje konto, dostarczając dwustronną kopię dowodu osobistego lub paszportu.

Inne Najlepszy Polscy Bukmacherzy 

Jeszcze jest dużo bukmacherów które oferują różne rodzaje zakładów na obstawianie konne. 

Bukmacher Bonusy i promocje
forBET Czat na żywo.Posiada wymaganą polską licencję.Szeroki wachlarz opcji płatności.
eWinner Witryna przyjazna dla urządzeń mobilnych na zakład czwórka i zakład trójka.Aplikacje dla systemów operacyjnych iOS i Android.
Betclic Szeroka gama sportów i eSportów do wyboru, z ponad 50 dyscyplinami dostępnymi do gry.Doskonały 100% bonus od depozytu do 50 $, który możesz wykorzystać na co tylko chcesz.Wysokie limity wypłat i wpłat.Dostępny jest pomocny czat na żywo.
Totalbet Możesz cieszyć się atrakcyjnym bonusem powitalnym.Posiada przyjazną dla użytkownika aplikację mobilną.
LVBet Szeroki zakres alternatywnych rynków zakładów na udział konieHojny bonus od pierwszej wpłatyRóżnorodność opcji płatności
Totolotek Posiada szeroką gamę eSportów dla graczy.Ma bardzo ekscytujące szanse.

FAQs

Jakie Są Dostępne Rynki Na Gonitwy?

Wszystkie niezawodne rynki zawieranie zakładów oferują niezawodne procesy obstawiania. Wybierz najlepszy rodzaj zakładów w swoim przypadku zakładów (wyścig panieński przeznaczony, wyścig z roszczeniem, wyścigi zasiłkowe, wyścigi na stawki co mają niebagatelne znaczenie) i postaw zakłady później.

Jak Obstawiać Wyścigi Konne?

Znajdź stronę internetową, na której możesz obstawiać zakłady wzajemne sp, znajdź imię w formularzu rejestracyjnym i wstaw wszystkie informacje o sobie. Potwierdź rejestrację i zacznij obstawiać. Aby uzyskać najlepsze oferty, wystarczy monitorować sytuację na stronie i rodzaje zakładów na wyścigi konne. Tylko graj odpowiedzialnie.

Jakie Są Typy Na Wyścigi Konne?

Istnieją cztery główne rodzaje wyścigów konnych: wyścigi płaskie, gonitwy koni z przeszkodami, wyścigi z uprzężą i wyścigi wytrzymałościowe. Płaskie wyścigi konkurują na torze bez przeszkód, a bieg z przeszkodami obejmuje skoki przez przeszkody, konie ciągną zaprzęg w wyścigach zaprzęgowych, a wyścigi wytrzymałościowe pokonują ekstremalne odległości.

Czy W Polsce Można Legalnie Obstawiać Wyścigi Konne?

Polskie zakłady bukmacherskie należą do najpopularniejszych społeczności na całym świecie. W powyższej recenzji tylko znajdziemy zakłady, które są legalne i działają na rynku już od wielu lat. Czas skorzystać z STS, BetFan, BetClic, forBET, LVBet i innych polecanych serwisów bukmacherskich, które mają nawet zezwolenie ministra finansów.

Author

 • Feliks Kaźmierczak

  Mam na imię Feliks i jestem analitykiem sportowym. Od zawsze uwielbiam sport i piszę o nim, odkąd pamiętam. Założyłem swój blog, aby dzielić się swoją wiedzą i spostrzeżeniami z innymi, którzy kochają sport tak samo jak ja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *